Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro nie, skąd nagle miejsce w ffp. Wiadomo, że Barcelona zarabia a skąd nagle wzrost limitu ffp, wyjaśnij
0
@HypeR o czym ty do mnie piszesz, napisałem o ratach za pilkarzy a typ mi pisze o Fatim. Kto tu ma obsesje
0
@Hasszz bazuje na tym ,że jeszcze niedawno nie mogli zarejestrować Olmo, a teraz niby mają 2x po 15 mln na Raphinhe i Yamala i jeszcze na transfery
0
@Ryoumen a teraz zaczął preferować De Jonga. Czy sie Flickowi odmieni znowu i posadzi taką pensje na ławce.
Jakoś nie widze pomocy Pedri, De Jong i Bernal
0
@HypeR wy macie obsesje bo wmawiacie sobie rzeczy ktore nie istnieją, i ciągle o nim piszecie.
Ale co poradzić na prymitywne żarciki xD
0
@Bocheno1 zgłoś się do specjalisty bo masz fobie i obsesje
0
@ViscaelBarca2007 ciekawe jak on ma odzyskać forme grając ogony, bo chyba nie wskoczy z marszu do 11. Może nawet lepiej byloby go trzymać w rezerwach i powoływać do 1 drużyny
0
@bryzabity no zobaczymy, gole to klucz do ZP, bo dlaczego pchają Raphinhe jak z gry mało co prezentuje poza liczbami. Chyba że Yamal wygra za ten sezon
0
@lukmrz zgoda, to priorytet. Co nie zmienia faktu że wątpię ze nas stać tyle wydać, jeszcze po tych przedłużeniach
0
Do transferów na ten sezon można policzyć rate za Olmo, pewnie Ferrana i kogo tam jeszcze nie spłaciliśmy?
1
@bryzabity mało tu bylo narzekania, że nie podaje a wali na pałe? Teraz będzie jeszcze częściej
3
@lukmrz i milionowe długi, my nadal jesteśmy na minusie
0
@Eto'o9 R10 Barcelona by miała kase to już by go kupiła. Wszyscy jesteście naiwni z ta kasą w Barcelonie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Barca po prostu nie ma kasy, dużo pierdzielenia w mediach o naszych transferach i nic z tego nie wynika.
A bogaty Real cyk i ma transfer podpisany bez napinki w mediach
0
Wiem, że Yamal przedłużył kontrakt, ale zobaczcie ten profil. Cała ściana wpisy o Yamalu to wygląda jak tani fanbojski profil xD
Dobra nie dziala link. Wejdzcie po prostu na profil na X FC Barcelona
0
@Rupert_Haubica fake, bo ma kontuzje
9
Teraz jak ma bonusy za ZP to będzie festwial samolubstwa. A z tymi minutami przykłady Pedriego i Gaviego pokazaly jak łatwo o zajechanie w młodym wieku
0
@Frimpong po to inwestują
0
@Konradowskyy wygrają ten mundial to odrobią wszystkie transfery
0
@Tomek54321 o Fatim to każdy tu pisał, a teraz jak Yamal tyle dostaje wszystko okej. Fati też dostal za dobrą gre a nie za obecna forme więc co ty za bzdury tu podajesz
0
@krol211 a ile to 20 m netto w Hiszpanii? Wiadomo że co sezon nie wygra zp, ale pewnie za lige juz jest okolo 5 m bonusu
4
@HypeR połowie składu sie należy, mają tylko gorszych agentów niz Mendes
0
Był dobry w presezonie i w Barcy B, jak Flick buduje pilkarzy tak tego zniszczył
0
@mokrychlopiec teraz kolejni będą chcieli podwyżki, to samo dzieje sie w Realu. Kolejny 40 mln będzie chciał Pedri
3
Pensja może osiągać 40 mln brutto. Powodzenia z kolejnym przedłużeniem. Czekamy teraz na sage z rejestracjami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@gumaz ryż z cukrem
1
Messi i CR mogli grać razem, obłęd
0
@lucca87 i tak mamy gówno do gadania