0

@KrwawiaceoczyVEB zdaje sie wczoraj jakaś relacje wrzucił z nią, chyba że to inna. Jak sie przytulają

9

Jeśli to o niemcu to widać spore różnice w podejściu dzieciaka z La masii a resztą kupnych piłkarzy. Cała reszta broniącą Stegena to ludzie spoza la masii

0

@mekston morde szefa

3

@Vurt ja byłem ofiarą usuniętego komentarza, także ten

7

@JohnKennedy @Frimpong oho, stara miłość nie rdzewieje

2

@escarabajo włączyłem i gol, amatorzy

0

@Murazor ja popieram to co robi Laporta, nie trafiłeś

0

@LinekMichal na Ronaldo zarobil, co zrobi z Viniciusem?

0

@July_6_BcN serio? Kobieta nawet nie musi nic mówić żeby wyrwać xD

1

Vini rizegra Pereza jak dziecko. Będę tam.
Ma doświadczenia z kartą rasizmu i to nie jest głupi typ

0

@July_6_BcN mało masz kandydatów że sama wyrywasz chłopa?

2

@10LionelMessi10 a ja nie mówię, że Ty mówisz, tylko tak ogólnie pisze

0

@10LionelMessi10 nie stał sie słaby z dnia na dzien, wystarczy spojrzeć na jego mine. Zawsze był uśmiechnięty a teraz

1

@MsBarca on sie zachowuje jakby nie wiedzial czego chcial, chcial zadowolić rodzine, zamiast siebie

1

@Blue9 ja myślę że on ma doła, że do Barcy nie trafił. Automatycznie to sie przekłada na forme

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kanver_ patrzysz na terminarz LL i PL i na otwarcie co widzisz Liverpool - Bournmouth vs Girona vs Rayo. Lubie czasami te słabsze ekipy obejrzeć ale na dłuższą mete nie. I w tych klubach nie ma nic złego, ale kogo tam oglądać?

4

Tebas powinien w końcu poluzować te restrykcje, by la liga sie wzmocniła
Człowiek tyle czekal na piłeczkę i poza 3 klubami to raczej nie ma czego w tej lidze oglądać. Tym czasem PL porobila takie transfery, że będzie naprawdę ciekawa

0

@Lanosss dlatego w tym konflikcie jestem za Viniciusem
Niech on wydyma Pereza

0

@Lanosss Rodrygo i reszta nie chcą odchodzić.
Vinicius coś mi sie wydaje że za darmo pójdzie albo Perez pęknie i mu da tyle ile chce

0

@Hshdhrhdh a Ty madryciak, dopiero sie skapłem, bo zastanawiałem sie za co go lubisz jak on kopie rywali

0

@ViscaelBarca2007 niby nie prosil o numer a coś to mówi o hierarchii, skoro klub mu nie zaproponowal. Widocznie nie generuje nawet hajpu marketingowego
@Kengo chyba teraz Mbappe xD

0

Gonzalo przejmie numer 9 w Realu, nie Endrick


1

Ciekawe jak on będzie chodzil. Chelsea ma ciekawa kadre teraz.
Aż dziwne, że go Perez nie wziął z jego miłością do Brazylijczyków


0

@BorzyKrzys w sumie nie używam apki. W dzisiejszych czasach na horrory największy popyt

5

@Kapitan hawk to na notatniku powinieneś napisać

0

@mrboom a tak ogólnie myślałem czy wodą to wystarczy obmyć, czy jakieś smary. Łańcucha nie ruszam bo byl smarowany jakiś czas temu

0

@Esteban_ na Allegro?

0

Jak już o rowerach mowa, to może ktoś sie bardziej orientuje bo wypadłem z wprawy. Ponad rok nie jeździłem, rower zakurzony, zębatka w jakiejś sierści i niewiadomo czym. Myliscie, że to trzeba do serwisu oddać na czyszczenie czy można samemu, aby wszystko działało?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?