0

@doc póki chce mu sie grać w piłkę to będzie dobry, tak myślę. Ale gwiazdorzenie zacznie sie już teraz

8

@doc Yamalowi nie grozi presja, bardziej sodówa, imprezy itd

1

Słabo to wygląda od loga w dół na pilkarzach, jakby im optycznie poszerzalo biodra xD przez to ze pasy są nierówne

4

@maroon myślnik

0

Gonzalo caly mecz niewidoczny ale robote swoją wykonal

0

Jak oni narzekają na ta wage Mbappe, Yamal czy Dembele to nie zapaśnicy i jakoś sobie radzą

0

Juve dużo lepsze sytuacje mialo. Real łatwo zaatakować z kontry w tym ustawieniu

0

@Eto'o9 R10 to ofensywny pomocnik, albo prawy pomocnik ale wysoko grający a nie ósemka

1

0

Pomysł na Gulera robienie z niego 8, no nie wiem .chłopak słynie ze świetnego kopyta. Jakoś mi on na pomocnika nie pasuje

0

Vinicius biega jak wsciekly, ciekawe czy Mbappe

1

Muani zjebal gorzej niz w finale z Argnetyna. Dobry meczyk

3

@FCB_dimiC jest już na ławce

0

Real jak pressuje, jak Barca Flicka

0

@Jakchcesz może i racja, ale i tak to jest głupie. Czasami ktoś coś zrobi i potem się rozmyśli. A jak nikomu tym krzywdy nie robi to gdzie problem

0

@partymaker ja De Jonga. To jest odpowiednik Pedriego, tylko gorszy

0

@Jakchcesz jak ktoś zmieni zdanie to ma już na zawsze nie mieć możliwości powrotu na strone?

0

Myślicie że moderacja nie wie o multikontach czy udaje że nie wie? Mi nie przeszkadzają, niech sobie piszą jajcarze. Ale z ciekawości pytam.
A w ogóle regulamin do zmiany, bo dlaczego po usunięciu konta nie można mieć nowego?

1

@slayer on rozmawiał z trenerem, a to głupoty sportu

5

@jacobFCB zwolni sie 8 milionów

0

@Criss18Barca dziwne żeby zajęty mu dali. Zreszta pewnie on tego numeru nienawidzi czyli 10

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Criss18Barca wybrał sobie sam

1

@Kondziubarca nie umie odciąć sie tylko będzie czekal az będzie mial 100% rejestracji a rodzina i Bilbao dalej mu mieszają w głowie

0

@Kondziubarca Nico to boidupa i taka prawda. Olmo był odważny

0

Monaco tak twardo negocjowalo a tak się podnieca tym Fatim w socialach

0

Nico Williams to mięczak

1

@Frimpong Gulczas

7

@Frimpong ujawnił twój dawny nick

0

@ProMILs na pewno wiecej pogra niz Victor

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?