7

Fermin wyciągnięty z dupy przez Xaviego zaraz będzie naszym najlepszym piłkarzem xD

0

@Luciano99 Śmierdzi

2

Reklama hazardu niedobra jest. Niedługo reklamy alkoholu a potem twardszych środków xD

0

@cules100pro dla lajkuf wszystko

0

Ciekawe kiedy ruszy program 500+ na psiecko. Taka partia wygra wybory

1

@Bolton dobrze że to piszesz bo myślałem że o 21. Ale i tak nie myje się

0

@maroon no właśnie nie, nigdy nie używam klimy

0

@RoberDzik bo siedzą w domach w których używają ogrzewania

2

Prawdziwe psieci


0

@ProMILs nie lubie oceniać po wyglądzie, ale Yamal ma 18 lat to jeszcze te zalosne tik toki zrozumiem, a ona chyba 25

0

@ProMILs klasycznie usta ostrzyknięte

0

Taniec Lewandowskiego czy ich lepszy?


3

Boty nabijają te wyświetlenia i komentarze? Nie widza że to AI?


1

Dzwoni do mnie dziś baba i chce date urodzenia w celu weryfikacji. Jak pytam w jakiej sprawie to mówi poufnej i nie chce nic powiedzieć.
To oszuści czy jak uważacie

0

@paweldunajecfcb już z tego wyrosłem

0

@Kgorecki2500 pora roku każda ma swoj klimat, ale mówić tak bo można dupe wygrzać w domu, a nie dlatego bo faktycznie lubi zimno to różnica

0

@Eklerek co ma temperatura do picia, to ty nie pij zimą wtf xD nie pije zimnego bo mnie gardło boli

0

@Eklerek jak tak lubi to niech sie sztucznie nie dogrzewa, bo wcale jej nie lubi widocznie. Ja nie lubie zimy i nie włączam klimy latem

1

@FcPortoFan1999 no właśnie jakby takiemu prawdziwie dupa zmarzła w mieszkaniu, bo np nie ma centralnego to by szybko zmienili zdanie. Moje dzieciństwo

4

Mnie zastanawia czy ci wszyscy co chwalą jesień i zime grzeją u siebie w domach, bo to trochę hipokryzja xD

0

@Transu96 ja w 25 juz grałem na obronie zaawansowanej a te autowyciąganie nogi irytwalo

0

@szymonekk właśnie pod względem gameplayu czy coś jest inaczej, bo graficznie to zawsze to samo

0

FC 26 ktoś jeszcze gra? Jak gameplay?

0

@karolszymek tak, nawet nie mam parcia na oglądanie. Najbardziej zawiódł Yamal, mial być kimś genialnym a póki co to gra co raz gorzej

0

Po prostu przestał udawać, bo już mu tak nie zależy

1

@BezglutenowyPedri obecnie to najwięcej radości z pilki mają piłkarze milionerzy, a nie kibice z ich gry.
To po prostu poziom tego sportu tak zjechał

3

@GeneralXavi no patrząc na niektórych psiarzy to nic dziwnego

1

Przedłużmy wszystkich, wszystko jest dobrze, dobrze robią chłopaki

0

@Azazel_Pazuzu a ja widze to tak, że odwaliło od kaski. Po przedłużeniu kontraktu całkowicie zmienily sie priorytety by "korzystać z życia " a piłka zeszla na drugi plan. To on sie uganial za gwiazdkami porno i mial tu sporo obrońców, że to nic takiego, a to był 1 zwiastun problemów. Poza tym podobni do siebie są



0

Jaki celebryta


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?