Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB tu tylko chodzi o ffp o nic więcej, a ludzie łykają każdy syf które podają media. Tak samo z Garcia, nie zastanawial sie, tylko hajsu nie było
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
A co on ma podsłuch w telefonach zawodników Barcy, czy oni biegną do gazet po rozmawie z Nico. Już nie da sie czytać tych wysrywów glupich. Barcainfo publikuje każdy ściek ale tu sie zaczyna to samo
0
@tbas jak można te gówno newsy tłumaczyć, zachwycać sie nimi. Rok w rok to samo
0
Jak nie rozbiją klazuli na raty, a szwagry coś nie wyczarują, to ma 2 lata kontraktu. Nadal będzie młody, a za rok Athletic już będzie go musiał puścić aby nie odszedł za darmo.
Dlaczego niby na przedłużyć kontrakt z Athleticiem?
a Amigosi to już sa, Lewy i Szczęsny, Ferran i Pedri, Gavi, Balde i Fati itd. Zwykłe bzdury
1
@Andrzej_Majonez niby, ale z Olmo to nas rząd hiszpański ratował
1
@Andrzej_Majonez właśnie to wkurza, że wszystko jest dogadane tylko to zasrane ffp nam blokuje ruch
0
@priest9999 no i po wygaśnięciu umowy warunki nie obowiązują, to w czym problem? Będą mieli wybór raty, albo za darmoszke
0
@priest9999 już bez przesady, pilkarz tez ma prawo decydować o swojej karierze, jeśli jego klub mu utrudnia spełnienie marzenia, on ma sie tym przejmować? Byłby idiotą. Już i tak im poszedł na rękę a oni będą go jak towar traktowali gdzie drożej, bez względu na jego zdanie xD
Przecież nie mówię o opuszczaniu treningów tylko nie przedłuzaniu kontraktu i odejściu za darmo
0
Nico jeśli naprawdę marzy o grze z kumplami z Barcy to powinien teraz cisnąć Bilbao o te raty, za rok będzie miał rok kontraktu, więc na pewno nigdzie nie powinien odchodzić, jeśli nas nie będzie stać i czekać w Bilbao i szantażować ich darmowym odejściem. Jak wybierze jakiś Bayern to już do Barcy nie trafi
0
@loswariatofano dużo robilem sbc, godzin w grze mam 650 z czego sporo w rush. Tak naprawdę te lepsze karty mi wypadly jak odstawilem już gre xD
Grac gralem ale nie w champions bo mi tam ping wariuje, a tam sa najlepsze nagrody
0
@Transu96 Tots ma lepsze podania i driveny +, strzela z chorych kątow
0
@jotyn Messi z picka 82+, tak samo Pacho. Ludzie wola wydawac hajs zamiast pogrindować
@Transu96 w czym lepszy?
0
Nowe FC jednak we Wrześniu. Już w sumie nie ma po co grać.
Moj skład bez wydania ani centa i bez grania w fut champs. Ez
https://zapodaj.net/plik-8qweLQjIiL
13
Nico Williams też
2
@Stinger_ ja akurat tego nie oglądałem, ale sam fakt że jest tyle klubów i ta mieszanka lig jest ciekawa. Co roku te same kluby w LM to wiadomo, że powszednieje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kanver_ te mecze będą ciekawsze niż ciągle to samo w LM
1
@KacperVEB w ogóle błędne jest założenie, że wszyscy będą zawsze w formie i nie będą mieć kontuzji
0
@ShawnC ale obaj na raty
2
@capricornusjrk będzie KMŚ i wtedy będzie można ocenić
1
@ranger3120 raz oglądałem River, wszedł w końcówce i rozbujał im grę. Było widać ze sie wyróżnia
0
@cules100pro no nie wydali, bo rozłożyli to sobie w ffp na co najmniej 3 lata. A to że mają zdolnych negocjatorów to inna kwestia. My za Garcie czy Nico musimy wpłacić od razu
0
@marcin62 robią, ale głupia narracje że sa tacy bogaci i wydaja 200 baniek od ręki, bo to nieprawda
0
W ogóle przewijają sie jakieś posty, że Real wydał 200 mln na transfery i jak z nimi rywalizować. To akurat bzdura, bo tych co sprowadzili rozbili klauzule na raty, Trent za free, a Carreasa chcą też na raty. Więc takie brednie, że Real ma super sytuacje finansową, bo wydali może z 30 + mln obecnie, mniej więcej tyle co my na Garcie
0
Laporta na pytanie o Nico xD wywierają presje dziennikarze, dobrze
0
Tylko sport, ale Nico musi teraz Bilbao przekonać
0
@Filipem chodzi o raty, i daltego pewnie preferuja Diaza. Ale właśnie czy Nico przekona Bilbao żeby go puścili do Barcy w ratach i wtedy idą po Nico
2
@Filipem Laporta jako polityk wie, że ludzie chcą tego Nico. Poza tym on nie ma tak długiego kontraktu i ma argumenty żeby negocjować z Bilbao
0
Komentarz usunięty przez użytkownika