1

@doc przeciez BI to każdy syf wkleja żeby mu sie kliki zgadzały xD

0

Kibice nie kupują koszulek Nico


0

Casado lepszy, tańszy, bardziej zaangażowany, z lepszymi liczbami niż De Jong. Niestety Flick woli Holendra

2

Macie coś na rozluźnienie. Jak coś to oryginalne tłumaczenie od AI


0

1

Nadal w niego wierze, może w Barcelonie szanse na sukces są bardzo niskie, ale w klubie pokroju Monaco może być ważny. Talent to talent

1

Ale Yamal poddymił w kampanii koszulkowej aż cały notatnik się zesrał

0

@tbas nie tylko. Casado to żolnierz i zajebsicie czyścił w środku, niszczył akcje rywali, a do tego miał piękne asysty i też rozgrywał. De Jong 2 g, 2 a xD
Forma mu spadla bo tak zasuwał w każdym meczu i to było zmeczenie

0

@tbas jak nie przedłuży i odejdzie za free to nie zarobi

9

Ja daje 151% na transfer Nico do Barcy

0

Vinicius wstrzymał przedłużenie kontraktu z Realem. Gracz sie nie spieszy.
Wiecie co by bylo fajne? Jakby Araby go wzięły za darmo, tak jak Real bierze sobie tych Mbappow, Trentów


7

Aha


1

@PatrychoO zabralbym 7 Ferranowi, dal 19 a Nico z 7. Pewnie niemożliwe

1

Z jakim numerem Nico w ogóle? Nie pasuje mi do niego 19 ani 18 po Victorze

7

Nico podobaja sie nowe stroje (news niezweryfikowany)


1

Jakie czasy nadeszyły, że ekscytacje wzbudza wiadomosc, że można robić transfery xD

0

@SkN najpierw, Nico potem reszta xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@blakkudium ale Barca zaczyna 13 i powinien być juz wtedy u Flicka

3

@Eto'o9 R10 kto Ci pluje w twarz, bo chce tylko gwarancji ze będzie mogl grać, a nie podziwiać Barce z trybun i sie ośmieszyc?

0

@Kondziubarca desperaci

1

@ViscaelBarca2007 no i niby go Polscy dziennikarze obserwują, a tych komentarzy nikt nie moderuje xD

0

@Pressinho to go Bilbao odkupi xD
Bayernowi mocno zależy i sa zdesperowani by go ściągnąć.

0

@Arcybiskup pewnie do końca okienka byśmy mieli czas, a tak to jak pojedzie z Bilbao na presezon to nici z transferu

0

@KamQiX niby dlaczego? To potencjalny klub płaci a nie Nico. Albo mu zalezy na grze albo na kasie żeby wtedy wyłudzić lepszy kontrakt. Bayern będzie chętny zawsze

0

Wtedy to ma sens. Czyli nie zarejestrowali by go żadnym sposobem to by mógł odejść, ale za 60 baniek, a nie za free


0

@Pomimo27 Nico to skomplikował bo chcial gwarancji. Teraz niby jakieś mu przedstawili i tyle

1

Flick by prędzej Gaviego oddal niz Fermina

2

"Ostatnie spotkanie na linii Nico - Bilbao były napięte. Zostało to odebrane przez otoczenie Nico jako atak personalny" xD


0

@mr Barca teraz mowa o piątku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?