Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VeB 1899 Flick oceni, który gdzie sobie lepiej radzi
1
@BORO_12 Martin grał w Barcy B na ŚO
0
@VeB 1899 Eric
1
@Rafalloxfcb za free
0
@LeoMessi1994 albo Kounde
1
@KrwawiaceoczyVEB my powinniśmy nauczyć sie bronić kolektywem, bo mając tyle miejsca na boisku zawsze beda nam te gole ładować, kto by tam nie grał
1
Ja mam wrażenie, że forma naszych obrońców jest tutaj przeceniana. Dobrze łapali na spalonych i to tyle. Balde w ofensywie coś gra, w obronie marnie, Cubarsi też robi błędy, Inigo coś niby czyści ale jak przychodzi co do czego to Inter wali nam 7 goli. Chyba Kounde trzyma poziom, ale miewa czasami gorsze momenty też
0
@Nightraider @MessiForeverTheBest ostatnio sprawdzałem to tam bylo 6 czy 8, a nagle taka zmiana
0
Zerknąłem na capology ile zarabia Martinez i nagle tam Ter Stegen widnieje z 16 mln? what
https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
0
@DonCarletto co to dla nich. Jak gi chcą to dadzą i 40
1
@marcin62 bo zawsze jest powód do narzekania na zarząd
0
@Nightraider może sam chce zarobić po prostu
0
Ciekawe ile za Inigo, jak dla Arabów to ze 20 mln mogliby dać
1
@AssisMoreira u mnie na telefonie normalnie się da
1
@Eoren to ciekawe, już na podcaście tą opcje miałem, na live, ale właśnie nie wiedziałem co to
0
@Eoren a od czego zależy kto ma tę funkcję podbicia? Z ciekawości zapytam
3
@Eoren walnij ode mnie elementa i jesteśmy kwita
5
@Eoren podbiłem, chociaż ostatnio wredna moderacja mi nie odwołała bana, ale ja nie chowam urazy
0
Ten to co chwile zmienia te kluby
0
@PioteK może, ale zagral w 45 meczach, a nie raz na 3 tygodnie
0
@Senstin xDDD Ferran strzelal decydujące gole w PK z tymi madryciakami, ma lepsze liczby. Byl rezerwowym ale wykręcił liczby lepsze od nich w stosunku do minut. 2k minut to połowa sezonu rozegrana
0
@Senstin nominacje za minuty? To bez sensu Ferran ma 27 g/a w 1900 minut i nie zostal nominowany
2
@MaziFCB no właśnie, te nominacje to skandal. Dostali za popularność niektórzy
0
@Senstin i co z tego ile uzbieral?12 g, 7 a przy tych minutach to świetny wynik i puchary podobno sie liczą
1
@MaziFCB każdy z Barcelony zasłużył bardziej niz Vinicius i Bellingham. Ten drugi zrobil liczby ale ma 5k minut, Olmo ma niewiele gorsze przy 2 k
0
@JohnKennedy Kounde i Olmo za jakichs madryciaków
1
Barca dominuje lige hiszpańska, wygrywa tam co sie da, dochodzi do półfinału LM. I 3 nominowanych do ZP. Tyle samo co Madryt co wygral jakis superpuchar
0
Brak Szczęsnego do nagrody Yashina obrazuje jak FF ma gdzieś Polaków. Chłop wygrał 3 trofea, grając w podstawie. Lewandowskiego też okradli z ZP z głupia wymówka covidową
2
@Eklerek tymczasowym, będzie głosowanie
2
@kundee już wole Araujo. De Jong nawet kontraktu nie przedłużył