3

Kovacic dostal czerwo, a Tchumeni nie kiedy bylo z 20 m bliżej do bramki xD

7

Moim zdaniem po przedłużeniu wróci do najgorszej formy. Przestanie mu zależeć

0

Huijsen juz z immunitetem, właśnie powinien obejrzeć drugą żółtą

0

Oglądam to City i Huijsen moze fajnie wyprowadza pilke, ale jak on lamie linie spalonego, teraz strzal De bruyne, wczesniej Haalanda przez jego łamanie lini

4

Ale brame wsadzil Marmusz

3

Szkoda z tym Nico, napaliłem sie na ten transfer jak było Euro, fajnie wyglądal z Yamalem na skrzydłach, dwa wiatraki. Nawet bym puścił Raphinhe za niego, ale to sie nie wydarzy.
Chłop żąda pensje i premie jakby byl darmowym transferem, to może niech odejdzie na koniec kontraktu

0

@Eto'o9 R10 to po co gamoń przedłużał kontrakt, mógł odejść za darmo i sobie wtedy tyle żądać. Najmądrzejszy to on chyba nie jest

15

Liverpool sie odkuje po stracie Trenta za darmo na frajerach z Barcelony xD


0

@Bogan tylko Raphinha tez nie wchodzi w pojedynki a podaje do tylu, i nikomu to nie przeszkadza. Ansu wtedy fajnie rozgrywal byl aktywny i dokładny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcafan1789 ja cały czas stawiam na Farre PO, dobrze sie zapowiada Diarra skrzydłowy i chyba Toni Fernandez

2

Dla takich filmów warto odwiedzać profil BI


0

@ShawnC Araujo - Lągle
A na bramce Ter Stagen

0

A w ogóle to po co nam ŚO jak wraca Lągle, babole też będzie robil jak i nasi obrońcy, bo czemu by nie. Liczby jak De Jong to i pomoc obskoczy

0

@Zoker nie będzie bo sam Yamal zainkasuje podobnie i wyjdzie na to samo. Już sie nie zmieścimy w ffp xD

0

@miladi tam niepotrzeba CV, wystarczą znajomości

0

@bartulek98 nikt nic nie wie o zaangażowaniu, ale widac ze mu zależy na grze, ale na to nie może liczyc, choćby nie wiem co. Po dobrym meczu z Mallorca nie dostal żadnej motywacji dodatkowej zachęty, kolejne mecze lodowka, nawet jak inni grali dogrywki, byl tylko potrzebny do odciążenia Raphinhi z Mallorca. Utrzymaj motywacje w tej sytuacji

0

@mekston ciekawe kto będzie kolejnymi kozłem ofiarnym na niekompetencje zarzadu, bo jego sie pozbędą, sam glupi będzie jak zostanie, ale to finansów nie uzdrowi. Nie chce mi sie już pisać o poziomie sportowym, brak wystawienia w takim meczu jak ostatnio dobitnie pokazuje niechęć, plan pozbycia sie, nazwij jak chcesz. Nie ma to nic wspólnego z formą, to decyzja polityczna

0

@mekston co nie zmienia faktu ze przywolywanie tylko jego pensji jest śmieszne, zwłaszcza że a) zarząd sie nie uczy co widzimy na Araujo, b) wszyscy trzej nie zarabiaja adekwatnie do umiejętności
@Bogan podgrzewa czy nie, klub nawet go nie chcial odbudować w tym sezonie i to widzimy w ostatnich miesiącach. Nawet po dobrym występie zero nadziei na cokólwiek, a przez poprzedni rok na tej pensji oszczedzilismy bo byl w Brighton

0

@barteq i Araujo 15, Lewandowski 30, De Jong 25 tak można wymieniać ale tylko Fati i Fati niszczy klub

1

@Comentateiro i Gavi, poki co sie nie odnajduje

5

Dobra śmiechy z Pereza, ale on jakaś ta kadre planuja, a unas ściągają nie wiadomo po co i za co. Nic nie jest zaplanowane i przemyślane, nawet przedłużenia jak to Araujo czy teraz De Jonga

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Comentateiro ale racji troche w tym jest. Rok bez piłki to bardzo długo i juz takie przykłady mamy w zespole. Będzie dobry ale czy od razu

0

@Reviven typ ma 29 lat, Perez za niego nie da eurasa. U nas by wydali z 70 mln

1

Fajnie, że Fabregas wyszkolil wychowanka Realowi, Nico Paza, teraz sobie sprowadza piłkarza na gotowe za 2 mln. Super pomysł ściągać graczy Realu z takimi warunkami

0

@ShawnC bo jest na to zezwolenie co widzimy powyżej, pomocnik nic nie musi tylko klepac pileczke a gole załatwi 17 latek

0

@cules100pro teraz sie obudził z hiszpanizacją

0

@Rewolucja123 ale ja nie rozumiem co my z tego mamy skoro obrona dziurawa jak ser szwajcarski, a ataki przeprowadza w tym klubie Yamal. Dla mnie zawsze taki pomocnik co nie potrafi dawać piłek za obrone, po ziemii i góra to jest wybrakowany, niestety zdania nie zmienie

0

@Zoker to co że w lidze, to w LM czy PK jest łatwiej? Bo nie rozumiem. Odnosze sie do całego sezonu. 2 g, 2 a w 2400 minut na pozycji pomocnika. No tak nie rozliczajmy dlatego 17 latek musi kombinować co mecz jak zrobić akcje bramkowa z niczego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?