30

Wściekłość jprdl. Odnosze wrażenie, ze ci pilkarze co dają zarobić swoim klubom zamiast odejść za darmo popełniają ogromny błąd. Zero wdzięczności i jeszcze pretensje, bo chłopak ma ambicje

1

@Luciano99 życzę dobrze, ale w innym klubie

0

Ogólnie to czy Barca ma prawo nie wziąć piłkarza 1 druzyny na presezon? Np Ter Segena?

1

@APTAPT no właśnie u nas ma Hiszpanów przede wszystkim i ziomkow a tam kolonia brazylisjko francuska

1

Kilka źródeł podawalo, że Nico odrzucil Real. W sumie było tak, że podawali info o Nico, nawet Fabrizio i temat ucichł z dnia na dzień.


0

@Dieselzor ta i kto będzie bronil? Niby De Jong? Ha ha

0

Jest Diarra na PS przecież

0

@michal26 nie myślisz, że ktoś z takimi myślami tu wejdzie przeczyta i się przekona. No skad, bo Ty sie nawet tego nie dowiesz.
Temat ogólnie banowany w internecie właśnie z tych względów. A tu jest przyzwolenie?
@Moderacja

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Lionel_Messi10 widziałem tylko początek, patrze wynik i porobili ich, nieźle xD ale ciężko będzie wygrać turniej

1

@Lionel_Messi10 ta obrona podobno kiepska, ostatnio nie oglądałem

1

@Lionel_Messi10 amigosi wpierdol czy co przewidujesz?

0

@michal26 koleś tu wchodzą różni ludzie, chorzy na depresje czy inne gówno też, a Ty piszesz coś ze to jest ok? Zastanów sie.
A @Moderacja
@wpwelement tez powinna sie zastanowić na co zezwala na tym forum

3

@Eto'o9 R10 nie zwalaj na szwagrow, bo każdy na stronie go chcial praktycznie, miał liczby

0

@Barca_Big_Moment a on nie wrócił do tej żony? Jak dla mnie zwykle przejęzyczenie bo na pewno tez śledzi transfery Barcy

5

Guardiola jako cule chyba też śledzi plotki o Nico xD


0

@masik86 nikt normalny nie rezygnuje z pensji, a tym bardziej po takim traktowaniu, ze nie dostawal minut nawet juz po wygraniu ligi xD

0

@Litman przeciez on chce tam iść a to Barca go nie puszcza bo pensja xD

0

Ale czego oni sie spodziewają jak mu dali 300 minut w sezonie. Niech biorą połowę pensji bo nikt nie zaoferuje nic lepszego

2

@ViscaelBarca2007 no jednak gdy wiesz, że jestes dobry i największe kluby o Ciebie zabiegają to w końcu sie może znudzić. Może osiągnąć znacznie więcej za podobna kase a dojda jeszcze kontrakty sponsorskie i marka

2

Athletic to chyba myśli, że kasą wszystko załatwi. To nic, że poziom sportowy nie jest i nie będzie nigdy topowy, przez ich polityke Basków. Piłkarz ma grać, dostawać kase, ale nie wygrywać trofeów


2

Szwagry wyczarują miejsce w ffp i mamy Ananasa. Chyba zgoda


0

@Values żadna oferta go nie przekona jak nie dadzą znacznie wyższej pensji

1

Na X widziałem, że Baskowie wyzywają Barce. To nie tak, że Nico chce odejść ze średniego klubu xD

0

@Coveta Mastautono, Huijsen, chociażby z ostatnich, wystarczy czytać oficjalne komunikaty. Już nie wspomne o tym ze dogadują sie z pilkarzami za plecami klubów byle tylko wyciągnąć za darmo

1

@tbas można tak samo rotować nim i Yamalem na PS, albo Raphinha i Nico na LS. W tym sezonie zajeżdżanie pilkarzy nam sie odbiło w końcówce sezonu

1

@tbas teraz był taki pomysł, że nawet jak grał słabo to nie bylo nikogo by wskoczył za niego. Bardzo dobrze, bo konkurencja jest ważna

0

@Starrk Laporta jest cwańszy niż ten Tebas przereklamowany

4

@Lionel_Messi10 ale że co? Zawsze pilkarz wplaca za pieniądze od nowego klubu

4

Podobno Nico namawia Bilbao do negocjacji z Barcą. Nie wiem czy dobre źródło


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?