Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real 65 baniek na plus za reklame rękawka w stosunku do nas
2
Yamal jak z psami, ale ten Lewandowski najlepszy
1
@PatrychoO może, bo już normalnie trenują
1
@Rifek dobry, na kompilacjach właśnie walczak i potrafi piłkę odebrać
0
@ViscaelBarca2007 no trzeba Flicka przekonać, nie ma wyboru. Fort tego nie robi to może Torrents/Farre.
Mimo że jest przeciętny, to lubie Gerarda
1
Roony podjarany tym transferem, kibicuje mu. Flick jak go polubi to pogra
https://www.instagram.com/reel/DMI0yxYs9Hg/?igsh=OGdtbWl6ZDA1dWw2
0
@Conradxc to co, nie można robić transferow?
A Dembele i Neymar to jak sie niby dogadali z PSG
0
@MatBac1991 po co oni od razu pierdola o tym w mediach xD konfidenty
1
@ViscaelBarca2007 jak mu sie nie chce czekać to jego strata. Widocznie mu nie zależy na Barcy
0
@Laminedependencia i komu przywali?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Senstin według groka
https://zapodaj.net/plik-8SfGNUGyoq
0
Patrząc na liste płac to ten klub jest biedny jak na standardy la liga. Czytałem też że renowacje stadionu to im zafundowal rząd baskijski i ktoś jeszcze
https://zapodaj.net/plik-drEdLGo7vB
1
co sądzicie o tych clickbajtach na stronie? Ja najczęściej omijam te artykuły jak poniżej
1
Ciekawe czy na kadrze nasi będą mu podawać piłkę
0
@July_6_BcN wyglądają na zadowolone
2
@Kessie kurde na co Ty je podrywasz, bo chyba nie na urode
0
@barteq Vinicius jest od nich mądrzejszy, to widać jak walczy kartą rasizmu i jak mu Real wchodzil w dupe
1
@NeroTFP1 komuś zawsze dzieje się krzywda, chociażby psychiczna (rodzina) gdy ktoś sobie to robi
0
Real wydaje 90 mln więcej od Barcelony na pensje zawodników. Z czego my mamy te długi, że jest taka przepaść w ffp
0
@Rupert_Haubica https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/
0
@Goralkov to będzie nowy Curtuis
@AlexDark00 Szczena na puchar
0
@Pnog37 nie ze względu na niego. Wg mnie Yamal będzie tam jeszcze groźniejszy, więcej strzałów, wiecej świetnych podań
6
Upgrade na bramce
0
@doc jest jeszcze opcja Yamala bliżej środka i Bardghij na PS
2
@Conradxc no ale to negocjowanie kupna w tym okienku. A nie dogadywanie sie na pójście za darmo za rok
3
Gavi i Ronald
https://zapodaj.net/plik-UA6c9juGpo
1
@VegetaPolska to wtedy pozew o rasizm xD
0
@Messibestplayerintheworld już wczoraj trenowal z zespołem
0
@barteq nie ma nic do gadania jak Vini sobie poczeka do końca kontraktu