Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Balde i Fati na wakacjach
0
@Kgorecki2500 nie no spoko, tylko mimo to niedawno przedłużył kontrakt z Realem
1
@blakkudium Całkiem sensowny gk, ale on co chwilę narzeka że chce grać
3
Dobrze, że szybko ogarnęliśmy Garcie. Ciekawe kogo Real sprowadzi na rezerwę
4
@PatrychoO ta z Chorwacją
2
@Bocheno1 mocne trochę xD nie zdziwie sie jak zdejmą
4
Nico i Laporta po strzeleniu gola przez nico na San Mames
22
Barca płaci klazule za Nico
11
Oni myślą, że Nico to ich własność bo jest Baskiem i wychowanym w klubie
0
Athletic ma takie jazdy, że zaraz zaczną szantażować Nico i mu grozić. To już nie jest śmieszne
1
@dirtyman on kase przekazuje, wpłaca klauzule "karę" za zerwanie kontraktu. Formalnie to chyba klub płaci który kupuje
5
@Kubsoleon bylo wygrać LM, ale byli za słabi. Jedynie Yamal to dźwigał i teraz przez sentymenty mamy składu nie wzmacniać?
0
@ViscaelBarca2007 przed Euro chyba aż tak bardzo sie nim nie interesowali, nie pamiętam. Ale widzę że już poprawili tego babola pod artykułem
1
@ViscaelBarca2007 ale nie o to mi chodzi, tylko brednie o lecie 2024. Nie przedłużył wtedy umowy i to jest wprowadzanie w błąd
1
@directedbyfcb co wy piszecie, nawet AI zapytałem xD nic nie przedluzal latem kiedy Barca go chciała. Przecież to by sie odbilo skandalem na LR
0
@Azrik ale nie latem, kiedy saga już trwała
1
@Roobo nic takiego nie było, wg transfermarkt przedłużył w grudniu 2023
0
w ogóle co to za brednie wiszą na głównej w artykule, że Nico przedłużył kontrakt z Bilbao zeszłego lata?
0
Nico nie przedłużał kontraktu zeszłego lata, tylko w grudniu 2023. Skąd to info?
2
Bilbao jak tak zależy na Nico to mogli mu budować konkurencyjny zespół. Wybrali swoją filozofie Basków a Nico nie musi jej popierać i może mieć większe ambicje
1
@Cule1234 ale ich dupsko piecze. Ciekawe czy Nico będzie nadal sympatyzowal z Bilbao po tym co robią
1
@Pawel13sz tylko dodam, że chłop na wizji mówił "za pięć dni" 10 x razy, był bardzo przekonany
10
W Chiringuito już są pewni, że Nico 1 Lipca zostanie zawodnikiem Barcelony.
31
Filmik top. A do powrotu wielki transfer o którym się mówiło. Już wiadomo jaki
1
@kanver_ ok, teraz zrozumiałem. Nico jako piłkarz Bilbao od dziecka, to na pewno fan tego klubu. Co nie zmienia faktu, że może sympatyzować z Barcą, tym bardziej że ma tu kolegów. Na pewno kibicowal im już wcześniej, tyle. A to że zostal rok temu, miał 21 lat, wciąż dzieciak, nie byl gotowy, prali mu mózg, rodzina, zarząd itd. Ważne, że teraz zrozumiał żeby zrobić krok naprzód, w Barcy. Były też plotki o Realu, więc to też nie tak, że nie mial innych opcji
0
@kanver_ to o co Ci chodzi, bo nie rozumiem. PIszesz, że sie targuje, nie chce tu trafic, potem coś o milosci, a następnie, że tego nie wymagasz
0
@kanver_ przecież nikt nie wymaga miłości do klubu, to wychowanek Bilbao. Ważne ze chce zrobić krok przód w swojej karierze, chce dołączyć do Barcy mimo lepszych warunków gdzie indziej i że sam do nas wyciągnął rękę
1
@Karol145 rok temu sie nie zdecydował, ale teraz dojrzał i spełnia marzenie. Gdzie w takich Niemczech mu by bylo lepiej niż w Hiszpanii? A nie wszystko kręci sie wokół piłki.
@kanver_ przecież on wysłał agenta do Deco. Problem jest po stronie Barcy i ffp a nie jakieś targowanie
0
@ViscaelBarca2007 Raphinha nie ma prawej nogi, więc ja nawet go nie krytykuje za gre na LS, która była bardzo slaba. Jak robil pożytek to ze środka właśnie. Co nie zmienia faktu, że miał czas ze spadkiem formy, gdzie psul proste zagrania, gdzie psuł setki i wcale tak dużo nie kreował. Więc nie popadajmy w skrajność
0
@ViscaelBarca2007 no to oczywiście, że większa korzyść jest z Nico na skrzydle niż z Balde, nie możesz też wszystkich piłkarzy mieć tak wysuniętych do przodu. Będą na pewno rotacje i różne rozwiązania. Według mnie Balde w ogóle nie opanował gry kombinacyjnej ze skrzydłowym, bo zwyczajnie go obok siebie nie miał, odkąd gral u Xaviego.
Jak już Flick kogoś tam wystawial czasami, to Balde zachowywal sie jakby go nie widzial i wszystko grał do środka i pomijal całkowicie kolege z przodu