0

@Stinger_ a niech se odpala. Póki co wydaje sie normalniejszy niz Endrick kopiący rywali

0

@barceloniak_radom w Hiszpanii to tylko Atletico i Real nie mają problemow. A Real też albo ściąga za darmo albo na raty ostatnio

0

Lepszy klub niz te Brighton

0

Monaco już dwa razy się z nas śmiało, Gamper i LM, czy i tym razem? Zobaczymy

1

@BISHBASHBOSH tak dlatego mu ten zapis potrzebny w kontrakcie, dla ozdoby

0

A jakby tak najpierw zarejestrować Nico, a z Yamalem i jego kontraktem poczekać? Da się tak? Yamal dla kolegi może by sie zgodził

0

@kanver_ ktoś ci wypada z podstawy i kim będziesz gral? Z tym świetnie nie przesadzaj, bo w wielu meczach byliśmy zależni od Yamala. Jak go nie bylo to atak nie działał

0

@kanver_ Rodrygo chca sie pozbyć a Nico też grywal na PS. Inny duży klub kupi Nico to ten Nico będzie dla nas zagrożeniem zamiast wzmocnieniem. Nie mamy LS z prawą nogą

0

@kanver_ Nico to okazja i glupio będzie go odpuścić. A Real też byl zainteresowany

2

@Zoker widocznie pewni nie są, bo Tebas w każdej chwili ci może wymyślić nowe przepisy i sobie je zmienić. Może liczyli że jak juz sie nie uda to znowu będą kombinacje rządowe a wymagania Nico to uniemożliwiają wtedy. Jak wydadzą 50 baniek a on se pójdzie to stracimy kase i jeszcze pogorszą ffp

5

@Zoker Barca miała zaufanie do Olmo, że nie odejdzie za darmo. Do Nico nie ma i widocznie nie ma pewności rejestracji przed wpłata klauzuli. 60 mln mają wywalić w błoto? To Nico się oferował

5

@doc miał i tylko jego wola sprawila, że zostal i poczekał. Nico czekał nie będzie

0

@vangoor mental

0

To głupota, za 40 mln czy coś ale za darmo, zajebisty interes xD

5

Ferran


0

Za jakąkolwiek kwotę, rozumiem że niektórzy za 5 euro by sprzedali, aha

0

@Geble Laporta coś wymyśli, choćby miał u Papieża rejestracje wyprosić

0

Gwarancja rejestracji? A na co to komu

0

@Lucyffffer1922 jak wszystko

2

Nikogo pewnie w klubie nie było kto sieje ten ferment. Dziennikarz mundo sobie wymyślił, zrobił zamieszanie, kliki się zgadzają. Jak mu teraz udowodnisz kłamstwo? Co miałaby ta plotka zmienić w transferze Nico jeśli zarząd chce i on chce

2

Przescigają sie, Polo wywołał burze



0

@Murazor na zlecemie Bilbao

0

Czyli typowe sranie w banie sobie napisał Polo xD
"13:26 Fernando Polo na kanale Jijantes u Gerarda Romero: Nie mówię, że Nico nie przyjdzie, ale sprawa utknęła w martwym punkcie. Nie ma takiej płynności jak kilka dni temu. Nie sądzę, że chodzi aż tak bardzo o zapłatę klauzuli. Są aspekty, które na papierze wyglądają inaczej."

0

Wejdzcie w tlumacza bo nie mogę skopiować


2

@Kondziubarca jak uzgodnili wszystko z Nico to po co by mieli sie rozmyślać dla Diaza. To sa bzdury i tyle.
Laporta i Flick mają wiecej do gadania od Deco

1

Poniedziałek, gazetki wróciły do pracy i o czymś trzeba pisać co sie klika, tyle

0

Ja to tak rozumiem, że Nico chce gwarancji zanim wpłacą klauzule. A klauzule mieli wpłacić jutro.

1

@blakkudium ludzie sie tak nakręcają, jakby nic nie rozumieli z tych newsów

2

@blakkudium właśnie to wrzucilem, ludzie panikują, a ten Polo nic nowego nie napisał czego nie wiemy xDDD

4

Nawet jak ten Polo nazmyślał to mu tego nie udowodnisz xD operacja jest wstrzymana? Tak, jest wstrzymana gdzieś od tygodnia, mowa była o Lipcu. Nic nowego


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?