0

@ViscaelBarca2007 ogólnie martwi mnie, że Balde kiepsko wspópracuje z kimś kogo ma na lewej. Obojętnie kto tam był czasami, czy Ferran, Fati, Raphinha nie było obiegania i jakiejś gry kombinacyjnej z jego strony,a atak i tak bylo operty na Yamalu. Więc teoria o świetnej dyspozycji Balde w ataku mnie nie przekonuje. Już Kounde lepiej rozumiał te grę. Coś w tym jest, że de la Fuente go nie powołuje i woli Cucurelle który świetnie współpracuje z Nico

0

@ViscaelBarca2007 póki co to mamy ograniczenie w obronie, że słaby Inter wali nam 7 goli. To też jest ważny aspekt by obrońca umial bronić . Balde w ataku fajnie biega, ale też brakowało konkretów i lepszych decyzji

0

@ViscaelBarca2007 bardzo proste, niech Balde szlifuje gre w obronie, bo tam będzie bardziej potrzebny

1

@Messibestplayerintheworld moja teoria, że piecze ich, że Nico ma taki kontakt z chłopakami z Barcy i że byl namawiany na transfer do nas pewnie od dawna

4

Co takiego robi Barca. Negocjuje z zawodnikiem w trakcie okienka, nie namawia go na darmowe odejście jak pewien klub z Madrytu. Chłop odkrył piłkę nożną i że można robić tranfery NOWAY

1

W Bilbao nie przekadza im, że odchodzi Nico, tylko to że do Barcy.
Kurde niesamowite, że Hiszpan chce zostać w ojczystym kraju, ma go opuścić, bo im sie nie podoba że będzie grał u konkurenta


0

Ciekawi mnie czy panuje optymizm w tej sprawie na La rambli
https://strawpoll.com/GPgVYPpO3na

0

@takisobiektos to po kontuzji przestał się starać, bo wcześniej regularnie dawał mu minuty

1

@takisobiektos ale mają powód by w niego inwestowac czas gry. De Zerbi po kontuzji go skreślił całkowicie, bo nie mieli żadnego prawa do niego

0

2

Dobry deal z Ansu, Monaco ma powód by na niego stawiać. Brighton nie miało żadnego powodu

6

Według chirngito, Nico poinformował Athletic, że chce grać dla Barcy


0

@Criss18Barca ma dużo biegania, z Nico może będzie częściej zostawał w obronie

30

To po to by jeszcze bardziej zredukować pensje w ffp. Jak chcecie Nico to nie narzekać

0

@Danny Gaucho mięśniówki po takiej kontuzji to raczej częsta rzecz i trochę zajmie dojście do optymalnego stanu. Nie zapominajmy, że nasz sztab medyczny to dużo wyższy poziom niż ten w Kopenhadze i chłopak takiej opieki jak Gavi raczej nie miał. Sami się nakręcamy na Bernala po tej samej kontuzji, przypomnę

1

@MichalZZZ tylko na bazie kompilacji. Dobra kotnrola piłki, mocno trzyma sie na nogach, dobry strzał, w tym z dystansu

0

@Zoker ciężko go oceniać w inny sposób, nikt z nas nie ogląda Kopenhagi regularnie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@karolszymek na kompilacjach wygląda fajnie, zawzięty skurczybyk.


0

@Nazio_87 póki co to go Deco chce a czy Flick to sie okaże

0

@barteq Wątpię że Flick da mu grać

17

Byle tylko minuty dostawał i nie był drugim Pau Victorem

4

Z ciekawości odpaliłem kompilacje Badrghij czy jak to się odmienia xD dobry technicznie, ale wiadomo to tylko yt. Ciekawe jak będzie z minutami dla niego


1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@macio_944 walizka z kasą to jego miecz

2

@macio_944 w lochach na San Mames

0

@Gaucho skoro nie grał to nikt go w ciemno nie weźmie z taką pensją

0

@Gaucho będzie zarejestrowany w Barcelonie, bez tego by nie mógł być wypożyczony

0

@Gaucho część która Barca płaci dalej jest wliczona w ffp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?