Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaelBarca2007 ogólnie martwi mnie, że Balde kiepsko wspópracuje z kimś kogo ma na lewej. Obojętnie kto tam był czasami, czy Ferran, Fati, Raphinha nie było obiegania i jakiejś gry kombinacyjnej z jego strony,a atak i tak bylo operty na Yamalu. Więc teoria o świetnej dyspozycji Balde w ataku mnie nie przekonuje. Już Kounde lepiej rozumiał te grę. Coś w tym jest, że de la Fuente go nie powołuje i woli Cucurelle który świetnie współpracuje z Nico
0
@ViscaelBarca2007 póki co to mamy ograniczenie w obronie, że słaby Inter wali nam 7 goli. To też jest ważny aspekt by obrońca umial bronić . Balde w ataku fajnie biega, ale też brakowało konkretów i lepszych decyzji
0
@ViscaelBarca2007 bardzo proste, niech Balde szlifuje gre w obronie, bo tam będzie bardziej potrzebny
1
@Messibestplayerintheworld moja teoria, że piecze ich, że Nico ma taki kontakt z chłopakami z Barcy i że byl namawiany na transfer do nas pewnie od dawna
4
Co takiego robi Barca. Negocjuje z zawodnikiem w trakcie okienka, nie namawia go na darmowe odejście jak pewien klub z Madrytu. Chłop odkrył piłkę nożną i że można robić tranfery NOWAY
1
W Bilbao nie przekadza im, że odchodzi Nico, tylko to że do Barcy.
Kurde niesamowite, że Hiszpan chce zostać w ojczystym kraju, ma go opuścić, bo im sie nie podoba że będzie grał u konkurenta
0
Ciekawi mnie czy panuje optymizm w tej sprawie na La rambli
https://strawpoll.com/GPgVYPpO3na
0
@takisobiektos to po kontuzji przestał się starać, bo wcześniej regularnie dawał mu minuty
1
@takisobiektos ale mają powód by w niego inwestowac czas gry. De Zerbi po kontuzji go skreślił całkowicie, bo nie mieli żadnego prawa do niego
0
@MessiForeverTheBest że co?
2
Dobry deal z Ansu, Monaco ma powód by na niego stawiać. Brighton nie miało żadnego powodu
6
Według chirngito, Nico poinformował Athletic, że chce grać dla Barcy
0
@Criss18Barca ma dużo biegania, z Nico może będzie częściej zostawał w obronie
30
To po to by jeszcze bardziej zredukować pensje w ffp. Jak chcecie Nico to nie narzekać
0
@Danny Gaucho mięśniówki po takiej kontuzji to raczej częsta rzecz i trochę zajmie dojście do optymalnego stanu. Nie zapominajmy, że nasz sztab medyczny to dużo wyższy poziom niż ten w Kopenhadze i chłopak takiej opieki jak Gavi raczej nie miał. Sami się nakręcamy na Bernala po tej samej kontuzji, przypomnę
1
@MichalZZZ tylko na bazie kompilacji. Dobra kotnrola piłki, mocno trzyma sie na nogach, dobry strzał, w tym z dystansu
0
@Zoker ciężko go oceniać w inny sposób, nikt z nas nie ogląda Kopenhagi regularnie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@karolszymek na kompilacjach wygląda fajnie, zawzięty skurczybyk.
0
@Nazio_87 póki co to go Deco chce a czy Flick to sie okaże
0
@barteq Wątpię że Flick da mu grać
17
Byle tylko minuty dostawał i nie był drugim Pau Victorem
4
Z ciekawości odpaliłem kompilacje Badrghij czy jak to się odmienia xD dobry technicznie, ale wiadomo to tylko yt. Ciekawe jak będzie z minutami dla niego
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@macio_944 walizka z kasą to jego miecz
2
@macio_944 w lochach na San Mames
0
@Gaucho skoro nie grał to nikt go w ciemno nie weźmie z taką pensją
0
@Gaucho będzie zarejestrowany w Barcelonie, bez tego by nie mógł być wypożyczony
0
@Gaucho część która Barca płaci dalej jest wliczona w ffp