1

@Comentateiro jak ja bym się wstydził to bym dawno tu nie pisal, patrząc jakie miałem tu jazdy i ataki niektórych

0

@FcPortoFan1999 np śmieci z pulpitu

1

@FcPortoFan1999 niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy nic nie usunął

5

Sorry missclick, dyskusje usunąłem.


1

@Barca_Big_Moment dla mnie on jest średnio oczytany, tak to nazwę. Oceniam po wywiadach i zachowaniach. A najbardziej śmieszy jaki byl pokrzywdzony u Xaviego, a byl jednym z pupilków

0

@FcPortoFan1999 będę oglądał, a kibicował tego sie nie wybiera

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@AlphaNumeric on nie jest z la masii

0

@ViscaelBarca2007 kolejny sezon to będzie weryfikacja, jak znowu glupio gdzieś odpadniemy to już nie będzie wytlumaczenia. Flick mial te, do dyspozycji szkółkę, lepiej grać żelazna 11 nawet w wygranym meczu i w meczu o nic

0

Chyba na rynku dziennikarskim


0

@ViscaelBarca2007 dopisałem w edycji

0

@ViscaelBarca2007 przynajmniej nie wdaje sie w wojenki dodiowskie. Jestem jednym z normalniejszych.
Co zburzylo wiele razy pisałem, ale najbardziej to, że końcówka sezonu słabo gra wyglądała i jechaliśmy na tym co zrobi Yamal. No i też zmiany, zmiany

0

@Destroyer_of_Worlds ja mu już nie ufam

1

@michal26 no ja wtedy nie interesowałem sie piłka to niestety nie oglądałem xD

2

Nie lubie Chelsea od pamiętnego gola Fernando Torresa

7

Guardioli największy błąd to Palmer, zajebisty grajek a za niego szuka placków pomocników

0

@bart_azz na spokojnie Victor mogl byc wartosciowym zmiennikiem ale u nas sie juz nie odbuduje, bo potrzebuje dużo gry. Nie dostał szansy na którą zapracował

0

@bart_azz wedlug mnie Flick go zmarnowal jak i Torre, bo naprawdę niezle wyglądal w presezonie, technicznie, szybkościowo

0

Pau victor powinien iść do Betisu, dzisiaj w tym meczu Katalonii cos tam szarpal a im brakuje 9

0

A Antoniego Betis wykupuje czy jak?

0

Patrząc na Chelsea to Fati by miał 1 skład

0

@TridenteMSN bo to bardziej defensywny gracz, na pewno w obronie jest lepszy

0

Najbardziej z Chelsea lubie Cucurelle i u nas na LO by nawet nogl powalczyć o sklad z Balde

0

@BulaKG on nawet nie byl zly jak na te ogony co daje Flick skrzydlowym rezerwom, ale też nie będzie chciał
@LambiPL jak nikt jak chce Monaco i Chelsea

0

@barteq Fati sam nie będzie chciał, ale wątpię w transfer za kase

1

Real za wcześnie pozbyl sie tego Isco

0

To nie będzie Rashforda


Ciekawe jakie jeszcze opcje xD

0

Betis gra w nowych strojach czy mi sie zdaje

0

To fajna debata, taka jednoosobowa

0

@cules100pro ale nigdzie nie bylo to oficjalnie potwierdzone póki co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?