Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@ArQczi no właśnie to samo wczoraj pisałem z tym Sommerem
W ogóle caly mecz im ładnie pokazywal żeby np klepali między soba i nie ryzykowali za bardzo. Inter nawet nie pressowal
1
@Popitek12 będzie jazda jak mundial dadzą Ronaldo
0
@Szlag no właśnie i Złotej pilki nie wygra, bo nie jest napastnikiem. Mimo że poziom trzyma o wiele dłużej od takiego Dembele. Tyle warte te dyskusje o ZP
1
@Arden jakby Dembele wczoraj wsadził hatttricka i poprowadzil do zwycięzca to bys tak mogl pisać. A wczoraj coś tam grał ale nie błyszczał jak np Doue. Obecnie na wysokim poziomie jest wielu pilkarzy i ciężko którego nazwać najlepszym, a jakbym musial wybralbym Yamala ze względu na wiek i co w tym wieku robi. Aha ale dla Ciebie nie będzie najlepszy bo Araujo zawalil gola gdy byliśmy praktycznie w finale i juz nie mógł sie wykazać, mimo ze robil co mógł
2
@Arden a co to nie ma znaczenia? Oczywiście że ma, piłka to nie jest sport indywidualny. Zalozmy całe PSG gra wczoraj kupe, Dembele dwoi sie i troi, ale nie wygrywają LM. Już nie piszesz że jest najlepszy..
9
@Arden nie jest najlepszym. Tak to można było mówić o Messim czy dla niektórych Ronaldo. Cała reszta jest póki co daleko w tyle. I od tego jaki zagrał sezon miały tez wplyw inne czynniki jak trener, dobrze poukładany zespół co pokazaly poprzednie sezony Dembele. Nie stajesz sie z dnia na dzień ze średniaka najlepszym piłkarzem na świecie. Wsadzić Dembele do Znicza Pruszków dalej będzie najlepszy?
0
Tak szczerze to jaoby z PSG miał ktoś wygrać ZP to dałbym ją temu Doue, liczb nie ma słabych, jest młody wiec naturalnie nie ma tyle goli co Dembele, a skoro dajemy ją Yamalowi to taki Doue za występ w finale dlaczego nie?
0
@kamiVeB ale to nie tylko zasługa Dembele, nie bez powodu po przyjściu Enrique nagle trzyma forme i myśli na boisku
3
@parpe a kto ich zajechał? Grali wszystko po 90 min nawet przy wysokim prowadzeniu, gdzie można bylo zrobić zmiany. Ale Pedri przecież gra gorzej gdy odpoczywa xD a Yamala trzeba pytać o zmianę
0
@Barcaa12 szloda że Barca go nie ściągnęła bo mogła
2
Ale PSG chyba odrobilo lekcje po meczu Barcy z Interem i tym co robil Sommer, wszystkie strzaly przy krótkim oddawali
1
Ciekawe co sobie myślą pilkarze Barcelony, ze taki Inter można tak porobić 5:0 a my z nimi wiecznie goniliśmy wynik..
6
Lucho szybciej ogarnal LM niz Guardiola z City. Pan trener
8
Doue bierze golden boy za ten mecz, Cubarsi tego nie wygra
0
@Kgorecki2500 bo taki Enrique zrobil robite bardzo szybko w tym PSG, a my czekamy na LM 10 lat
0
Jak za rok nie wygramy LM to Fkick dslej będzie miał takie poparcie?
2
@Coutinho007 bo PSG mądrze gra i nie atakuje gdy nie potrzeba
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W PSG każdy gra dobrze i mądrze kombinuje, potrafia przytrzymac pilke bo nie musza atakować. W Barcy mecze z Interem to w dużej mierze Yamal a i gra głupia i straty tych goli
0
Z nami ten Inter robil co chcial, mamy dużo do poprawy
0
Zajebiscie mądrze psg gra na czas jak sobie Vitinha z Nevesem podają w kółko
5
Enrique kawal trenera, a pamiętam jak byl hejtowany jak mu nie poszedl mundial.
0
Kupmy tego Enrique
0
Nam brakowało jakosci w ataku poza Yanalem, co dzisiaj robia i Dembele i Doue
5
A jak to zmierzyć? Póki on nie czuje tego co kibic spoza Katalonii skąd może to wiedziec, albo my mamy wiedzieć co czuje on. Jak ktoś jest kibicem autentycznym i związanym emocjonalnie z klubem to nie ma znaczenia skąd
1
@MesQueUnClub_87 Zobaczymy co Flick wyczaruje, byle patrzył na forme i git
0
@MesQueUnClub_87 zgadzam się z tym skrzydlowym, dlatego nie jestem fanem Raphinhi, ale Fermin ma już duży status u Flicka, Olmo za 60 baniek. No nie widze Raphinhi gdzie indziej niż na LS i patrząc na ostatnią forme to on robi takie błędy techniczne, że w środku to nie przejdzie, a na LS on nie ma prawej nogi. Do tego Toni zmienil pozycje na Spo jak Flick mu nie da szansy to chłop ucieknie
0
@MesQueUnClub_87 dużo mamy pomocników za to mało skrzydłowych. Prędzej się skłaniam że skrzydlowy przyjdzie by odciążyć podstawowych
7
To akurat zabawne