0

@Herato dlatego, że grał w slabym klubie. Zawsze piłkarze z lepszych klubów, którzy coś wygrywają, a przede wszystkim mecze wygrywają mają pierwszeństwo

1

@Consigliere zawsze jest szkółka, Torrents czy jak mu tam. La masia ma tyle talentów, że trzeba im dawać szanse

5

@Coveta nawet Real tak kupuje także co ty piszesz

2

@Messibestplayerintheworld znajdzie sie, inaczej by nie ruszali tematu jakby transfer byl niemożliwy
@Tollusiek Nico sam wyciągnął rękę także byloby głupota mu odmówić

0

@lambard 6 netto to mało jak na takiego pilkarza, 7 - 8 optymalnie

0

@jacobFCB słabo, ten Huijsen dobry w zasadzie a reszta średniawka

1

@patrykzmc2000 lets fucking go

3

@Katalonik97 wygral majstra z Leverkusen w lidze jednego zespolu, do tego bardzo rozwinął wielu graczy, juz bez przesady. Xavi to niestety poziom niżej jeśli chodzi o trenowanie

1

Komentator jaki rasista, pocisnął arabom

2

Ten Guler to tez jakoś formy nie umie odnalezc, zagra fajnie a potem pare meczów słabiutko. Ciekawe czy to naprawdę taki talent

0

W szatni chyba dostali zjebke, bo jakos bardziej sie starają madryciarze

0

@Encore no współpraca, chemia między zawodnikami, wspólną gra, zagrożenie jakie stwarzają

2

@Encore przecież wygrali Euro, a co wygrala współpraca Vini Mbappe
@DonAndrzejos może stąd ze kupujemy Nico

0

Vini i Mbappe to raczej nie dorówna współpracy Yamal i Nico

1

@norbi77 bo nie wystawil tureckiego Messiego

0

Jak patrze na te próby zewniakow Viniciusa i nic mu nie wychodzi, a potem na Yamala i robi to z taka łatwością, że jeszcze bardziej doceniam talent

2

@Gibbon_FCB nowe transfery i trener budzą ciekawość lekką

6

A mówią ze Cubarsi elektryczny

2

@Coutinho007 w tym meczu przyklejony do obrony wręcz

1

No i młody wykorzystuje szanse

0

@MsBarca przecież on gra na PO, chyba że ironia

3

Realowi nadal brakuje kreatywności w środku, takiego Kroosa, Pedriego tego typu gracza. Z tych co mają raczej tego nie wykrzesają

0

Pomoc Realu jest nadal drewniana, czy 17 latek z Argentyny ma to odmienić?

0

Trent sie popisał interwencja

9

Zajebiste te powtorki z kamery sędziego

3

@vangoor u nas po Gamperze zwalniali Flicka

0

Na razie to tam wjeżdża jak chce to Al hilal. Dawać tego Nico, klasyki będą ciekawe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Stinger_ no właśnie tylko niektórych De la Fuente nie widzi w kadrze albo w podstawie

0

@pt9 he is very dobry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?