Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znacie jakieś ciekawe anglojęzyczne kanały na youtubie?
Od siebie moge polecić courtTV jak ktoś lubi kryminalne klimaty
0
@takisobiektos a znasz takiego na poziomie topowym? Może Salah i kto jeszcze?
0
@partymaker a co będziemy grać 32 letnim skrzydlowym?
0
@Filipem a nie bylo tak że często przeszedł obok meczu i miał slaby występ, ale strzelil gola lub dał asyste? Jeśli tak sądzisz to nie wiem jak ty ogladasz mecze
0
@takisobiektos ale płacisz za gościa na 3 sezony 80 mln, albo za gościa na 7 sezonów np Nico, nawet mniej. Co sie bardziej opłaca
0
@takisobiektos i to sa te detale. Co innego inwestowac 35 mln na kilka lat, a co innego 80 mln na kilka lat
1
@partymaker a za ile kupili Modricia?
0
@Filipem nic nie daje z gry czesto, cos jak Lewandowski, to trzymajmy Lewego do 40 bo ma liczby, to co że mu sie piłka odbija od nogi i często psuje akcje
0
@Filipem final PK z Realem, mecze z Interem, znalazloby sie więcej ale nie mam tak dobrej pamięci
0
@MarFan ile będziecie gadać o tych liczbach, nastukał dużo ze slabiakami,a jak byly ważne mecze.z.Interem to co pokazal. Jechaliśmy na małolacie Yamalu. W ogóle Raphinha na murarzy jest zwyczajnie słaby. On nie ma tego pierwiastka magii i nie zrobi czegoś z niczego
0
@Filipem w wielu meczach nic nie daje, a tu że da sporo z ławki jako dziadek xD
1
Ja już swoje zdanie pisałem na temat wprowadzania dzieciaków ze slabymi kontraltami przez co na 18 muszą dostać spora podwyżkę, z Cubarsim też tak było.
Ale.i tak najważniejsze żeby został bo chyba nikt sobie nie wyobraża obecnie Barcy bez Yamala. Powinni wyciągnąć wnioski na przyszłość i wprowadzać 17 latków, nie młodszych
1
Fermin jako skrzydłowy spisał sie dobrze? Kiedy?
0
@Stinger_ a z drugiej strony za szybkie wprowadzenie może skończyć sie okropna kontuzja i później wpłynąć na dalsza kariere, Fati, Gavi. Jakby byli wprowadzeni ukształtowani i zbudowani jak dorośli mogliby tych kontuzji nie mieć
0
@Stinger_ no właśnie też jest to wina tego jak jesteśmy zależni od Yamala, nie ma go i nagle sa problemy a jest wszechobecna podnieta Flickiem (jest dobrym trenerem, ale bez Yamala juz nie gramy tak dobrze). Dlatego Yamal i otoczenie to widzi i żądają wiecej
@Prorokk 17 i 30 lat to to samo. To nie narzekajcie na pensje skoro popieracie wprowadzanie 15 latków bo to będzie norma, inaczej uciekną za darmo na 18 stke. Lub tak jak Guiu np za niska klauzule. Przypomne ze na pensje Fatiego wszyscy tu narzekają
0
@luna666moon wiem o tym, dla mnie to najlepszy piłkarz obecnie. Po prostu jego pensja to będzie wynik szybkiego rozwoju i bardzo szybkiego wprowadzenia go do 1 drużyny
0
@Luciano99 ale to by wiele nie zmieniło. LM i tak nie wygraliśmy a lige mogliśmy wygrać i bez Yamala. Rozwój nastąpił by później
0
Z tym Yamalem i jego pensją to tylko wina Barcy. Wiadomo, że miał dzieciak skilla, ale jakby zaczął grać w 1 drużynie w wieku 17 może bliżej 18 lat, to byśmy byli w stanie go przedłużyć na pare lat za znacznie niższa pensje. Oczywiście wtedy byśmy nie byli w tym miejscu gdzie jesteśmy, on pewnie nie miałby Euro i wszystko byloby przesunięte w czasie, ale nie zarabiałby chorej pensji w wieku 17 lat. Nie wiem jakie rozwiązanie byloby lepsze
0
@FCB_dimiC to wiem, tylko ile nam przysługuje za niego albo za ile może być przez nas kupiony
0
Jakie mamy prawa do Trincao? 10 g, 18 a, to naprawdę dobre liczby i z tego co widze może obskoczyć oba skrzydła
0
Nico to nie tylko transfer sportowy ale też marketingowy, koszulki by sie sprzedawaly, ma mnóstwo fanów itd. ten Diaz nie i nikt go nie chce w Barcy poza Deco
2
@Frimpong o kolejny fan Liverpoolu, co za zbieg okoliczności
1
@dawid4444 Laporta powiedział co sądzi o Nico. Tu nie ma żadnej teorii spiskowej
0
Jakby nie ten zarząd to moze bylaby szansa
https://x.com/sergetrevorr/status/1924943804987023598
0
@F3DO no i pójdzie a w jego miejsce wezmą Nico
0
@F3DO ale on chce 30 mln pensji, oglądałem ten dokument o nim on ma na utrzymaniu dziesiątki osób i na pewno nie zejdzie z oczekiwań
0
@F3DO w tym sezonie nie przekonywał, gryzie sie z Mbappe.
Bedzie sie dzis dzialo, jak Laporta sie zreflektuje to może jeszcze powalczy, bo jak nie i Nico wypali u białych to go wywyiozą na taczkach socio.
Znienawidzony Vinicius czy szanowany, hiszpan Nico. Dla Pereza to pewnie ma znaczenie
1
Z tym Nico cos może byc na rzeczy Vinicius sie stawia Perezowi i żąda chore podwyzki, sprowadzając Nico Perez pokaże mu kto rozdaje karty. U nas wpadli nanl chory pomyl z Diazem zamiast domykać transfer Nico
2
A u nas chca Diaza xD
0
Ładnie to zrobil Nico González