1

Ten JJ to nie chlopak po zmianie płci? bo tak wygląda

1

Ten Jayjay bardziej irytujacy niz Nemo

0

Ukraince kradna Polskie glosy i na siebie dają, brawo

2

E tam, nawet nie kojarze co oni śpiewali

2

Ale ustwka xDD i widac ile warte te jury

2

No i mialem rancje z Francja, slabo xD

7

Jury powinno miec te piosenki do odsluchania bez znajomosci z jakiego panstwa. Tak by bylo obiektywnie

3

Kurde mało brakowało

0

Dobra Estonia niech to wezmie

0

Ukraince z Polski na siebie glosowali, norma

0

No miales racje z Albania
@FcPortoFan1999

0

Ale wychodzi jaki to syf ta Eurowizja, tak samo bylo ze Szpakiem

14

No i 100 punktow a oszukane jury wyjebane

0

Islandia miała okropna piosenke i to pisalem że beda w top 3 od konca
@FcPortoFan1999

0

@lajcior przez ten skrót nie

7

Niech Niemcy to wezma za fajna, normalna kobiete i piosenke a nie te wynalazki

0

Polska przez ten skrot od widzow tez nie dostanie

2

Polska w końcówce coś dostaje

2

Nawet Niemcy nas bardziej szanuja niz Ukraince

1

A wy nie chcieliscie Australii na Eurowizji, oni nie sa zepsuci Europą

3

Polska ma łatkę homofobów, chyba o to im chodzi i dlatego brak głosów

0

Islandia ze swoim gówno disco 0

1

Za co tak ta Ukraine lubią a Polski nienawidzą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jakieś gowno piosenki top 3 xD

1

O wy gnoje, znowu 0 od Ukraińców

2

Lizanie sobie dup te głosowanie a nie obiektywizm

2

Widac ze Niemcow nie lubia jak i Polski

0

Mamy 4 pkt Vamos

0

Austriaczka TOP

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?