Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem skoro wywieraja na nim presje, to chodzi o to by się postawił Bilbao wg mnie
4
Nico może nie ma świetnych liczb, ale w Barcy robi double double 1 sezon. Będzie miał z kim grać, do tego nakręcony rywalziacją z Yamalem wskoczy na wyższy lvl, i do tego sztab Flicka który dodaje do fizyczności
0
@blakkudium kolejny krok? Wymuszenie transferu za klauzule w ratach?
0
@kanver_ a o czym?
0
@krzywy Tak przyjdzie. Skoro sam chce to szwagry ogarną
1
@kanver_ jeden był kluczowy w wygraniu Euro, drugi z ławki się nie podniósł. Na pewno
0
@JimMorrisonFCB jakby słusznie te prowkacje byly banowane, to by nie bylo przekleństw
0
@JimMorrisonFCB zgłoszony za prowokacje, dorosłych chłop a sie bawi w prowokacje rodem z gimnazjum. Jest sie czym chwalić. Żarty na poziomie żartów o kupie. Żeby tylko kogoś zdenerwowac typowe cebulackie polackie podejście :)
0
@JimMorrisonFCB a Nico by nie zabral, skończcie już pierdolić bo rzygam tym. Żeby to bylo śmieszne a jest żałosne do potęgi entej, żałosna przypierdolka a nie prztyczek
0
@ViscaelBarca2007 jak sobie przypominam ten final PK i gre Raphinhi to az mnie mdli, a młody to dzwigal na sobie i dał nam to zwycięstwo. Nie jestem i nie będę fanem gry Raphinhi. Dla mnie to tak jak Lewandowski, strzela, a asysty ma głównie po dośrodkowaniach, bo nie po dryblingach i dynamicznych akcjach na skrzydle. Strzela ale nie cieszy mnie jego gra
4
@ViscaelBarca2007 a wiatr to nie konkret? To że Yamala mogli potrajać, bo z lewej strony było klepanie do najbliższego i zero dryblingu, przyspieszenia to nie miało przecież wplywu na grę. W wielu meczach bez Yamala gra całkowicie siadała w ofensywie z Raphinha czy bez
@Jakchcesz
6
Jedno jest pewne to, że Yamal wrzucil tego posta to dlatego że gadal z Nico o sprawie , a nie dlatego bo wyczytał na X. Czyli coś się dzieje. Fajnie by bylo, bo Raphinha w wielu meczach nie gral nic, miał te liczby, ale jeśli chodzi o przewage na skrzydle, tworzenie zagrożenia, wiele razy nam brakowało czegoś na tej lewej stronie
0
@ShawnC Real za Mastodonta i Huijsena płaci klauzule w ratach
0
@Pedri16Future ale wtedy to my zabiegaliśmy o niego, a teraz podobno to on zlecil spotkanie agentowi. Z niewolnika nie ma pracownika. Chyba że im sfochowany piłkarz nie przeszkadza
0
@KondiCules wiadomo, ale chodzi o ten nagly wysyp takich newsów
0
@BORO_12 zobaczymy jak sie to rozwinie. Wcześniej on nie chciał odchodzić, ale gdyby chciał jakie by bylo podejście ich zarządu, klubu. Siłą kogoś trzymać to też niefajnie
0
@GTBTP chodzi o gest ludzki do wychowanka. Skoro chce rozwinąć skrzydła w lepszym klubie. Im kasa niepotrzebna i dla nich nie ma różnicy czy dostaną całość teraz, czy w ratach, nie kupują praktycznie. Jakby taki Nico nacisnął ich to by było ciekawe
0
@ViscaelBarca2007 @BORO_12 ale skoro pilkarz im poszedł na rękę, oni tez by mogli, albo dopłacić z 10 baniek ale w ratach za to
0
@Derean pisałem o tym wczoraj, może do innych klubów ma takie wymagania a do Barcy je obniży
1
Jeśli to prawda z tym Nico to Bilbao powinno pójść mu na rękę i rozłożyć klauzule na raty. Dlaczego? Bo w przeciwieństwie do np takiego Trenta nie odszedł za darmo, choć mógł tylko przedłużył kontrakt
1
Real podpisal kolejny talent i nagle temat Nico wraca, wplacaja klauzule za Garcie, no nie wiem, sceptyczny jestem
0
@Popitek12 akurat nie zawsze była i w tej rywalizacji to jest 50/50
0
Fajny pilkarz i argentyński. Pozostaje mecz nadzieje, że Flick da szanse la masii, bo w zeszłym sezonie średnio z tym..
2
@Croocers lewy, nie widzisz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kosmos91 na X piszą, że samolot miał 12 lat i pokazuja zdjęcia wnętrza samolotów tych linii
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty