Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato dlatego, że grał w slabym klubie. Zawsze piłkarze z lepszych klubów, którzy coś wygrywają, a przede wszystkim mecze wygrywają mają pierwszeństwo
1
@Consigliere zawsze jest szkółka, Torrents czy jak mu tam. La masia ma tyle talentów, że trzeba im dawać szanse
5
@Coveta nawet Real tak kupuje także co ty piszesz
2
@Messibestplayerintheworld znajdzie sie, inaczej by nie ruszali tematu jakby transfer byl niemożliwy
@Tollusiek Nico sam wyciągnął rękę także byloby głupota mu odmówić
0
@lambard 6 netto to mało jak na takiego pilkarza, 7 - 8 optymalnie
0
@jacobFCB słabo, ten Huijsen dobry w zasadzie a reszta średniawka
1
@patrykzmc2000 lets fucking go
3
@Katalonik97 wygral majstra z Leverkusen w lidze jednego zespolu, do tego bardzo rozwinął wielu graczy, juz bez przesady. Xavi to niestety poziom niżej jeśli chodzi o trenowanie
1
Komentator jaki rasista, pocisnął arabom
2
Ten Guler to tez jakoś formy nie umie odnalezc, zagra fajnie a potem pare meczów słabiutko. Ciekawe czy to naprawdę taki talent
0
W szatni chyba dostali zjebke, bo jakos bardziej sie starają madryciarze
0
@Encore no współpraca, chemia między zawodnikami, wspólną gra, zagrożenie jakie stwarzają
2
@Encore przecież wygrali Euro, a co wygrala współpraca Vini Mbappe
@DonAndrzejos może stąd ze kupujemy Nico
0
Vini i Mbappe to raczej nie dorówna współpracy Yamal i Nico
1
@norbi77 bo nie wystawil tureckiego Messiego
0
Jak patrze na te próby zewniakow Viniciusa i nic mu nie wychodzi, a potem na Yamala i robi to z taka łatwością, że jeszcze bardziej doceniam talent
2
@Gibbon_FCB nowe transfery i trener budzą ciekawość lekką
6
A mówią ze Cubarsi elektryczny
2
@Coutinho007 w tym meczu przyklejony do obrony wręcz
1
No i młody wykorzystuje szanse
0
@MsBarca przecież on gra na PO, chyba że ironia
3
Realowi nadal brakuje kreatywności w środku, takiego Kroosa, Pedriego tego typu gracza. Z tych co mają raczej tego nie wykrzesają
0
Pomoc Realu jest nadal drewniana, czy 17 latek z Argentyny ma to odmienić?
0
Trent sie popisał interwencja
9
Zajebiste te powtorki z kamery sędziego
3
@vangoor u nas po Gamperze zwalniali Flicka
0
Na razie to tam wjeżdża jak chce to Al hilal. Dawać tego Nico, klasyki będą ciekawe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Stinger_ no właśnie tylko niektórych De la Fuente nie widzi w kadrze albo w podstawie
0
@pt9 he is very dobry