Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@doc póki chce mu sie grać w piłkę to będzie dobry, tak myślę. Ale gwiazdorzenie zacznie sie już teraz
8
@doc Yamalowi nie grozi presja, bardziej sodówa, imprezy itd
1
Słabo to wygląda od loga w dół na pilkarzach, jakby im optycznie poszerzalo biodra xD przez to ze pasy są nierówne
4
@maroon myślnik
0
Gonzalo caly mecz niewidoczny ale robote swoją wykonal
0
Jak oni narzekają na ta wage Mbappe, Yamal czy Dembele to nie zapaśnicy i jakoś sobie radzą
0
Juve dużo lepsze sytuacje mialo. Real łatwo zaatakować z kontry w tym ustawieniu
0
@Eto'o9 R10 to ofensywny pomocnik, albo prawy pomocnik ale wysoko grający a nie ósemka
1
@Eto'o9 R10 nie
0
Pomysł na Gulera robienie z niego 8, no nie wiem .chłopak słynie ze świetnego kopyta. Jakoś mi on na pomocnika nie pasuje
0
Vinicius biega jak wsciekly, ciekawe czy Mbappe
1
Muani zjebal gorzej niz w finale z Argnetyna. Dobry meczyk
3
@FCB_dimiC jest już na ławce
0
Real jak pressuje, jak Barca Flicka
0
@Jakchcesz może i racja, ale i tak to jest głupie. Czasami ktoś coś zrobi i potem się rozmyśli. A jak nikomu tym krzywdy nie robi to gdzie problem
0
@partymaker ja De Jonga. To jest odpowiednik Pedriego, tylko gorszy
0
@Jakchcesz jak ktoś zmieni zdanie to ma już na zawsze nie mieć możliwości powrotu na strone?
0
Myślicie że moderacja nie wie o multikontach czy udaje że nie wie? Mi nie przeszkadzają, niech sobie piszą jajcarze. Ale z ciekawości pytam.
A w ogóle regulamin do zmiany, bo dlaczego po usunięciu konta nie można mieć nowego?
1
@slayer on rozmawiał z trenerem, a to głupoty sportu
5
@jacobFCB zwolni sie 8 milionów
0
@Criss18Barca dziwne żeby zajęty mu dali. Zreszta pewnie on tego numeru nienawidzi czyli 10
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca wybrał sobie sam
1
@Kondziubarca nie umie odciąć sie tylko będzie czekal az będzie mial 100% rejestracji a rodzina i Bilbao dalej mu mieszają w głowie
0
@Kondziubarca Nico to boidupa i taka prawda. Olmo był odważny
0
Monaco tak twardo negocjowalo a tak się podnieca tym Fatim w socialach
0
Nico Williams to mięczak
1
@Frimpong Gulczas
7
@Frimpong ujawnił twój dawny nick
0
@ProMILs na pewno wiecej pogra niz Victor