Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@QuentinTarantino ale głupoty ja pierdole. Bardzo fajnie ze Yamal ma 10 i bardzo mu pasuje, panie śmieszku
0
@DragonxNF zwątpil że jest najlepszy jak mówił
2
Cudowny
0
@Values a grali w piłkę? Jest mnóstwo przykładów, Alcantara, Williams, Bellingham, Hazard
0
Ciekawe czy Kayne brat Yamala zostanie piłkarzem. Synowie rzadko dziedziczą talent do pilki, ale bracia często
5
Grok
1
@SirPeacefull trzeba nie mieć ogromnych długow, Barca je ma
0
Uwielbiam takie debilne artykuly. Tak sprowadzili go, tak odsuneli go już na zawsze od skladu nie dając mu zagrać ani minuty. Może zwyczajnie trener chce nowe transfery zgrać z zespołem na TRENINGACH.
Ten pierwszy mecz to Fati jak i Pogba nawet nie trenowali z zespołem ale niech grają od 1 minuty wszystko
0
@Messibestplayerintheworld jeszcze tylko Barghij i Farre i git
0
@Destroyer_of_Worlds nie ma miejsca dla wszystkich. Wtedy Barca tak nie stawiala na la masie by grać 16 latkami. Mają sie kisić do 23 lat jak w Castilli w Realu? Lepiej że gra i sie rozwija. Nabrał dużo doświadczenia piłkarskiego z różnych lig, od różnych trenerów
0
@Pnog37 jest jeszcze Gavi, w podstawie z Pedrim grał na wysokim poziomie
2
@Destroyer_of_Worlds ale za to nabrał wiele doświadczenia i stal sie lepszy niż wtedy gdy odchodził.
0
@Derean tak, Simons może być napastnikiem, jest na pewno duzo szybszy niz Fermin czy Olmo
0
Simons na raty to nieglupi pomysl, ale musieli by rozbić to na wiele rat. I kogoś z pomocy wtedy opchnac. Dla mnie De Jong nie jest niezbędny, wole Casado
0
@Kubsoleon uwielbia ale nie piłkarsko
0
No to Gavi do Atleti pewnie. Flick jakoś mu mie ufa
0
@partymaker skrzydlowi i boczni powinni lecieć biorąc po uwage braki na pozycjach. Virgili, Diarra, Barghij, Torrents, Farre to już 5 miejsc
2
Szkoda bo ci co teraz nie polecą już szansy od Flicka nie dostana za pewne w tym sezonie
0
@Gall no bo gral dobrze, może nie? O Casado też pisalem gdy większość twierdziła, że za stary i juz nie odpali xDD bo gral w 3 lidze.
Oriol byl u Xaviego także tam każdy gral slabo lub bardzo slabo
0
@Muhitos Messi nigdy nie gratulowal Barcy np zdobytego mistrzostwa, nie byl na 125 leciu klubu. Za to Barca jemu gratulowala zdobycia mistrzostwa świata czy ZP w PSG
2
@Talion oglądałem ostatnio tą nową wersje i jest jeszcze lepsza Śnieżne Bractwo
1
@Talion ja za dzieciaka oglądałem wielokrotnie Alive dramat w Andach
7
@Sulimo też tak kiedyś myślałem, a potem dostałem spontaniczne zaproszenie na wakacje i zmieniłem zdanie.
Zobaczyć inny świat niz Polska to jedno z najlepszych doświadczen
0
@CPuyol no i spoko tylko po co to pchanie Messiego i jakies przekazywanie numeru, to głupie.
Messi nie ma z tym nic wspólnego, poza tym ze gral z tym numerem
0
Yamal bailando
0
@Mroziu Fati nie miał takiego mentalu, talent był, ale potem kontuzje i już się nie podniósł.
Nie mają te przypadki nic wspólnego
2
Fort to ja myślę ze po presezonie zostanie wygryziony przez Farre i Torrentsa
1
@Comentateiro mnie tylko dziwi brak wiary w młodych po tym jak co sezon pojawia sie jakiś i zamyka mordy
0
@AxelF przecież to tylko anegdotka. Nie bylo by afery gdyby nigdy sie nie zaczeli obserwowac a jak ktos daje i zabiera to już o czymś świadczy
0
@Lionel_Messi10 ja pamiętam slowa Yamala, ze nigdy z nim nie rozmawial. Messi go czasami chwalil podobno oglądając mecze "prywatnie" i to tyle.
Wiec przekazywanie numeru to bujda, tyle