0

To przyszłość klubu a nie jakieś Williams. Flick musi mocniej w nich zainwestować
https://zapodaj.net/plik-sQTW1qlPg2

2

Jazda Lucho, trzeba ten Real wyjaśnić

3

0

@Barca_Big_Moment to i tak by musieli płacić bo by musial grać zajebsicie xD

1

Hoeness o Nico - ze strony Bayernu skopiowane. Czyli nie żadne media kłamały a Nico odwalił
"Wszyscy byliśmy zaskoczeni. Mam bliski kontakt z Hansim Flickiem, który akurat jest na wakacjach nad jeziorem Tegernsee. I oni też byli zdziwieni, bo mieli już od niego obietnicę"

3

Bayern też już go nie chce


0

2

@blakkudium nie mają sponsora?

1

Redakcja juz myli Rashforda z Nico

0

@Pawlusek byś musial przebić jego obecna pensje 10 netto, gdzie nawet Yanal tyle nie ma.
Laporta obecnie go nienawidzi

0

Ciekawe czy dostanie szanse. Ma 18 lat i talent więc chyba to jest konieczność


2

Szczerze to ja bym już nikogo nie kupował na LS w tym sezonie z tymi problemami z kasą. Niech wypożyczą tego Rashforda. Doszliśmy prawie do finalu LM, obrona i bramkarz dali dupy, w lidze mieliśmy słabsze i lepsze momenty. Trzeba dać szanse młodym z la masii a nie wydawać 80 baniek na kogoś, kogo nie będziemy mogli rejestrować

20

Kolejny po Williamsach Unai Simon ma 4 mln, zdziwie sie jak tam sie nie zacznie wojna o pensje xD

1

@adi7adi8 właśnie to jest dziwne, chyba ze nie da sie od razu zmienić klauzuli czy coś

0

@doc dostał więcej kasy niz w Barcy, oni by mu dali i więcej byle tylko go Barca nie kupiła

0

@BezglutenowyPedri nie będzie podawał xD

6

Dodatki bazujące na golach i asystach, bo przecież nie na trofeach


0

Athleticwin


4

Tego nie widziałem


1

@kuz on ma to w dupie, liczy sie ze atletic dal sporo siana

1

Williams już stracił około 100k obserwujących na IG

1

@Matiasio może mafia mu groziła

3

Jakie to są dekle co chwile wrzucaja te posty i #athleticwin jakby LM wygrali co najmniej, bo sypnęli hajsu gościowi xD


0

@Matiasio nie do wyjęcia

18

Bilbao przebiło oferte, dali by mu i 15 milionów żeby tylko wygrać z Barcą. Tyle, szkoda o nim pisać

5

@MesQueUnClub_87 taniec po każdym golu

0

@Vurt Fati byl Messim już zapomniałeś?

0

@daniel32778 Real go chce sprzedac, ale nikt nie chce kupic. Ale on jest słaby i tak

3

@BezglutenowyPedri przecież juz byla oficjalka. I to co wrzuca z braciszkiem to j... go

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?