Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro jak ja bym się wstydził to bym dawno tu nie pisal, patrząc jakie miałem tu jazdy i ataki niektórych
0
@FcPortoFan1999 np śmieci z pulpitu
1
@FcPortoFan1999 niech pierwszy rzuci kamieniem kto nigdy nic nie usunął
5
Sorry missclick, dyskusje usunąłem.
1
@Barca_Big_Moment dla mnie on jest średnio oczytany, tak to nazwę. Oceniam po wywiadach i zachowaniach. A najbardziej śmieszy jaki byl pokrzywdzony u Xaviego, a byl jednym z pupilków
0
@FcPortoFan1999 będę oglądał, a kibicował tego sie nie wybiera
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AlphaNumeric on nie jest z la masii
0
@ViscaelBarca2007 kolejny sezon to będzie weryfikacja, jak znowu glupio gdzieś odpadniemy to już nie będzie wytlumaczenia. Flick mial te, do dyspozycji szkółkę, lepiej grać żelazna 11 nawet w wygranym meczu i w meczu o nic
0
Chyba na rynku dziennikarskim
0
@ViscaelBarca2007 dopisałem w edycji
0
@ViscaelBarca2007 przynajmniej nie wdaje sie w wojenki dodiowskie. Jestem jednym z normalniejszych.
Co zburzylo wiele razy pisałem, ale najbardziej to, że końcówka sezonu słabo gra wyglądała i jechaliśmy na tym co zrobi Yamal. No i też zmiany, zmiany
0
@Destroyer_of_Worlds ja mu już nie ufam
1
@michal26 no ja wtedy nie interesowałem sie piłka to niestety nie oglądałem xD
2
Nie lubie Chelsea od pamiętnego gola Fernando Torresa
7
Guardioli największy błąd to Palmer, zajebisty grajek a za niego szuka placków pomocników
0
@bart_azz na spokojnie Victor mogl byc wartosciowym zmiennikiem ale u nas sie juz nie odbuduje, bo potrzebuje dużo gry. Nie dostał szansy na którą zapracował
0
@bart_azz wedlug mnie Flick go zmarnowal jak i Torre, bo naprawdę niezle wyglądal w presezonie, technicznie, szybkościowo
0
Pau victor powinien iść do Betisu, dzisiaj w tym meczu Katalonii cos tam szarpal a im brakuje 9
0
A Antoniego Betis wykupuje czy jak?
0
Patrząc na Chelsea to Fati by miał 1 skład
0
@TridenteMSN bo to bardziej defensywny gracz, na pewno w obronie jest lepszy
0
Najbardziej z Chelsea lubie Cucurelle i u nas na LO by nawet nogl powalczyć o sklad z Balde
0
@BulaKG on nawet nie byl zly jak na te ogony co daje Flick skrzydlowym rezerwom, ale też nie będzie chciał
@LambiPL jak nikt jak chce Monaco i Chelsea
0
@barteq Fati sam nie będzie chciał, ale wątpię w transfer za kase
1
Real za wcześnie pozbyl sie tego Isco
0
To nie będzie Rashforda
Ciekawe jakie jeszcze opcje xD
0
Betis gra w nowych strojach czy mi sie zdaje
0
To fajna debata, taka jednoosobowa
0
@cules100pro ale nigdzie nie bylo to oficjalnie potwierdzone póki co