0

@Zoker to nie sarkazm a gównozaczepka w twoim wykonaniu, nie pierwsza. Dlatego wywalone w twoje komentarze. To są tylko zaczepki, a nie żadna konsktruktywna wymiana zdań. Post dotyczył Bayernu, a ty coś piszesz o sarkazmie i Athelticu, że powinni puścic go za darmo, sugerując, że Athletic to w sumie problemów nie robi, tylko chce zarobić, bullshit

0

@Safrani news z Piątnicy właśnie sie na stronie pojawił. Ja nie zrobiłem offtopu, tylko odpowiedziałem na komentarz a typ mnie pyta skąd wziąłem Athletic. Może stąd, że wedlug @Zoker powinni go puścić za darmo co niby ja gdzieś napisałem xDD ale wcale Athletic nie utrudnia, nie bo nie, bo Zoker tak twierdzi.
Jak masz problem z moimi wpisami to zablokuj i się odczep, i nie wypwowiadaj się za innych. Ja zrobie to samo z Tobą

0

@Safrani jedna osoba, dwie które nie potrafia czytać ze zrozumieniem = większość w stosunku do kilkuset

0

@Wojcio a Ty umiesz? To przeczytaj post @Zoker bo do tego sie odnosze i to on zboczył z tematu

0

@Safrani żaden to konkurent, bo oni sie nie liczą w walce o mistrzostwo. Poza tym skoro oni robia na złość Nico , to dlaczego on nie może. Przecież to decyzja Nico gdzie chce grać

0

@Lanosss ciekawe czy w ogóle do 1 ekipy jest sprowadzany

0

@Lanosss niby tak, ale ten Diarra błyszczał w rezerwach i ciekawe co z nim teraz

0

@Zoker o czym ty piszesz typie. Dzisiaj byl news ze z Bayernem będą negocjować raty, a z Barca nie xDD

0

Jakie to żałosne, bo ich klubiku nie wybrał to mają nadzieje, że nam sie nie uda i do nich pójdzie. Na miejscu Nico bym zostal w Athletocu i na złość ym szujom z Athelticu odszedl do Barcy za free (gdyby sie nie udało teraz)


8

@patrykzmc2000 przykład dla innych pilkarzy by nie iść na rękę i odchodzić za free

1

@Lucyffffer1922 nie to byl Munoz

0

Ostatnio gdzies czytałem ze pilkarze Realu maja za dużo mięśni i faktycznie ociężali sie wydają

0

Oni powinni Treneta wstawić do pomocy a tego Valverde na PO, to drewniak. Ale ciii nie podpowiadamy xD

0

@katalonczyk987 powinni go sobie do pomocy przesunąć

5

Huijsen ma wielkie problemy z trzymaniem linii spalonego, juz w Bourmuth to widziałem. A Trent zostawia lotnisko za sobą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Eto'o9 R10 Bilbao.
Real nie bo bez klasyków ta liga byłaby nudna

0

Głupi artykul, niby go zmuszą żeby poszedl do Legii Warszawa jak na Monaco sie nie mogą dogadać czy jak

1

Suarez griddy


0

@kanver_ tu nie chodzi o sam czyn, tylko to jak zadawanie sie z takimi kobietami może na niego wpłynąć mentalnie. Ale okaże się, z inna onlyfansiara spędzał wakacje

2

@kanver_ no ale te kobiety z pornosów mają innych chętnych milionerów i dlaczego miałyby się umawiać z dzieckiem. No właśnie myśli fujarą ten Yamal, nie myśli o szukaniu dziewczyny, tylko zaliczaniu aktorek porno

9

@kanver_ dla mnie to dziwne jak 17 latek pisze do gwiazdy porno. To pokazuje że jest troche zdeprawowany, bo przecież może sie umówić z dziewczynami w podobnym wieku i też zamoczyć, a nie z aktorką co zna z filmów porno. Już nie mowiac o tym jak sie w takiej zabuja a ta kopnie go w dupsko to cala Barcelona odczuje

1

@kanver_ to ze to aktorka z pornhuba i jej proponowal co nieco

0

@MessiForeverTheBest o fan Stegenika. Wyjebane w Fatiego bo przychodzi Nico tak poza tym

2

@Kessie a ten Bocheno to drugi Yamal że wszystkie chce poruszać?

0

@MessiForeverTheBest strachliwy bardziej niż Ter Stegen zamykający oczy gdy piłka w niego leci?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lewy952468xx no tylko wymieniasz tych co prawie z lawki nie wstawiali. Sprowadzac gościa by zagral 300 minut i mu płacić pensje bez sensu

1

@marcin62 Fermin to bylo widac ze ulubieniec. Gorzej z Gavim, bo będzie miał ciężko o gre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?