Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubsoleon kasa na 1 miejscu, na Barce mogl czekać rok, dwa. Albo nas ma za desperatow ze damy za niego 90 mln kiedyś
2
Patrząc na rynek LS to my jeszcze Fatiego wykupimy z Monaco xDD
0
@MsBarca on ma mental płaczka i sie do trenignow nie przyklada
0
@ViscaelBarca2007 wg mnie chciał dołączyć ale potem doszlo do spotkania z jego zarządem i zmienil zdanie, Barca nie dawala gwarancji
0
Nikt z naszych mu nie polubil posta o przedłużeniu Bilbao. Ciekawe co na to Yamal
1
@ViscaelBarca2007 tu z Barca a za plecami gadał z Bilbao
0
@KamQiX bo siana wiecej a myśli ze 90 mln to nadal mało jako klauzula
0
Williams na IG
https://zapodaj.net/plik-Zgn5AI3R0g
0
@dariooo za te liczby co robi to jest bardzo dużo a w takim klubie o keosze będzie trudno
0
Przedłużył teraz bo sie hajsem skusił i liczy że ktoś go i tak kiedys wykupi, może frajer Barcelona xD
57
Takiego zwrotu akcji sie nie spodziewałem xDD
0
@BORO_12 mamy lepszych od niego na tej pozycji. Można tam też ustawic Kounde czy Erica. Na kimś trzeba zrobić siano, Christensen cały sezon stracil i nie jest przyszłościowy pod względem wieku i kontuzji, a także nie jest to jakiś top obrońców. Pedri jak i Olmo to jedni z najlepszych na świecie na swojej pozycji i młodzi
0
@BORO_12 bo Flick nie będzie budowal na tak niepewnym zawodniku pod wzgledem kontuzji. I odkad jest Flick ciągle sie slyszy, że chca sprzedać właśnie jego
0
@BORO_12 tak, zadzwoni jak kiedyś Koeman do Suareza. A nie Christensen który nie jest w jego planach sobie wraca wcześniej na treningi. Fatiego potrafil odsunąć
0
Flick powinien zacząć działać i wziąć na rozmowe Christensena, Ter Stegena, tez powonien pomóc zarządowi. A nie chce Nico, ale jednocześnie nie godzi sie na niczyje odejście
0
@Who_you_mam Rodrygo chcą sprzedać. Vinicius wstrzymal rozmowy do przedłużenia kontraktu i gra słabo
4
Te newsy są wypuszczane przez Marce po to żeby taki Nico to przeczytał i znowu nabrał wątpliwości z agentem czy Barca go zarejestruje.
Real próbuje sie pozbyć Rodrygo, a wcześniej podobno składali oferte Nico, i na pewno boją się że Barca sie wzmocni.
Źródło: ja
8
@Eto'o9 R10 że jesteśmy na etapie sukcesu lub nie? To jest informacja?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pedri16Future to jak ktoś potrzebuje, to niech sobie to czyta i w to wierzy, ale od razu lament na stronie "Nico nie przyjdzie", bo BI podal newsa to xDDD
0
@Pedri16Future ja nie potrzebuje żadnych informacji, bo połączyłem fakty i wiem że Nico tu trafi. I takie gówniane newsy tego nie zmienia. Mieliśmy ich dosc i nie potrzebuje newsów i zapewnien co 5 minut xD jak niektóre dzieciaczki
0
@clyde przydalby sie ktoś kto mu zrobi konkurencje RZETELNY
8
xD
0
@Pedri16Future nikt np ten Reshad czy jak mu tam. Od razu takie gówniane info uspokił, a ten wkleja
1
@Pedri16Future no wstawia każde gówno, jakieś wieści z pudelka a ludzie od razu we wszystko wierza. Jemu zależy na ilości klików a nie na tym co jest rzetelne
0
@Pedri16Future bo tylko tego brakuje i to zrobi po wplacie klazuli albo tuż przed
1
@Pedri16Future codziennie tak robi
https://zapodaj.net/plik-lUFdlzJJXF
0
@Baroo66 niestety to wy wierzycie we wszystko co wklei barcainfo na swój profil, nawet jak wklei 10 postów przeczących sobie nawzajem. Trochę analizy faktów. Nico powiedział w Bilbao, że odchodzi, odrzuca oferty Bayernu. Łączcie kropki a nie wierzycie we wszystko jak leci
0
@Pedri16Future jaki szum, wszystko jest ustalone, to szum na jaki temat?
0
@Pedri16Future bo?