Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@europejczyk 55 minuta
0
@July_6_BcN zaraz jeszcze bana wyłapiemy za takie pomówienia
0
@FcPortoFan1999 ostatnio oglądałem taki program z tą laską i to byla ona, ta zamordowana. Fajna co?
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTh3dtTxAKOK_WXIUzR5xuwAxjz-GvJMCF0o_f_w72Xuqt5q_73kh_PkjQ&s=10
1
@FcPortoFan1999 ale nie ma tego złego bo zaraz przyszla kolejna, hit xDD co za sen
1
@July_6_BcN też dobre xD może z moim snem też powiązany
0
@FcPortoFan1999 jakiś złoczyńca, a taka fajna była, sama pisała pierwsza
0
Normalnie dziś mi się śnił koszmar @VegetaPolska wyrywa Cie sama fajna laska, po czym na drugi dzień ktoś ją morduje i ginie w tajemniczych okolicznościach
0
Tak w sumie można bramkarza wystawić w polu? Np Ter Stegen na obronie
0
@MessiForeverTheBest napisałem ze zagral słabo
0
Ile Yamal zagrał sezonów na najwyższym poziomie by tak gwiazdorzyć? Jeden
xD
2
Decyzyjność kiepska
0
Jednak Toni slabo, liczylem na wiecej. Jak Guille sie wyleczy to jego sprawdzić xD
0
@FioletoweOczy nie
0
Yamal obnizyl loty sportowo. Drybling ma nadal, ale widać ze jest słabszy piłkarsko
0
Obrona klasycznie glupieje jak ma do pilnowania więcej niz 1 zawodnika na spalonym
1
Yamal już w ogóle zapomniał o podawaniu. W ogóle nie przypomina tego Yamala z poprzedniego sezonu, tylko taki vibe "ale jestem zajebisty" od niego bije xD
0
@Dankho94isback to powiem wiecej będzie sie wyróżniał na boisku wśród weteranów
0
@FCBparasiempre presezon oglądałeś?
0
@bart_azz mógłby Bernala bardziej wprowadzać
2
@FcPortoFan1999 można jak ktoś ma ochotę
3
Toni dzisiaj błyśnie o wiele bardziej niż Roony i Dro. Róbcie screena
0
@FCB24 Ronny dostal kilka szans, bardzo dobrze ze teraz dostaje ją Toni
0
Tak coś dzisiaj czułem Toniego w podstawie. W końcu
0
@MesQueUnClub_87 Sarah Sephor
0
@Hasszz mogło tak być, ale to wtedy rasizm do białych
0
@marcin62 nie hipokryzja a prawda. Nie myślą samodzielnie, ale polityk w tv im tak każe i już posłuszni robią wszystko, mimo że to bez sensu, jak 5 m odstęp na spacerze xD
Hak ktoś jest chory i ma to w pi i sobie kaszle w eter to jest mądry czy debil i egoista?
3
@Jakchcesz on odwrócił kolejność i zaczął od wyjęcia wódki
0
@MessiForeverTheBest zauważyłem
1
@Pnog37 no właśnie, to jest myśl
0
@MessiForeverTheBest nie mogę, ucze się od ciebie