Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby dzisiaj Nico hattrick. Kibicuje żeby szwagrom przemówił do łba
1
@blakkudium a odejść za darmo i wydymac klub to potrafil
2
@blakkudium za darmo hahahahha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kaktusek przegrana bo broni kolanko
0
@Frimpong wiemy ze to jego ulubione słowo i jest to komiczne już. Niedługo na koszulce da sobie to słowo
0
@DonCarletto madryt i zawieszenie, wybierz jedno. Po drugie chyba nie rozumiesz o co mi chodzi. Wyzwiska do sędziów i nawet w gratulacjach musi użyć fuck, a taki byl gentelman angielski i wzór xD
0
@Encore to że ciężko mu skleić zdanie bez fuck jak widać
0
On nawet w takim poście musi być wulgarny xD
1
Żalosny artykul, który hejtuje Fatiego jakby był zawsze drewnem i nieudacznikiem. Yamal zachwyca z każdym meczem, a Fati nie strzelał goli i nie mial super wejścia? Krótka pamięć u niektórych
2
A jednsk mamy final LM Barca - Arsenal
0
@partymaker to jest głupota Barcy że go nie próbowali odzyskać. Wciąż jest młody i talent raczej nie znika, na tym sie opiera ten PR. Nadzieja że odpali
0
@rodri11 czyli z 50% dajmy na to. Wiec jakby sie nadawal na Barce.to by musial kosztować z 100 mln. W każdym razie chodzi mi o to czy może Barca odmówić wykupu
1
Jakby jakimś cudem odzyskał forme to Barca ma coś do gadania w kwestii wykupu?
0
Nie decyzja ale wymuszenie decyzji. Xavi przynajmniej mówił wprost że na niego nie liczy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@norbi77 Asencio w kajdankach czy elektrycznej opasce na noge będzie gral?
0
@barteq 10 pomocników na ławce i żadnego skrzydłowego
0
@Lewangoooolsky sportowe fakty xDDD podaj hiszpańskie źródło a nie polski brukowiec. Jakoś to nie pasuje do muslima
1
@ViscaelBarca2007 odejdzie za free jak będzie mial 25 lat. Jak tak kasa sie liczy to po co przedłużał kontrakt. Trent potrafil odejść za free
1
@Lewangoooolsky podaj źródło tych rewelacji
0
@pt9 w słabym klubie tez jest ciężko cos pokazać, a takie bylo Brighton, grali dno
1
@blakkudium fajny klub, gra w LM, łatwiejsza liga, same plusy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@blakkudium do jego urodzin przecież nic nie mogą
0
@Messibestplayerintheworld pewnie właśnie chcieli wypchnąć Rodrygo, bo dużo stęka w tym sezonie i co chwile artykuly o sprzedaży, a brać Williamsa
1
Dobrze, że Rodrygo nie chce odchodzić z Realu, bo jakby sie zgodził i przytulili by kase za niego, to na pewno by brali Nico Williamsa. Jak nie do nas to niech idzie gdzieś byle nie do Realu
2
@Frimpong mogą być multismakowe?
0
@clyde fuck off. Wtedy bym nie musiał niektórym odpowiadać tylko oznaczać siebie
5
@Frimpong policja już do pana jedzie