1

@europejczyk 55 minuta

0

@July_6_BcN zaraz jeszcze bana wyłapiemy za takie pomówienia

0

@FcPortoFan1999 ostatnio oglądałem taki program z tą laską i to byla ona, ta zamordowana. Fajna co?
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTh3dtTxAKOK_WXIUzR5xuwAxjz-GvJMCF0o_f_w72Xuqt5q_73kh_PkjQ&s=10

1

@FcPortoFan1999 ale nie ma tego złego bo zaraz przyszla kolejna, hit xDD co za sen

1

@July_6_BcN też dobre xD może z moim snem też powiązany

0

@FcPortoFan1999 jakiś złoczyńca, a taka fajna była, sama pisała pierwsza

0

Normalnie dziś mi się śnił koszmar @VegetaPolska wyrywa Cie sama fajna laska, po czym na drugi dzień ktoś ją morduje i ginie w tajemniczych okolicznościach

0

Tak w sumie można bramkarza wystawić w polu? Np Ter Stegen na obronie

0

@MessiForeverTheBest napisałem ze zagral słabo

0

Ile Yamal zagrał sezonów na najwyższym poziomie by tak gwiazdorzyć? Jeden
xD

2

Decyzyjność kiepska

0

Jednak Toni slabo, liczylem na wiecej. Jak Guille sie wyleczy to jego sprawdzić xD

0

0

Yamal obnizyl loty sportowo. Drybling ma nadal, ale widać ze jest słabszy piłkarsko

0

Obrona klasycznie glupieje jak ma do pilnowania więcej niz 1 zawodnika na spalonym

1

Yamal już w ogóle zapomniał o podawaniu. W ogóle nie przypomina tego Yamala z poprzedniego sezonu, tylko taki vibe "ale jestem zajebisty" od niego bije xD

0

@Dankho94isback to powiem wiecej będzie sie wyróżniał na boisku wśród weteranów

0

@FCBparasiempre presezon oglądałeś?

0

@bart_azz mógłby Bernala bardziej wprowadzać

2

@FcPortoFan1999 można jak ktoś ma ochotę

3

Toni dzisiaj błyśnie o wiele bardziej niż Roony i Dro. Róbcie screena

0

@FCB24 Ronny dostal kilka szans, bardzo dobrze ze teraz dostaje ją Toni

0

Tak coś dzisiaj czułem Toniego w podstawie. W końcu

0

@MesQueUnClub_87 Sarah Sephor

0

@Hasszz mogło tak być, ale to wtedy rasizm do białych

0

@marcin62 nie hipokryzja a prawda. Nie myślą samodzielnie, ale polityk w tv im tak każe i już posłuszni robią wszystko, mimo że to bez sensu, jak 5 m odstęp na spacerze xD
Hak ktoś jest chory i ma to w pi i sobie kaszle w eter to jest mądry czy debil i egoista?

3

@Jakchcesz on odwrócił kolejność i zaczął od wyjęcia wódki

0

@MessiForeverTheBest zauważyłem

1

@Pnog37 no właśnie, to jest myśl

0

@MessiForeverTheBest nie mogę, ucze się od ciebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?