0

@QuentinTarantino ale głupoty ja pierdole. Bardzo fajnie ze Yamal ma 10 i bardzo mu pasuje, panie śmieszku

0

@DragonxNF zwątpil że jest najlepszy jak mówił

2

Cudowny


0

@Values a grali w piłkę? Jest mnóstwo przykładów, Alcantara, Williams, Bellingham, Hazard

0

Ciekawe czy Kayne brat Yamala zostanie piłkarzem. Synowie rzadko dziedziczą talent do pilki, ale bracia często

5

Grok



1

@SirPeacefull trzeba nie mieć ogromnych długow, Barca je ma

0

Uwielbiam takie debilne artykuly. Tak sprowadzili go, tak odsuneli go już na zawsze od skladu nie dając mu zagrać ani minuty. Może zwyczajnie trener chce nowe transfery zgrać z zespołem na TRENINGACH.
Ten pierwszy mecz to Fati jak i Pogba nawet nie trenowali z zespołem ale niech grają od 1 minuty wszystko

0

@Messibestplayerintheworld jeszcze tylko Barghij i Farre i git

0

@Destroyer_of_Worlds nie ma miejsca dla wszystkich. Wtedy Barca tak nie stawiala na la masie by grać 16 latkami. Mają sie kisić do 23 lat jak w Castilli w Realu? Lepiej że gra i sie rozwija. Nabrał dużo doświadczenia piłkarskiego z różnych lig, od różnych trenerów

0

@Pnog37 jest jeszcze Gavi, w podstawie z Pedrim grał na wysokim poziomie

2

@Destroyer_of_Worlds ale za to nabrał wiele doświadczenia i stal sie lepszy niż wtedy gdy odchodził.

0

@Derean tak, Simons może być napastnikiem, jest na pewno duzo szybszy niz Fermin czy Olmo

0

Simons na raty to nieglupi pomysl, ale musieli by rozbić to na wiele rat. I kogoś z pomocy wtedy opchnac. Dla mnie De Jong nie jest niezbędny, wole Casado

0

@Kubsoleon uwielbia ale nie piłkarsko

0

No to Gavi do Atleti pewnie. Flick jakoś mu mie ufa

0

@partymaker skrzydlowi i boczni powinni lecieć biorąc po uwage braki na pozycjach. Virgili, Diarra, Barghij, Torrents, Farre to już 5 miejsc

2

Szkoda bo ci co teraz nie polecą już szansy od Flicka nie dostana za pewne w tym sezonie

0

@Gall no bo gral dobrze, może nie? O Casado też pisalem gdy większość twierdziła, że za stary i juz nie odpali xDD bo gral w 3 lidze.
Oriol byl u Xaviego także tam każdy gral slabo lub bardzo slabo

0

@Muhitos Messi nigdy nie gratulowal Barcy np zdobytego mistrzostwa, nie byl na 125 leciu klubu. Za to Barca jemu gratulowala zdobycia mistrzostwa świata czy ZP w PSG

2

@Talion oglądałem ostatnio tą nową wersje i jest jeszcze lepsza Śnieżne Bractwo

1

@Talion ja za dzieciaka oglądałem wielokrotnie Alive dramat w Andach

7

@Sulimo też tak kiedyś myślałem, a potem dostałem spontaniczne zaproszenie na wakacje i zmieniłem zdanie.
Zobaczyć inny świat niz Polska to jedno z najlepszych doświadczen

0

@CPuyol no i spoko tylko po co to pchanie Messiego i jakies przekazywanie numeru, to głupie.
Messi nie ma z tym nic wspólnego, poza tym ze gral z tym numerem

0

Yamal bailando


0

@Mroziu Fati nie miał takiego mentalu, talent był, ale potem kontuzje i już się nie podniósł.
Nie mają te przypadki nic wspólnego

2

Fort to ja myślę ze po presezonie zostanie wygryziony przez Farre i Torrentsa

1

@Comentateiro mnie tylko dziwi brak wiary w młodych po tym jak co sezon pojawia sie jakiś i zamyka mordy

0

@AxelF przecież to tylko anegdotka. Nie bylo by afery gdyby nigdy sie nie zaczeli obserwowac a jak ktos daje i zabiera to już o czymś świadczy

0

@Lionel_Messi10 ja pamiętam slowa Yamala, ze nigdy z nim nie rozmawial. Messi go czasami chwalil podobno oglądając mecze "prywatnie" i to tyle.
Wiec przekazywanie numeru to bujda, tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?