Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@RafiVeB po prostu był na 2 miejscu. Głosowania jeszcze nie było
15
Oficjalnie stracil opaske. Pierwszym kapitanem do czasu wyboru jest Araujo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ToWinaSedziego no i tak sie kapitan ma zachowywać?
0
@mrboom ale głupoty, przecież była sytuacja u Xaviego że kopał w lodowki na wode po zejściu. Zanim zaczniesz obrażać to zweryfikuj.
On często daje upust agresji z różnych powodów i takich filmików moge wkleić jeszcze 10
1
Widze na X wpisy, że Raphinha powinien być 1 kapitanem. Zaraz mnie nazwą hejterem Raphinhi, ale nie, po takim czymś?
Dla mnie to powinien być Gavi/Martinez/Lewy.
Gavi nawet jak schodzil na ławę nigdy nie okazywał fochów itp
0
@RoberDzik mam podejrzenia, że to Ty zrobiłeś
0
@Martwy but shark
0
@directedbyfcb myślisz ze taki Yanal by go bronil? Haha
Kazdy kto chce wygrać LM raczej nie
0
@directedbyfcb cała szatnie bo 3 sie wypowiedzialo w tym leń De Jong który forme osiągał 5 lat?
0
@Klejnot_Nilu no to co ma zrobić Laporta, słucham tych wszystkich którzy mają inny sposób. Jak ja bym byl szefem i by mi sie pracownik opierdalał to bym z nim robil to samo. Liczy sie interes, czyli klub
0
@directedbyfcb no z nim sie klub jakoś nie pieprzył i nikt nie miał nic przeciwko. A nagle Ter Stegen ma obrońców
0
@directedbyfcb jak nie ma innego sposobu na odejście? Bo po dobroci gdy klub prosi nikt nie chce o tym słyszeć?
2
@Azi przecież to dobrze, niech sie boją i trzymają poziom to nikt ich nie wywali. Takiego Lewego ktoś wywala mimo wieku? Ter Stegen na to zapracował.
Reszta też chce grać za zasługi jak on? Dlatego go bronią?
0
@Eklerek Yanal jak wchodzil to wyglądal na 15 a teraz wygląda na 18
0
@Eklerek wygląda na 18, tak samo Nwaneri wygląda na starszego.
0
@FcPortoFan1999 po coś tam pojechał Porciaku
4
Może coś sie wyjaśni
1
@Gaucho nie zgodze sie, Dro strzelil gola i co z tego? Toni tez. Guille ma dryg do rozgrywania i widzialbym go głębiej. A Toni zajebsicie w tiki take umie
0
@Gaucho tylko Flick to chyba jego największy fanboj. A Ferminek te brudy wrzuca na insta niepotrzebnie. Ja bym dal szanse Toniemu i Guille, a za niego kase
0
@Transu96 aż musiałem wygooglować, to chyba dobrze
0
To ciekawe jak teraz współpraca Gaviego i Fermina na boisku. Niech się ogarną
0
@Popitek12 a po co ma sie rozwijać szybciej w tym kierunku, co to da ludzkości ze dowiesz sie o ufo
1
@LambiPL ten jest jako gatunek sci fi, ale jest naprawdę dobry i dla mnie taki w typie horroru. Mało który film oglądam kilka razy, ale ten jest świetny
https://www.filmweb.pl/film/Oni-1998-652
1
@LambiPL nie straszne ale creepy
https://www.filmweb.pl/film/Farma-2018-807591
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pawci023x nudne to nie wada
1
@LambiPL Kleszcze
0
Co sądzicie o Gakpo jako 9, on tam w ogóle gra na tej pozycji?
0
@Goralkov Cubarsi faktycznie
A co mowil Olmo?