Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To przyszłość klubu a nie jakieś Williams. Flick musi mocniej w nich zainwestować
https://zapodaj.net/plik-sQTW1qlPg2
2
Jazda Lucho, trzeba ten Real wyjaśnić
3
@Szymemdymek tak
0
@Barca_Big_Moment to i tak by musieli płacić bo by musial grać zajebsicie xD
1
Hoeness o Nico - ze strony Bayernu skopiowane. Czyli nie żadne media kłamały a Nico odwalił
"Wszyscy byliśmy zaskoczeni. Mam bliski kontakt z Hansim Flickiem, który akurat jest na wakacjach nad jeziorem Tegernsee. I oni też byli zdziwieni, bo mieli już od niego obietnicę"
3
Bayern też już go nie chce
0
Nie mogę z tego AI na insta xD
https://www.instagram.com/reel/DLEBA06ChUs/?igsh=MWdxb3IzcDJ3MG1uZA==
2
@blakkudium nie mają sponsora?
1
Redakcja juz myli Rashforda z Nico
0
@Pawlusek byś musial przebić jego obecna pensje 10 netto, gdzie nawet Yanal tyle nie ma.
Laporta obecnie go nienawidzi
0
Ciekawe czy dostanie szanse. Ma 18 lat i talent więc chyba to jest konieczność
2
Szczerze to ja bym już nikogo nie kupował na LS w tym sezonie z tymi problemami z kasą. Niech wypożyczą tego Rashforda. Doszliśmy prawie do finalu LM, obrona i bramkarz dali dupy, w lidze mieliśmy słabsze i lepsze momenty. Trzeba dać szanse młodym z la masii a nie wydawać 80 baniek na kogoś, kogo nie będziemy mogli rejestrować
20
Kolejny po Williamsach Unai Simon ma 4 mln, zdziwie sie jak tam sie nie zacznie wojna o pensje xD
1
@adi7adi8 właśnie to jest dziwne, chyba ze nie da sie od razu zmienić klauzuli czy coś
0
@doc dostał więcej kasy niz w Barcy, oni by mu dali i więcej byle tylko go Barca nie kupiła
0
@BezglutenowyPedri nie będzie podawał xD
6
Dodatki bazujące na golach i asystach, bo przecież nie na trofeach
0
Athleticwin
4
Tego nie widziałem
1
@kuz on ma to w dupie, liczy sie ze atletic dal sporo siana
1
Williams już stracił około 100k obserwujących na IG
1
@Matiasio może mafia mu groziła
3
Jakie to są dekle co chwile wrzucaja te posty i #athleticwin jakby LM wygrali co najmniej, bo sypnęli hajsu gościowi xD
0
@Matiasio nie do wyjęcia
18
Bilbao przebiło oferte, dali by mu i 15 milionów żeby tylko wygrać z Barcą. Tyle, szkoda o nim pisać
0
Jak patrze na ta listę LSów to naprawdę, nie ma kogo ściągnąć nawet
https://www.transfermarkt.pl/spieler-statistik/wertvollstespieler/marktwertetop/plus/0/galerie/0?ausrichtung=Sturm&spielerposition_id=11&altersklasse=alle&jahrgang=0&land_id=0&kontinent_id=0&yt0=Poka%C5%BC
5
@MesQueUnClub_87 taniec po każdym golu
0
@Vurt Fati byl Messim już zapomniałeś?
0
@daniel32778 Real go chce sprzedac, ale nikt nie chce kupic. Ale on jest słaby i tak
3
@BezglutenowyPedri przecież juz byla oficjalka. I to co wrzuca z braciszkiem to j... go