Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szymemdymek kiedyś PS, teraz chyba SPO
0
@tbas ale on dostanie 20 a ktoś inny 4 i co, mają byc zadowoleni inni piłkarze?
2
@Criss18Barca bo jakis Nico nam odmówił? My nawet ofert nie możemy przedstawiać od tego zacznijmy. Przeciez Bayern mu oferowal 12 netto
0
Ciekawe jak to się przełoży na komin płacowy Bilbao jeśli faktycznie dostal 20 mln, to wzrost o połowę. Patrząc na kolejnych co mają 4 mln za sezon to nieźle xD
https://www.capology.com/club/athletic-club/salaries/
1
W sumie na początku bylo duzo plotek że chce 20 m za sezon od Arsenalu itd. Nikt nie dał to wykorzystał Barce i ma
2
@Consigliere wiecej niz Yamal bez bonusów. Pewnie jeszcze brat dostal podwyżkę
0
@Roobo tylko Vinicius już wcale nie jest tak dobry
1
Widać po tym jak teraz świętuje z Athleticiem, że tylko nas wykorzystał, opluł. Jakoś nie widze by Yamal sie z nim dalej kumplowal po tym jak nasral na jego klub
0
@partymaker Virgil to LS, Toni zajebisty talent, Diarra na PS jest z kogo rzeźbić tylko Flick musi dać im szanse
0
@4drian0 przynajmniej jest cule a nie sra jak Twój nico na Barce
0
@4drian0 przynajmniej Fati pomaga klubowi a ten nas dyma bez mydla i go kochają
2
@TaughtMule on Toni, Diarra, Guile, Bardghij i lecimy
0
Kiedyś nie lubiłem tego Nico, potem mi sie jakoś odmienilo. Jednak pierwsze odczucie było prawidłowe, ale to jest menda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale pluje na nas uhuuu
3
@Cule1234 dali mu z 15 netto, do tego bratu podwyżkę i gra gitara
1
@don'T.R.I.P.e ta dlatego cały zarząd publicznie o nim mowil, bo pewnie Gerarda Romero przeczytali
1
Bylo brać tego Davida, prawonozny to by na LS pobiegał
0
@DonCarletto dobra szkoda gadać
0
@DonCarletto przeciez to on dzownil do Barcelony jprdl
0
@DonCarletto żaden Totti jak szantażuje ze odejdzie, a jak mu kase sypną to zostaje
2
@Consigliere ale sobie żyje w Hiszpanii a nie w Niemczech
0
Może on wcale do nas nie chciał przychodzić, ale Yamal i spółka go początkowo namowili. Jednak brat Inaki jest ważniejszy niz kolega Yamal i tyle z tej historii
0
#athleticwin xDD
1
Przynajmniej zostanie trochę kasy na Alvareza za rok
1
@Culer9002 on miał taki vibe bezjajowca. Brata słucha, rodziny słucha, zero własnego rozumu
0
Nie wiem jak was ale mniej boli, że zostaje w tym Athleticu niz mialby być wzmocnieniem dla Bayernu albo innego topowego klubu.
0
@Vurt braciszek przekonał
2
@Kubsoleon głównie to mógł tam zostac jeszcze rok, a on przedłuża i podnosi klauzule. Dlatego, to znaczy ze mu nie zależy na Barcy
0
@AdrianFCB10 a ty juz wiesz jak mu pójdzie sezon, zobaczymy