Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Fermin wyciągnięty z dupy przez Xaviego zaraz będzie naszym najlepszym piłkarzem xD
0
@Luciano99 Śmierdzi
2
Reklama hazardu niedobra jest. Niedługo reklamy alkoholu a potem twardszych środków xD
0
@cules100pro dla lajkuf wszystko
0
Ciekawe kiedy ruszy program 500+ na psiecko. Taka partia wygra wybory
1
@Bolton dobrze że to piszesz bo myślałem że o 21. Ale i tak nie myje się
0
@maroon no właśnie nie, nigdy nie używam klimy
0
@RoberDzik bo siedzą w domach w których używają ogrzewania
2
Prawdziwe psieci
0
@ProMILs nie lubie oceniać po wyglądzie, ale Yamal ma 18 lat to jeszcze te zalosne tik toki zrozumiem, a ona chyba 25
0
@ProMILs klasycznie usta ostrzyknięte
0
Taniec Lewandowskiego czy ich lepszy?
3
Boty nabijają te wyświetlenia i komentarze? Nie widza że to AI?
1
Dzwoni do mnie dziś baba i chce date urodzenia w celu weryfikacji. Jak pytam w jakiej sprawie to mówi poufnej i nie chce nic powiedzieć.
To oszuści czy jak uważacie
0
@paweldunajecfcb już z tego wyrosłem
0
@Kgorecki2500 pora roku każda ma swoj klimat, ale mówić tak bo można dupe wygrzać w domu, a nie dlatego bo faktycznie lubi zimno to różnica
0
@Eklerek co ma temperatura do picia, to ty nie pij zimą wtf xD nie pije zimnego bo mnie gardło boli
0
@Eklerek jak tak lubi to niech sie sztucznie nie dogrzewa, bo wcale jej nie lubi widocznie. Ja nie lubie zimy i nie włączam klimy latem
1
@FcPortoFan1999 no właśnie jakby takiemu prawdziwie dupa zmarzła w mieszkaniu, bo np nie ma centralnego to by szybko zmienili zdanie. Moje dzieciństwo
4
Mnie zastanawia czy ci wszyscy co chwalą jesień i zime grzeją u siebie w domach, bo to trochę hipokryzja xD
0
@Transu96 ja w 25 juz grałem na obronie zaawansowanej a te autowyciąganie nogi irytwalo
0
@szymonekk właśnie pod względem gameplayu czy coś jest inaczej, bo graficznie to zawsze to samo
0
FC 26 ktoś jeszcze gra? Jak gameplay?
0
@karolszymek tak, nawet nie mam parcia na oglądanie. Najbardziej zawiódł Yamal, mial być kimś genialnym a póki co to gra co raz gorzej
0
Po prostu przestał udawać, bo już mu tak nie zależy
1
@BezglutenowyPedri obecnie to najwięcej radości z pilki mają piłkarze milionerzy, a nie kibice z ich gry.
To po prostu poziom tego sportu tak zjechał
3
@GeneralXavi no patrząc na niektórych psiarzy to nic dziwnego
1
Przedłużmy wszystkich, wszystko jest dobrze, dobrze robią chłopaki
0
@Azazel_Pazuzu a ja widze to tak, że odwaliło od kaski. Po przedłużeniu kontraktu całkowicie zmienily sie priorytety by "korzystać z życia " a piłka zeszla na drugi plan. To on sie uganial za gwiazdkami porno i mial tu sporo obrońców, że to nic takiego, a to był 1 zwiastun problemów. Poza tym podobni do siebie są
0
Jaki celebryta