0

@Filipem skoro wywieraja na nim presje, to chodzi o to by się postawił Bilbao wg mnie

4

Nico może nie ma świetnych liczb, ale w Barcy robi double double 1 sezon. Będzie miał z kim grać, do tego nakręcony rywalziacją z Yamalem wskoczy na wyższy lvl, i do tego sztab Flicka który dodaje do fizyczności


0

@blakkudium kolejny krok? Wymuszenie transferu za klauzule w ratach?

0

@kanver_ a o czym?

0

@krzywy Tak przyjdzie. Skoro sam chce to szwagry ogarną

1

@kanver_ jeden był kluczowy w wygraniu Euro, drugi z ławki się nie podniósł. Na pewno

0

@JimMorrisonFCB jakby słusznie te prowkacje byly banowane, to by nie bylo przekleństw

0

@JimMorrisonFCB zgłoszony za prowokacje, dorosłych chłop a sie bawi w prowokacje rodem z gimnazjum. Jest sie czym chwalić. Żarty na poziomie żartów o kupie. Żeby tylko kogoś zdenerwowac typowe cebulackie polackie podejście :)

0

@JimMorrisonFCB a Nico by nie zabral, skończcie już pierdolić bo rzygam tym. Żeby to bylo śmieszne a jest żałosne do potęgi entej, żałosna przypierdolka a nie prztyczek

0

@ViscaelBarca2007 jak sobie przypominam ten final PK i gre Raphinhi to az mnie mdli, a młody to dzwigal na sobie i dał nam to zwycięstwo. Nie jestem i nie będę fanem gry Raphinhi. Dla mnie to tak jak Lewandowski, strzela, a asysty ma głównie po dośrodkowaniach, bo nie po dryblingach i dynamicznych akcjach na skrzydle. Strzela ale nie cieszy mnie jego gra

4

@ViscaelBarca2007 a wiatr to nie konkret? To że Yamala mogli potrajać, bo z lewej strony było klepanie do najbliższego i zero dryblingu, przyspieszenia to nie miało przecież wplywu na grę. W wielu meczach bez Yamala gra całkowicie siadała w ofensywie z Raphinha czy bez
@Jakchcesz


6

Jedno jest pewne to, że Yamal wrzucil tego posta to dlatego że gadal z Nico o sprawie , a nie dlatego bo wyczytał na X. Czyli coś się dzieje. Fajnie by bylo, bo Raphinha w wielu meczach nie gral nic, miał te liczby, ale jeśli chodzi o przewage na skrzydle, tworzenie zagrożenia, wiele razy nam brakowało czegoś na tej lewej stronie

0

@ShawnC Real za Mastodonta i Huijsena płaci klauzule w ratach

0

@Pedri16Future ale wtedy to my zabiegaliśmy o niego, a teraz podobno to on zlecil spotkanie agentowi. Z niewolnika nie ma pracownika. Chyba że im sfochowany piłkarz nie przeszkadza

0

@KondiCules wiadomo, ale chodzi o ten nagly wysyp takich newsów

0

@BORO_12 zobaczymy jak sie to rozwinie. Wcześniej on nie chciał odchodzić, ale gdyby chciał jakie by bylo podejście ich zarządu, klubu. Siłą kogoś trzymać to też niefajnie

0

@GTBTP chodzi o gest ludzki do wychowanka. Skoro chce rozwinąć skrzydła w lepszym klubie. Im kasa niepotrzebna i dla nich nie ma różnicy czy dostaną całość teraz, czy w ratach, nie kupują praktycznie. Jakby taki Nico nacisnął ich to by było ciekawe

0

@ViscaelBarca2007 @BORO_12 ale skoro pilkarz im poszedł na rękę, oni tez by mogli, albo dopłacić z 10 baniek ale w ratach za to

0

@Derean pisałem o tym wczoraj, może do innych klubów ma takie wymagania a do Barcy je obniży

1

Jeśli to prawda z tym Nico to Bilbao powinno pójść mu na rękę i rozłożyć klauzule na raty. Dlaczego? Bo w przeciwieństwie do np takiego Trenta nie odszedł za darmo, choć mógł tylko przedłużył kontrakt

1

Real podpisal kolejny talent i nagle temat Nico wraca, wplacaja klauzule za Garcie, no nie wiem, sceptyczny jestem

0

@Popitek12 akurat nie zawsze była i w tej rywalizacji to jest 50/50

0

Fajny pilkarz i argentyński. Pozostaje mecz nadzieje, że Flick da szanse la masii, bo w zeszłym sezonie średnio z tym..

2

@Croocers lewy, nie widzisz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kosmos91 na X piszą, że samolot miał 12 lat i pokazuja zdjęcia wnętrza samolotów tych linii

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?