Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
30
Wściekłość jprdl. Odnosze wrażenie, ze ci pilkarze co dają zarobić swoim klubom zamiast odejść za darmo popełniają ogromny błąd. Zero wdzięczności i jeszcze pretensje, bo chłopak ma ambicje
1
@Luciano99 życzę dobrze, ale w innym klubie
0
Ogólnie to czy Barca ma prawo nie wziąć piłkarza 1 druzyny na presezon? Np Ter Segena?
1
@APTAPT no właśnie u nas ma Hiszpanów przede wszystkim i ziomkow a tam kolonia brazylisjko francuska
1
Kilka źródeł podawalo, że Nico odrzucil Real. W sumie było tak, że podawali info o Nico, nawet Fabrizio i temat ucichł z dnia na dzień.
0
@Dieselzor ta i kto będzie bronil? Niby De Jong? Ha ha
0
Jest Diarra na PS przecież
0
@michal26 nie myślisz, że ktoś z takimi myślami tu wejdzie przeczyta i się przekona. No skad, bo Ty sie nawet tego nie dowiesz.
Temat ogólnie banowany w internecie właśnie z tych względów. A tu jest przyzwolenie?
@Moderacja
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Lionel_Messi10 widziałem tylko początek, patrze wynik i porobili ich, nieźle xD ale ciężko będzie wygrać turniej
1
@Lionel_Messi10 ta obrona podobno kiepska, ostatnio nie oglądałem
1
@Lionel_Messi10 amigosi wpierdol czy co przewidujesz?
0
@michal26 koleś tu wchodzą różni ludzie, chorzy na depresje czy inne gówno też, a Ty piszesz coś ze to jest ok? Zastanów sie.
A @Moderacja
@wpwelement tez powinna sie zastanowić na co zezwala na tym forum
3
@Eto'o9 R10 nie zwalaj na szwagrow, bo każdy na stronie go chcial praktycznie, miał liczby
0
@Barca_Big_Moment a on nie wrócił do tej żony? Jak dla mnie zwykle przejęzyczenie bo na pewno tez śledzi transfery Barcy
5
Guardiola jako cule chyba też śledzi plotki o Nico xD
0
@masik86 nikt normalny nie rezygnuje z pensji, a tym bardziej po takim traktowaniu, ze nie dostawal minut nawet juz po wygraniu ligi xD
0
@Litman przeciez on chce tam iść a to Barca go nie puszcza bo pensja xD
0
Ale czego oni sie spodziewają jak mu dali 300 minut w sezonie. Niech biorą połowę pensji bo nikt nie zaoferuje nic lepszego
2
@ViscaelBarca2007 no jednak gdy wiesz, że jestes dobry i największe kluby o Ciebie zabiegają to w końcu sie może znudzić. Może osiągnąć znacznie więcej za podobna kase a dojda jeszcze kontrakty sponsorskie i marka
2
Athletic to chyba myśli, że kasą wszystko załatwi. To nic, że poziom sportowy nie jest i nie będzie nigdy topowy, przez ich polityke Basków. Piłkarz ma grać, dostawać kase, ale nie wygrywać trofeów
2
Szwagry wyczarują miejsce w ffp i mamy Ananasa. Chyba zgoda
0
@Values żadna oferta go nie przekona jak nie dadzą znacznie wyższej pensji
1
Na X widziałem, że Baskowie wyzywają Barce. To nie tak, że Nico chce odejść ze średniego klubu xD
0
@Coveta Mastautono, Huijsen, chociażby z ostatnich, wystarczy czytać oficjalne komunikaty. Już nie wspomne o tym ze dogadują sie z pilkarzami za plecami klubów byle tylko wyciągnąć za darmo
1
@tbas można tak samo rotować nim i Yamalem na PS, albo Raphinha i Nico na LS. W tym sezonie zajeżdżanie pilkarzy nam sie odbiło w końcówce sezonu
1
@tbas teraz był taki pomysł, że nawet jak grał słabo to nie bylo nikogo by wskoczył za niego. Bardzo dobrze, bo konkurencja jest ważna
0
@Starrk Laporta jest cwańszy niż ten Tebas przereklamowany
4
@Lionel_Messi10 ale że co? Zawsze pilkarz wplaca za pieniądze od nowego klubu
4
Podobno Nico namawia Bilbao do negocjacji z Barcą. Nie wiem czy dobre źródło