Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MsBarca właściwie to brakuje PO i jakiegoś drugiego ŚO z Barcy i by to bylo do zrobienia
0
W ogóle jak my klepniemy Nico to niedlugo Hiszpania będzie mogła 11 wystawić z zawodników Barcy, bo Garcia pewnie teraz sie przebije do repry
0
Oby Joan Garcia irytowal madryciaków tak jak nas irytuje od lat Curtuis
0
@ArcziArtt spróbuj wejść w ustawienia grafiki, dodać obs i ustawić na karte wydajną nvidii. A w obs ustaw przechwytywanie gier a nie ekranu
0
@ArcziArtt laptop czy pc. Masz zintegrowana karte?
1
Zostanie i będzie powodował toksyczną atmosfere w szatni
1
Może plusem takich klubów jak Barca i Real jest to, że wielu pilkarzy chce przyjść, ale za to nikt nie chce odejść
2
@Kessie jesteś nieodpowiedzialny
0
@LukaszFan dają ceny w Euro xD
0
@ArcziArtt a co przechwytujesz gre czy pulpit
1
@DariaFCB ani jeden ani drugi sie nie ruszy. Bylo myśleć wcześniej a nie dawać im znowu chore pensje
1
@ViscaelBarca2007 no tak, ale dzieciakowi napisała jak ją kręci oh i ah i jemu już hormony buzują. Młody i głupi, ale na błędach sie uczysz, podobno
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Takiego szczyla omotać to pestka. Chłopak nie zna życia. I wiadomo na co mu te podwyżki xD
0
@ViscaelBarca2007 a mi sie wydaje, że się ugną jednak. Zobaczymy
0
@ViscaelBarca2007 skoro Atheltic nie chce sagi to co innego zrobi?
0
@RoberDzik no skoro kazał agentowi się spotkać z Barcą i zapytal o transfer to chyba podjął decyzje. Ale wiadomo, że to wiemy z gazet
0
@RoberDzik decyzje już podjął i co będą negocjować z Barcą rozbicie klauzuli?
0
Fermin nigdzie nie pójdzie nawet jakby go siłą wypychali, zbyt ambitny na Arabie. Dlatego szkoda, że tak mało szans dawał Flick zmiennikom bo teraz chętnych na nich nie ma.
0
@Stinger_ biorę pod uwage bo cały czas pisze o jego mentalu. Ale poza tym jest jeszcze Raphinha, który może grać na 9, bo jakoś nie wydaje mi sie żeby przy takim tłoku na ŚPO każdy byl zadowolony z minut
0
@Stinger_ ale piłkarz ma prawo stać sie lepszym, rekin w tym sezonie zrobił krok naprzód chociaż jego fanem nie byłem. Tylko tak jaka pisze, u niego jest problem z mentalem i o tym mówił nawet Xavi w jednym dokumencie. Póki co te liczby do ilości minut ma porównywalne jak Lewandowski i technicznie z piłką dużo lepszy. Bramkowo i tak nadwyżkę zrobiliśmy w tym sezonie. Jakby mial 30 goli nie byłaby źle
0
@Stinger_ ale on ma 27 g/a w 1900 minut. Jak najbardziej utrzymując te średnia może tyle strzelać. Tylko czy utrzyma forme bo on ma skłonności do jej spadków
0
@Stinger_ w wielu meczach dobrze gral w podstawie, zwłaszcza jak Lewandowski mial kontuzje. W którymś mial hattrick asyst i w pucharze z Realem też wyglądal dobrze
1
@katalonczyk987 jai będzie grał tak jak w tamtym sezonie to może dać rade
W reprze gra taki Morata, ale od robienia akcji byli Nico z Yamalem. No i ten Raphinha umie strzelać gole
3
W ciągu kilku godzin ma być oficjalka.
Potem pewnie ruszamy po Nico na pełnej
0
@Seledynowy bo u nas sie przeciaga bo ogarniają finanse. A pilkarz w ciemno też nie przyjdzie nie wiedząc czy będzie mogl grać. A cała ta otoczka dziennikarska w tym klubie to już absurd
0
@Seledynowy bo Real nie ma problemu z ffp i nie musi piłkarzy przekonywać że uda im sie ich zarejestrować. Poza tym te ich zakupy też na raty
0
@messi33 pewnie go kupią szybko i całe okienko będą kombinowac nad rejestracją
0
@messi33 kupić to pewnie mogą i dziś. Ale to nie oznacza rejestracji
0
@Rifek hajs jest zawsze, bo taki klub zarabia, chodzi o rejestracje. Olmo sie udalo przez kontuzje Christensena a po nowym roku wałki z rządem hiszpańskim xD mityczne 1:1