Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lionel_Messi10 a kiedy sie spotkali? Jest jakies wspolne zdj? Ja pamiętam ze Yamal mowil, ze nigdy z nim nie rozmawiał
@Barcanajlepszyteam mam ale to przekazywanie numeru i plakaciki z Messim to crigne i fałsz. Dostal numer od klubu po prostu, nie od Messiego, nie od Fatiego
0
@marcin62 nie można nic o Messim napisać, bo on jest nieskazitelny
3
@Lionel_Messi10 a Ty nie wiesz jak sie robi reklamy? Nawet nie trzeba byc w tym samym miescie by to zmontowac tak ze grali razem w piłeczkę xD Messi ma wyjebane na Barce odkad odszedl, przykre ale prawdziwe
0
@marcin62 moim zdaniem Messi coś powinien wrzucic, jakieś gratulacje czy coś odnośnie tej 10, ale on ma to w d. A wszędzie go pompują i robia chore plakaty z Messim i Yamalem
1
Dla mnie to wciskanie Messiego wszędzie i że dal 10 Yamalowi jest lekko głupie i śmieszne zarazem, biorąc pod uwage że nigdy sie nie spotkali poza kąpielą i raczej za sobą nie przepadają (Yamal odobserwowal Messiego gdy ten mu sie nie odwdzięczył)
2
@clyde na pewno Yanal chce mieć pamiątkę z rodzina. Co z tego ze stary w czapce
2
@PatrychoO teraz obczailem, zajefajne
2
@Cyzix teraz mamy bramkarza, to może się uda
13
@doc sam Yamal ma szacunek i o nim wspomniał na konferencji
2
@Kasy konferencja była w sklepie
0
Tyle oglądania i nawet tej koszulki nie założył, meh
0
@Joe_Pesci nie, tylko to jest właśnie przykrycie nieudolnosci i braku transferów
0
Konferencje mu zorganizowali jakby to byl nowy transfer
0
Widać ze Yamal to byl świr juz w la masii
0
@Messibestplayerintheworld teraz ma być jakis nowy update do efootball ale sam nie wiem jaki
3
@MichuZ44 wygląda tak samo jak ta edycja xD
1
Fati i Pogba znowu poza kadrą. No to oglądamy prezentacje Yamala
0
@BORO_12 mimo wszystko bym zobaczył jak grają potencjalni skrzydlowi do rotacji w sparingach. Czy tam jest duży potencjal czy mniejszy
@Who_you_mam w składzie nie widzialem, ale w Barcy B czasami tak, i zawsze łatwiej im będzie grać z lepszymi kolegami. La masia szkoli zajebiscie pod względem taktycznym i technicznym, to co wiecej potrzeba piłkarzowi to talent
0
@BORO_12 no to jest argument i może przydalby sie ktoś, ale tak jak pisze, że jak nikogo nie sprowadza to ja wierze w mlodych. I wole opcje nie sprowadzania niz Rashford za 48 mln czy Diaz za ponad 50
0
@BORO_12 wiek nie gra roli co pokazuje Yamal. Byliśmy w półfinale LM więc młody skład to żadna wymówka, że sie nie da. Podstawy sa dobre a na 15-20 min w wygranym meczu te chlopaki dadzą rade.
0
@Who_you_mam to zobaczymy czy sie nie nadaja, tu kazdy to samo pisal o Torre, Ericu i byli wywalani. Nawet jednego meczu nie widziałeś pewnie a już wiesz czy się nadają xD. Dla niektórych to piłkarz musi mieć nazwisko żeby umieć grać, to nie fifa.
Nie muszą miec poziomu Yamal, poziom Casado, Fermina to juz będzie na plus. Z lepszymi graczami gra się łatwiej i młodzi wejda na wyższy poziom niz w 3 lidze
0
@Who_you_mam Diarra, Bardghij, Virgili, Toni Fernandez, Pau Victor, Ferran Torres
@K1ngKong7 Martin dawał rade, mial gorsze i lepsze momenty, tym bardziej duzo lepsi technicznie i taktycznie wychowankowie dadza rade, bo Martin nie jest z la masii.
Ludzie zapomnieli skad sie wzial Balde, Yamal, Gavi, Fermin, i wielu innych
0
@konrad1661 to ty głupoty piszesz i do tego kłamiesz xDDD a szkółka to co? Ich nie liczysz bo tak ci pasuje do narracji. Zmiennikiem Pedriego powinien być De Jong, a z Pedrim może grac Casado/Gavi/Olmo/Bernal/Fermin. De Jong to profil Pedriego i nie ma sensu ich dwóch wystawić.
LO szkółka mamy dwoch kandydatów, skrzydlowi szkółka i Barghij. To tyle na temat glupot.
Tu każdy narzeka, że nie ma pilkarzy a potem zjawia sie diament z la masii i tak co sezon. Flick ma podczas presezonu 35 piłkarzy na dowolną pozycje
3
@messi33 może niezrównoważoną ale szeroką, zwłaszcza w pomocy i niektórzy z nich moga grać na ataku. Jedyne do czego sie można doczepic to słabe rotacje na początku sezonu jak wysoko wygrywamy to Rapha, Lamine powinni schodzić. Mlodych ogrywac, jak sie nie sprawdza to będą na sprzedaż, a nie kisić
3
Ja nie rozumiem czemu ludzie narzekają na brak transferów, mamy szeroką kadre. Jedyne co nam uniemożliwiło dojście do finału LM to słaba obrona i bramkarz nie dojechal. Najważniejszy jest bramkarz, transfer zrobiony. Reszte pozycji pokryje la masia, mamy tam zdolnych młodych. Wole takie talenty niz wypalonych pilkarzy jak np Rashford
0
Koleś zadal glupie pytanie a grok zaczyna oznaczać losowych ludzi i wysłać spam xD
0
@Ryoumen a no ok, to pewnie błąd
0
@fenix1983 no nie wiem
https://www.realmadryt.pl/news/126898-umowa-realu-z-hp-jest-duza-ale-warta-mniej-niz-twierdzi-as
0
@SinMistico chyba za Nike jeszcze jakis bonus dostaliśmy
1
@Rupert_Haubica Pep też dobry