Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld na Yamalu ciągnęliśmy końcówkę, wcześniej to tak nie było odczuwalne, a Casado kasował ataki w środku. Jeszcze o Olmo zapomnialem. To tym bardziej, tłok
0
@Messibestplayerintheworld wiem, to moja opinia. Styl gry z Casado byl dużo lepszy niz tym jak De Jong wskoczył do 11
0
Z całej linii pomocy bym mimo wszystko De Jonga sprzedal. Casado, Bernal, Pedri, Gavi, Fermin i można wprowadzać ze szkółki jak np Toniego czy Darvicha. De Jong cos tam rozgrywa, ale czy potrafi zagrywać super podania, asysty aby byl niezbędny?
0
@ViscaelBarca2007 no nie wiem, blisko są. Nie kazdy jest hetero xD
0
@Who_you_mam skonczylo ale bylo z 15 min po meczu
0
@ViscaelBarca2007 może Ferran kręci z Pedrim
1
Że canal plus to pokazuje i nie puszcza reklam to szok
1
@July_6_BcN Pedri, Fati tylko z bratem
3
Myślałem ze to Dembele w zielonym obok Kounde xD
0
@July_6_BcN chyba nie widzialem, ale Gavi z laską
1
Wszyscy z dziecmi a Yamal z braciakiem
0
Yamal i Cat jakie show
0
@F3DO bo Fati ma zwolnic numer i oddac pensje. Naprawde nie umiecie łączyć faktów
0
@Veysel lepszy niz Fati podobno
0
@Veysel obecnie to kazdy madry, od dawna to pisałem
0
@Veysel bo to gwiazda drużyny i zlota piła
0
@Commando na pewno o to chodzi gdy gramy o nic
0
Widziałem takie wpisy, nie od Polaków na X, że Ter Stegen powinien wrócić do skladu bo lepiej broni na treningu od Szczęsnego xD
1
I po co grala podstawa jak i tak przejebiemy
1
Jak nie przyjdzie nikt na atak to cienko będzie. Raphinha wątpię że bedzie tak dobry jak było teeraz, Yamal kolejny sezon bez odpoczynku. Fati i Victor to juz na pewno out, jak któryś z nich zostanie to wykaze sie debilizmem
0
@norbi77 bo im pokazuje drzwi od dawna
1
Daj juz te rezerwy bo sie mozna zesrać z nudów
0
Jeszcze taki leszcz sie domaga gry i wywiera presje xD
0
On w ogóle wygląda jakby myślami byl zupelnie gdzies indziej niz na boisku
4
Ter Stegen to taki cipeusz xD
0
@SinMistico niby tak, ale zawsze mieliśmy malutkich graczy i dawali rade. Technicznie to dobry poziom
2
Mi tylko szkoda tego Pablo Torre, bo blyszczal, robil o wiele lepsze wrażenie od Fermina, ale nie dostał od trenera tego wsparcia co on
0
@Eto'o9 R10 to zaczyna być jak z Fatim, po kontuzji malo gry i mamy co mamy
1
Raphinha i Gavi totalnie poza grą, a Lewandowski przeszkadza sam sobie
1
Yamal kolejny sezon to będzie potwor, ale niech juz go Flick oszczędzi