0

@Szymemdymek kiedyś PS, teraz chyba SPO

0

@tbas ale on dostanie 20 a ktoś inny 4 i co, mają byc zadowoleni inni piłkarze?

2

@Criss18Barca bo jakis Nico nam odmówił? My nawet ofert nie możemy przedstawiać od tego zacznijmy. Przeciez Bayern mu oferowal 12 netto

0

Ciekawe jak to się przełoży na komin płacowy Bilbao jeśli faktycznie dostal 20 mln, to wzrost o połowę. Patrząc na kolejnych co mają 4 mln za sezon to nieźle xD
https://www.capology.com/club/athletic-club/salaries/

1

W sumie na początku bylo duzo plotek że chce 20 m za sezon od Arsenalu itd. Nikt nie dał to wykorzystał Barce i ma

2

@Consigliere wiecej niz Yamal bez bonusów. Pewnie jeszcze brat dostal podwyżkę

0

@Roobo tylko Vinicius już wcale nie jest tak dobry

1

Widać po tym jak teraz świętuje z Athleticiem, że tylko nas wykorzystał, opluł. Jakoś nie widze by Yamal sie z nim dalej kumplowal po tym jak nasral na jego klub

0

@partymaker Virgil to LS, Toni zajebisty talent, Diarra na PS jest z kogo rzeźbić tylko Flick musi dać im szanse

0

@4drian0 przynajmniej jest cule a nie sra jak Twój nico na Barce

0

@4drian0 przynajmniej Fati pomaga klubowi a ten nas dyma bez mydla i go kochają

2

@TaughtMule on Toni, Diarra, Guile, Bardghij i lecimy

0

Kiedyś nie lubiłem tego Nico, potem mi sie jakoś odmienilo. Jednak pierwsze odczucie było prawidłowe, ale to jest menda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale pluje na nas uhuuu


3

@Cule1234 dali mu z 15 netto, do tego bratu podwyżkę i gra gitara

1

@don'T.R.I.P.e ta dlatego cały zarząd publicznie o nim mowil, bo pewnie Gerarda Romero przeczytali

1

Bylo brać tego Davida, prawonozny to by na LS pobiegał

0

@DonCarletto dobra szkoda gadać

0

@DonCarletto przeciez to on dzownil do Barcelony jprdl

0

@DonCarletto żaden Totti jak szantażuje ze odejdzie, a jak mu kase sypną to zostaje

2

@Consigliere ale sobie żyje w Hiszpanii a nie w Niemczech

0

Może on wcale do nas nie chciał przychodzić, ale Yamal i spółka go początkowo namowili. Jednak brat Inaki jest ważniejszy niz kolega Yamal i tyle z tej historii

0

#athleticwin xDD


1

Przynajmniej zostanie trochę kasy na Alvareza za rok

1

@Culer9002 on miał taki vibe bezjajowca. Brata słucha, rodziny słucha, zero własnego rozumu

0

Nie wiem jak was ale mniej boli, że zostaje w tym Athleticu niz mialby być wzmocnieniem dla Bayernu albo innego topowego klubu.

0

@Vurt braciszek przekonał

2

@Kubsoleon głównie to mógł tam zostac jeszcze rok, a on przedłuża i podnosi klauzule. Dlatego, to znaczy ze mu nie zależy na Barcy

0

@AdrianFCB10 a ty juz wiesz jak mu pójdzie sezon, zobaczymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?