Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KrwawiaceoczyVEB zdaje sie wczoraj jakaś relacje wrzucił z nią, chyba że to inna. Jak sie przytulają
9
Jeśli to o niemcu to widać spore różnice w podejściu dzieciaka z La masii a resztą kupnych piłkarzy. Cała reszta broniącą Stegena to ludzie spoza la masii
0
@mekston morde szefa
3
@Vurt ja byłem ofiarą usuniętego komentarza, także ten
7
@JohnKennedy @Frimpong oho, stara miłość nie rdzewieje
2
@escarabajo włączyłem i gol, amatorzy
0
@Murazor ja popieram to co robi Laporta, nie trafiłeś
0
@LinekMichal na Ronaldo zarobil, co zrobi z Viniciusem?
0
@July_6_BcN serio? Kobieta nawet nie musi nic mówić żeby wyrwać xD
1
Vini rizegra Pereza jak dziecko. Będę tam.
Ma doświadczenia z kartą rasizmu i to nie jest głupi typ
0
@July_6_BcN mało masz kandydatów że sama wyrywasz chłopa?
2
@10LionelMessi10 a ja nie mówię, że Ty mówisz, tylko tak ogólnie pisze
0
@10LionelMessi10 nie stał sie słaby z dnia na dzien, wystarczy spojrzeć na jego mine. Zawsze był uśmiechnięty a teraz
1
@MsBarca on sie zachowuje jakby nie wiedzial czego chcial, chcial zadowolić rodzine, zamiast siebie
1
@Blue9 ja myślę że on ma doła, że do Barcy nie trafił. Automatycznie to sie przekłada na forme
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kanver_ patrzysz na terminarz LL i PL i na otwarcie co widzisz Liverpool - Bournmouth vs Girona vs Rayo. Lubie czasami te słabsze ekipy obejrzeć ale na dłuższą mete nie. I w tych klubach nie ma nic złego, ale kogo tam oglądać?
4
Tebas powinien w końcu poluzować te restrykcje, by la liga sie wzmocniła
Człowiek tyle czekal na piłeczkę i poza 3 klubami to raczej nie ma czego w tej lidze oglądać. Tym czasem PL porobila takie transfery, że będzie naprawdę ciekawa
0
@Lanosss dlatego w tym konflikcie jestem za Viniciusem
Niech on wydyma Pereza
0
@Lanosss Rodrygo i reszta nie chcą odchodzić.
Vinicius coś mi sie wydaje że za darmo pójdzie albo Perez pęknie i mu da tyle ile chce
0
@Hshdhrhdh a Ty madryciak, dopiero sie skapłem, bo zastanawiałem sie za co go lubisz jak on kopie rywali
0
@ViscaelBarca2007 niby nie prosil o numer a coś to mówi o hierarchii, skoro klub mu nie zaproponowal. Widocznie nie generuje nawet hajpu marketingowego
@Kengo chyba teraz Mbappe xD
0
Gonzalo przejmie numer 9 w Realu, nie Endrick
1
Ciekawe jak on będzie chodzil. Chelsea ma ciekawa kadre teraz.
Aż dziwne, że go Perez nie wziął z jego miłością do Brazylijczyków
0
@BorzyKrzys w sumie nie używam apki. W dzisiejszych czasach na horrory największy popyt
0
@BorzyKrzys tu masz date
https://www.filmweb.pl/film/Znikni%C4%99cia-2025-10035859
5
@Kapitan hawk to na notatniku powinieneś napisać
0
@mrboom a tak ogólnie myślałem czy wodą to wystarczy obmyć, czy jakieś smary. Łańcucha nie ruszam bo byl smarowany jakiś czas temu
0
@Esteban_ na Allegro?
0
Jak już o rowerach mowa, to może ktoś sie bardziej orientuje bo wypadłem z wprawy. Ponad rok nie jeździłem, rower zakurzony, zębatka w jakiejś sierści i niewiadomo czym. Myliscie, że to trzeba do serwisu oddać na czyszczenie czy można samemu, aby wszystko działało?