0

Oby dzisiaj Nico hattrick. Kibicuje żeby szwagrom przemówił do łba

1

@blakkudium a odejść za darmo i wydymac klub to potrafil

2

@blakkudium za darmo hahahahha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kaktusek przegrana bo broni kolanko

0

@Frimpong wiemy ze to jego ulubione słowo i jest to komiczne już. Niedługo na koszulce da sobie to słowo

0

@DonCarletto madryt i zawieszenie, wybierz jedno. Po drugie chyba nie rozumiesz o co mi chodzi. Wyzwiska do sędziów i nawet w gratulacjach musi użyć fuck, a taki byl gentelman angielski i wzór xD

0

@Encore to że ciężko mu skleić zdanie bez fuck jak widać

0

On nawet w takim poście musi być wulgarny xD


1

Żalosny artykul, który hejtuje Fatiego jakby był zawsze drewnem i nieudacznikiem. Yamal zachwyca z każdym meczem, a Fati nie strzelał goli i nie mial super wejścia? Krótka pamięć u niektórych

2

A jednsk mamy final LM Barca - Arsenal

0

@partymaker to jest głupota Barcy że go nie próbowali odzyskać. Wciąż jest młody i talent raczej nie znika, na tym sie opiera ten PR. Nadzieja że odpali

0

@rodri11 czyli z 50% dajmy na to. Wiec jakby sie nadawal na Barce.to by musial kosztować z 100 mln. W każdym razie chodzi mi o to czy może Barca odmówić wykupu

1

Jakby jakimś cudem odzyskał forme to Barca ma coś do gadania w kwestii wykupu?

0

Nie decyzja ale wymuszenie decyzji. Xavi przynajmniej mówił wprost że na niego nie liczy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@norbi77 Asencio w kajdankach czy elektrycznej opasce na noge będzie gral?

0

@barteq 10 pomocników na ławce i żadnego skrzydłowego

0

@Lewangoooolsky sportowe fakty xDDD podaj hiszpańskie źródło a nie polski brukowiec. Jakoś to nie pasuje do muslima

1

@ViscaelBarca2007 odejdzie za free jak będzie mial 25 lat. Jak tak kasa sie liczy to po co przedłużał kontrakt. Trent potrafil odejść za free

1

@Lewangoooolsky podaj źródło tych rewelacji

0

@pt9 w słabym klubie tez jest ciężko cos pokazać, a takie bylo Brighton, grali dno

1

@blakkudium fajny klub, gra w LM, łatwiejsza liga, same plusy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@blakkudium do jego urodzin przecież nic nie mogą

0

@Messibestplayerintheworld pewnie właśnie chcieli wypchnąć Rodrygo, bo dużo stęka w tym sezonie i co chwile artykuly o sprzedaży, a brać Williamsa

1

Dobrze, że Rodrygo nie chce odchodzić z Realu, bo jakby sie zgodził i przytulili by kase za niego, to na pewno by brali Nico Williamsa. Jak nie do nas to niech idzie gdzieś byle nie do Realu

2

@Frimpong mogą być multismakowe?

0

@clyde fuck off. Wtedy bym nie musiał niektórym odpowiadać tylko oznaczać siebie

5

@Frimpong policja już do pana jedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?