Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@FCB_dimiC nie pisz bzdur, bo żale na Real tu sa regularnie wywalane i nikomu uwagi nie zwracasz poza mną. Zajmij sie swoją dupą.
Po coś użyłem xD jak nie rozumiesz tej emotki to sie doucz
0
Komentarz usunięty
1
Oczywiście na prezentacji Anrolda musieli puścić ten różny z Barceloną xD
3
Przeczytałem dzisiaj, że Mastautono to poziom Yamala. Chłop jeszcze piłki w Europie nie kopnął ale co tam. Ale kibice białych zazdroszczą tego Yamala xD może być dobry ale jakiemu młodemu graczowi blisko do Yamala, żadnemu
3
Xavi na trenera, nauczy tiki take
1
Co racja to racja mają sie tłumaczyć jakiemuś piłkarzowi, że sprowadzają kogoś na jego pozycje? Bo co bo jest kapitanem?
0
@pt9 na tym etapie wykokszeni obrońcy to też ma wpływ
0
@pt9 mam Messiego Totsa i jest przyjemny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jacobFCB ok niech będzie. Myślałem ze agenci to robią
1
@blakkudium to normalne ze prawnicy uczestnicza w transferach, czy znowu chodzi o zapisy w przypadku braku rejestracji
0
@Cvzx 82 + pick
0
W momencie gdy juz nie grasz, trafiasz w sbc xD
https://zapodaj.net/plik-xMl2nF4C8r
Trzeba będzie zagrać
0
@Mixtape jak masz takie strachliwe podejście to jak będziesz z nia gadał na tej randce? Ludzie w tych czasach naprawde zdziczeli. Tylko najpierw coś zagadaj a nie wyskakuj od razu z pytaniem o randke. Przecież nawet nie wiesz czy jest wolna
0
Może mu pod stałem zapłacą, tabelki sie będą zgadzały
0
Od afery premiowej nie kibicuje naszej reprze, ale jak słucham tej konferencji i po odejściu Lewego to będę kibicować jeszcze mniej
1
Na steam demo UFL jak ktoś zainteresowany
9
@VegetaPolska a on sam sie nie zwolnil?
1
Ogólnie ta była żona Ter Stegena mieszka w Barcelonie? Bo to na pewno poważny powód dla którego nie odejdzie z Barcy, jego dzieci. Jakby zmienił kraj to zamienił by kontakt z nimi na grę w piłkę co wątpię, że jest ważniejsze
0
@BISHBASHBOSH może być problem, bo zdaje sie rodzina mieszka w Barcelonie, jego dzieci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Jaki jest problem Ter Stegena? Że zaczął kłapać dziobem po kontuzji, zamiast pokazać swój poziom na boisku, jak już dostał ta szanse to zagrał gówno. A kolejny problem, że mial przez lata wyje*ne, ciepły 1 składzik w Barcelonie, mianowanie kapitanem, brak rywalizacji bez względu na wszystko przez co nawet mu nie zależało by na boisku pokazać, że potrafi i jest dobry. A
teraz nagle na meczach kadry chce coś udowadniać
1
@Sysia11 nie sprzeda, a nas na taki transfer długo nie będzie stać. Teraz robia obietnice bo z tego okienka gówno będzie. Real robi dobry deal z Mastautono, a my sie budzimy jak już piłkarz jest uwiązany takim kontraktem jak Alvarez
5
Budzą sie jak już transfer jest niemożliwy. Atletico go puści do rywala ligowego, ta chyba w cenie Grizmana xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@RosjaninBut pewnie nie będą w stanie go zarejestrować bez wywalenia Stegena i dlatego xD
0
Ciekawe o co chodzilo z Nico Williamsem i Realem, mieli wpłacać klauzule i temat ucichł