0

@cules100pro nie, skąd nagle miejsce w ffp. Wiadomo, że Barcelona zarabia a skąd nagle wzrost limitu ffp, wyjaśnij

0

@HypeR o czym ty do mnie piszesz, napisałem o ratach za pilkarzy a typ mi pisze o Fatim. Kto tu ma obsesje

0

@Hasszz bazuje na tym ,że jeszcze niedawno nie mogli zarejestrować Olmo, a teraz niby mają 2x po 15 mln na Raphinhe i Yamala i jeszcze na transfery

0

@Ryoumen a teraz zaczął preferować De Jonga. Czy sie Flickowi odmieni znowu i posadzi taką pensje na ławce.
Jakoś nie widze pomocy Pedri, De Jong i Bernal

0

@HypeR wy macie obsesje bo wmawiacie sobie rzeczy ktore nie istnieją, i ciągle o nim piszecie.
Ale co poradzić na prymitywne żarciki xD

0

@Bocheno1 zgłoś się do specjalisty bo masz fobie i obsesje

0

@ViscaelBarca2007 ciekawe jak on ma odzyskać forme grając ogony, bo chyba nie wskoczy z marszu do 11. Może nawet lepiej byloby go trzymać w rezerwach i powoływać do 1 drużyny

0

@bryzabity no zobaczymy, gole to klucz do ZP, bo dlaczego pchają Raphinhe jak z gry mało co prezentuje poza liczbami. Chyba że Yamal wygra za ten sezon

0

@lukmrz zgoda, to priorytet. Co nie zmienia faktu że wątpię ze nas stać tyle wydać, jeszcze po tych przedłużeniach

0

Do transferów na ten sezon można policzyć rate za Olmo, pewnie Ferrana i kogo tam jeszcze nie spłaciliśmy?

1

@bryzabity mało tu bylo narzekania, że nie podaje a wali na pałe? Teraz będzie jeszcze częściej

3

@lukmrz i milionowe długi, my nadal jesteśmy na minusie

0

@Eto'o9 R10 Barcelona by miała kase to już by go kupiła. Wszyscy jesteście naiwni z ta kasą w Barcelonie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Barca po prostu nie ma kasy, dużo pierdzielenia w mediach o naszych transferach i nic z tego nie wynika.
A bogaty Real cyk i ma transfer podpisany bez napinki w mediach

0

Wiem, że Yamal przedłużył kontrakt, ale zobaczcie ten profil. Cała ściana wpisy o Yamalu to wygląda jak tani fanbojski profil xD
Dobra nie dziala link. Wejdzcie po prostu na profil na X FC Barcelona

0

@Rupert_Haubica fake, bo ma kontuzje

9

Teraz jak ma bonusy za ZP to będzie festwial samolubstwa. A z tymi minutami przykłady Pedriego i Gaviego pokazaly jak łatwo o zajechanie w młodym wieku

0

@Frimpong po to inwestują

0

@Konradowskyy wygrają ten mundial to odrobią wszystkie transfery

0

@Tomek54321 o Fatim to każdy tu pisał, a teraz jak Yamal tyle dostaje wszystko okej. Fati też dostal za dobrą gre a nie za obecna forme więc co ty za bzdury tu podajesz

0

@krol211 a ile to 20 m netto w Hiszpanii? Wiadomo że co sezon nie wygra zp, ale pewnie za lige juz jest okolo 5 m bonusu

4

@HypeR połowie składu sie należy, mają tylko gorszych agentów niz Mendes

0

Był dobry w presezonie i w Barcy B, jak Flick buduje pilkarzy tak tego zniszczył

0

@mokrychlopiec teraz kolejni będą chcieli podwyżki, to samo dzieje sie w Realu. Kolejny 40 mln będzie chciał Pedri

3

Pensja może osiągać 40 mln brutto. Powodzenia z kolejnym przedłużeniem. Czekamy teraz na sage z rejestracjami

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gumaz ryż z cukrem

1

Messi i CR mogli grać razem, obłęd

0

@lucca87 i tak mamy gówno do gadania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?