0

@jacobFCB tu tylko chodzi o ffp o nic więcej, a ludzie łykają każdy syf które podają media. Tak samo z Garcia, nie zastanawial sie, tylko hajsu nie było

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

A co on ma podsłuch w telefonach zawodników Barcy, czy oni biegną do gazet po rozmawie z Nico. Już nie da sie czytać tych wysrywów glupich. Barcainfo publikuje każdy ściek ale tu sie zaczyna to samo

0

@tbas jak można te gówno newsy tłumaczyć, zachwycać sie nimi. Rok w rok to samo

0

Jak nie rozbiją klazuli na raty, a szwagry coś nie wyczarują, to ma 2 lata kontraktu. Nadal będzie młody, a za rok Athletic już będzie go musiał puścić aby nie odszedł za darmo.
Dlaczego niby na przedłużyć kontrakt z Athleticiem?
a Amigosi to już sa, Lewy i Szczęsny, Ferran i Pedri, Gavi, Balde i Fati itd. Zwykłe bzdury

1

@Andrzej_Majonez niby, ale z Olmo to nas rząd hiszpański ratował

1

@Andrzej_Majonez właśnie to wkurza, że wszystko jest dogadane tylko to zasrane ffp nam blokuje ruch

0

@priest9999 no i po wygaśnięciu umowy warunki nie obowiązują, to w czym problem? Będą mieli wybór raty, albo za darmoszke

0

@priest9999 już bez przesady, pilkarz tez ma prawo decydować o swojej karierze, jeśli jego klub mu utrudnia spełnienie marzenia, on ma sie tym przejmować? Byłby idiotą. Już i tak im poszedł na rękę a oni będą go jak towar traktowali gdzie drożej, bez względu na jego zdanie xD
Przecież nie mówię o opuszczaniu treningów tylko nie przedłuzaniu kontraktu i odejściu za darmo

0

Nico jeśli naprawdę marzy o grze z kumplami z Barcy to powinien teraz cisnąć Bilbao o te raty, za rok będzie miał rok kontraktu, więc na pewno nigdzie nie powinien odchodzić, jeśli nas nie będzie stać i czekać w Bilbao i szantażować ich darmowym odejściem. Jak wybierze jakiś Bayern to już do Barcy nie trafi

0

@loswariatofano dużo robilem sbc, godzin w grze mam 650 z czego sporo w rush. Tak naprawdę te lepsze karty mi wypadly jak odstawilem już gre xD
Grac gralem ale nie w champions bo mi tam ping wariuje, a tam sa najlepsze nagrody

0

@Transu96 Tots ma lepsze podania i driveny +, strzela z chorych kątow

0

@jotyn Messi z picka 82+, tak samo Pacho. Ludzie wola wydawac hajs zamiast pogrindować
@Transu96 w czym lepszy?

0

Nowe FC jednak we Wrześniu. Już w sumie nie ma po co grać.
Moj skład bez wydania ani centa i bez grania w fut champs. Ez
https://zapodaj.net/plik-8qweLQjIiL

13

Nico Williams też


2

@Stinger_ ja akurat tego nie oglądałem, ale sam fakt że jest tyle klubów i ta mieszanka lig jest ciekawa. Co roku te same kluby w LM to wiadomo, że powszednieje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kanver_ te mecze będą ciekawsze niż ciągle to samo w LM

1

@KacperVEB w ogóle błędne jest założenie, że wszyscy będą zawsze w formie i nie będą mieć kontuzji

0

@ShawnC ale obaj na raty

2

@capricornusjrk będzie KMŚ i wtedy będzie można ocenić

1

@ranger3120 raz oglądałem River, wszedł w końcówce i rozbujał im grę. Było widać ze sie wyróżnia

0

@cules100pro no nie wydali, bo rozłożyli to sobie w ffp na co najmniej 3 lata. A to że mają zdolnych negocjatorów to inna kwestia. My za Garcie czy Nico musimy wpłacić od razu

0

@marcin62 robią, ale głupia narracje że sa tacy bogaci i wydaja 200 baniek od ręki, bo to nieprawda

0

W ogóle przewijają sie jakieś posty, że Real wydał 200 mln na transfery i jak z nimi rywalizować. To akurat bzdura, bo tych co sprowadzili rozbili klauzule na raty, Trent za free, a Carreasa chcą też na raty. Więc takie brednie, że Real ma super sytuacje finansową, bo wydali może z 30 + mln obecnie, mniej więcej tyle co my na Garcie

0

Laporta na pytanie o Nico xD wywierają presje dziennikarze, dobrze


0

Tylko sport, ale Nico musi teraz Bilbao przekonać


0

@Filipem chodzi o raty, i daltego pewnie preferuja Diaza. Ale właśnie czy Nico przekona Bilbao żeby go puścili do Barcy w ratach i wtedy idą po Nico

2

@Filipem Laporta jako polityk wie, że ludzie chcą tego Nico. Poza tym on nie ma tak długiego kontraktu i ma argumenty żeby negocjować z Bilbao

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?