Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Pijany redaktor
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
0
@mientusek1407 w sumie to co ma mówić. Od zawsze jestem i byłem za Barceloną?
Wybrał inny klub i stał sie ich kibicem
0
@MesQueUnClub_87 wierze w nasze talenty, skoro pojawil sie taki Yamal czy Fermin, dlaczego nie ktoś nowy na takim poziomie. Osobiscie wyzej cenie Toniego i jest podobny do Fermina, ma ciąg na bramke
0
@Wossi61FCB bo z Barca nawet nie rozmawia a priorytety moga sie zmienić w zaleznosci od zainteresowanego klubu
0
@MichuZ44 Fermin miał słaby początek sezonu, i co tu porównywać skoro jeden nie grał w super formie, a drugi grał nawet gdy byl słaby?
0
@MesQueUnClub_87 tylko taki żółtodziób może sie okazać talentem poziom wyżej niz Fermin, bo Fermin jest dobry ale cały czas nie jest to piłkarz na 1 sklad. O Yamalu też tak można bylo pisać
0
@Wossi61FCB my to wszystko wiemy z gazet a nie od Nico. A nawet jak bylo tak jak piszesz to znaczy, ze pensja byla dogadana
0
@MesQueUnClub_87 na 10 jest Toni Fernandez i Guille, jak im teraz Flick nie da szansy to odejdą z Barcy
0
@Transu96 Torre po ostatnim wywiadze już nie pogra, ale z resztą zgoda
0
@Wossi61FCB chyba tylko w gazetach xD nie bylo nas stać
0
@cules100pro @FCB_dimiC opinia
0
@Wossi61FCB nas nie stać na klauzule przez co nie ma zadnych negocjacji
0
@aspr1me kto mówi o wypychaniu, co jeśli on chce więcej zarabiać i rozważa oferty?
0
@VinDiesel wiem, ale niewiadomo czy dla Barcy by nieco nie zszedl z pensji
0
W pomocy naprawdę będzie ciasno w przyszłym sezonie, a do tego jest Toni który teraz gra na ŚPO i Guille to też pomocnik. Sprzedaż Fermina i kupno skrzydłowego by nie było złe pod względem budowania kadry
0
@Vurt mimo słabszej formy w ostatnim czasie uwazam, że Olmo to lepszy pilkarz
0
@Lanosss Fermin za Nico
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrykBarca Pepe
1
@Luciano99 to nie on, tylko inny mulciak
2
@Jakchcesz sprytnie
1
Co myślcie?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty