0

Real 65 baniek na plus za reklame rękawka w stosunku do nas


2

Yamal jak z psami, ale ten Lewandowski najlepszy


1

@PatrychoO może, bo już normalnie trenują

1

@Rifek dobry, na kompilacjach właśnie walczak i potrafi piłkę odebrać

0

@ViscaelBarca2007 no trzeba Flicka przekonać, nie ma wyboru. Fort tego nie robi to może Torrents/Farre.
Mimo że jest przeciętny, to lubie Gerarda

1

Roony podjarany tym transferem, kibicuje mu. Flick jak go polubi to pogra
https://www.instagram.com/reel/DMI0yxYs9Hg/?igsh=OGdtbWl6ZDA1dWw2

0

@Conradxc to co, nie można robić transferow?
A Dembele i Neymar to jak sie niby dogadali z PSG

0

@MatBac1991 po co oni od razu pierdola o tym w mediach xD konfidenty

1

@ViscaelBarca2007 jak mu sie nie chce czekać to jego strata. Widocznie mu nie zależy na Barcy

0

@Laminedependencia i komu przywali?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

Patrząc na liste płac to ten klub jest biedny jak na standardy la liga. Czytałem też że renowacje stadionu to im zafundowal rząd baskijski i ktoś jeszcze
https://zapodaj.net/plik-drEdLGo7vB

1

co sądzicie o tych clickbajtach na stronie? Ja najczęściej omijam te artykuły jak poniżej

1

Ciekawe czy na kadrze nasi będą mu podawać piłkę

0

@July_6_BcN wyglądają na zadowolone

2

@Kessie kurde na co Ty je podrywasz, bo chyba nie na urode

0

@barteq Vinicius jest od nich mądrzejszy, to widać jak walczy kartą rasizmu i jak mu Real wchodzil w dupe

1

@NeroTFP1 komuś zawsze dzieje się krzywda, chociażby psychiczna (rodzina) gdy ktoś sobie to robi

0

Real wydaje 90 mln więcej od Barcelony na pensje zawodników. Z czego my mamy te długi, że jest taka przepaść w ffp

0

@Goralkov to będzie nowy Curtuis
@AlexDark00 Szczena na puchar

0

@Pnog37 nie ze względu na niego. Wg mnie Yamal będzie tam jeszcze groźniejszy, więcej strzałów, wiecej świetnych podań

6

Upgrade na bramce


0

@doc jest jeszcze opcja Yamala bliżej środka i Bardghij na PS

2

@Conradxc no ale to negocjowanie kupna w tym okienku. A nie dogadywanie sie na pójście za darmo za rok

3

1

@VegetaPolska to wtedy pozew o rasizm xD

0

@Messibestplayerintheworld już wczoraj trenowal z zespołem

0

@barteq nie ma nic do gadania jak Vini sobie poczeka do końca kontraktu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?