Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W ogóle co mnie najbardziej ciekawi to za co szwagry zarejestrują tego Yamala, biorąc pod uwage, że Monaco raczej nie pokryje całej pensji Fatiego, jakieś pomysły? Co z ffp
0
@Messibestplayerintheworld i teraz nie ma gwarancji że mu nie odwali od takiej kasy, w tym wieku
1
To jest zapłata za wprowadzanie 16 latków do 1 drużyny. Jakby wchodził w wieku 17, 18 lat naturalnie zarabiałby mniej bo kontrakt byłby zabezpiecpzny na dłużej.
0
Przejście do Chelsea równie dobrze moglby siedzieć na dupie w Barcelonie. Nie jest taki głupi i odchodzi żeby grać
4
To już lepiej Penie zostawić i na niego stawiać. Co oni kombinują w tym klubie..
0
@KmN za to Vinicius ma sporo asyst, a Mbappe to egoista jak widzi bramkę to wali na oślep. Xabi ma grać na nich dwóch na napadzie, to wtedy wyjdzie kto jest lepszy. Póki co to Vinicius wygrywal im LM, a nie Mbappe
0
@takisobiektos źle sprawdziłem, czyli to byla nagroda za majstra. To nic że w Europie nic nie pokazal i wpuszczał co się dało.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pax oczywiście, inaczej wiążesz sie z zawodnikiem z kiepska forma? Araujo pozdrawia z kontraktem do 2031.
Szwagry to nie sa mistrzowie interesów i to wiadomo od dawna. O formie Mareczka każdy kto zauważył wczesniej juz to pisal, może cos tam bronil w lidze gdy ogórki nie potrafili trafić w bramke, a co pokazal przez lata na tle Europy
0
@pax Ter Stegen odnowil kontrakt rok temu, mając 32 lata, dali mu kontrakt 5 letni. Poza tym jaki my sezon mieliśmy rok temu by go nagradzać takim kontraktem?
0
@MessiForeverTheBest taka różnica, że przedłużali z tymi starszymi graczami z roku na rok, a u nas się uwiązali Ter Stegena jakby dawał ku temu powody. Podobnie zresztą z Araujo a zaraz zrobią to samo z De jongiem. Czyli przedłużanie przeciętniaków
11
Real sobie od tak żegna Modricia i go nie przedłuża, a my będziemy po dupie całować Ter Stegena do końca kontraktu, bo jest kapitanem
3
@blakkudium Yamal ma z nim kose bo nie przyszedł do nas
7
@blakkudium no właśnie tylko pieniądze w tej Barcelonie. W Espaniolu wygra więcej i zdobędzie chwałe
0
@HypeR tak jak Olmo był presją na Nico
1
@blakkudium ale news, za to nasze relacje z pieniędzmi nie sa excellent
4
Ja bym kupil Juliana Alvareza i wypożyczył do Girony, niech się ogra chłopak
1
@Pomimo27 bo Flick pyta piłkarzy czy chcą grać
0
Mvp Fermin dzisiaj
3
Ten Penia za darmo to naprawdę dziwny ruch. Lepiej za niego wziąć kase i doplacic do tego Garcii
1
Fermin dzisiaj podaniami robi najwięcej roboty
0
@AlphaNumeric łysy przecież tak ma
0
@ViscaelBarca2007 okaże sie w następnym sezonie
0
czasami mi sie wydaje, ze nasz pomysł na gre sie troche wyczerpal. Jednak to lepiej chodzilo na jesieni niż ostatnio, i nie pisze tylko o meczach o pietruszke
0
@4drian0 już zapomniales co robil Araujo z Viniciusem
0
Yamal macha lapami i gwiazdorzy
0
Real po tym meczu wpłaci klauzule za Nico
1
Nico każdy kontakt z piłką widać magie
0
Penia za darmo, chłop jest spokojnie warty 5 - 10 baniek, a nie zarabia tak dużo, żeby zwolnienie pensji miało w czymś pomóc.
W tym zarządzie to by Pedriego puścili za darmo jakby chciał odejść