0

@kolomen2 w każdej grze zawsze 4 3 3

4

Nic mi sie bardziej nie kojarzy z wiosna jak wieczorny dźwięk silników motorów za oknem

0

@Esteban_ wspiął się po muralach stadionu?

0

Czy było wyjaśnione jak kot znalazł sie na stadionie?


0

@kynio302 verka serdushka pare lat temu hit

0

@Kettger No to nieciekawie ale najważniejsze by Barcy nie zlikwidowali

0

@Kettger Chodzi mi o spadek do segunda lub gorsze rzeczy

0

Jakoś tak nie śledze ostatnio newsów o Barcelonie, to prawda z tym zaoraniem klubu, realna szansa czy jak?

0

@Culers Od kilku dni mi ta reklama lata na fb xd

1

Ale że Barcelona w takiej cenie?
https://zapodaj.net/d003d4ce2fcc9.jpg.html

1

@Janas11224 A jak ma byc chemia jak jest konkurencja, obaj sa na czwartej pozycji w hierarchi na skrzydlo i grają gdy nikt inny nie może. Glupota zarządu ze tylu skrzydlowych sie zachcialo a żaden nie jest na poziomie

0

@cold_play to taki odruch bezwarunkowy jak wchodzenie na la ramble, zazwyczaj po chwili zamykam

0

Jak mi się wyświetlają takie głupie posty na fb a potem zaglądam w te komentarze to sobie uświadamiam jaki ten naród jest głupi i takie byle co ich śmieszy
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0fuBDGnLXnuXhYbXwZuf8a1SPGjAGCgtr3sTfWZ4T6DRQGNPWRP5pRf2WG4SnjgPCl&id=164260340310891

0

@PerfecT0 Normalnie po prostu pozbyć sie nieśmiałości

0

Czemu ten utwór stał sie tak nagle popularny?


0

@Nhyz Autobusu, co raz wiecej tego, nawet Barcelona tak zaczyna grać

0

@Fenelon Ustawka, nagle wszyscy w rytm potrafia zaśpiewać

1

Bayern od kilku sezonów jest bardzo mocny i niedoceniany

0

@Gwyn Twitlamba

1

@Dari0G Tak ale długo by pisać, jak jesteś ciekawy to film sie nazywa Lot / Ryzyko na Amazonie. Ogólnie w skrócie przy produkcji tych samolotów chodziło o kasę i szybkość produkcji, po tych katastrofach dwukrotnie były uziemione te modele.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0


Legenda

0

@sidi12843 Mam nadzieję, że on sam dojdzie do tego wniosku i pójdzie. Musi łapać jak najwięcej minut

0

@Dr_Cabasisi Ja z początku byłem na Lewego zły ale jak obejrzałem powtorke rewanżu z United i przyjrzałem sie naszej pomocy to tu jest problem, totalny brak czegokolwiek pomyslu, prostopadlego podania, nie umiemy atakować środkiem, wszystko na skrzydło. Kiedyś przeciez Xavi, Messi, Iniesta głównie grali w ten sposób czyli środek i jakies blyskotliwe podanie do napastnika albo między sobą

0

@Medium Nie o to chodzi, zobacz sobie statystyki na sofascore ile maja kluczowych podań na mecz nasi pomocnicy. Nawet z samej gry to wynika pamiętasz jakieś sytuacje że pomocnik wypuszcza skrzydlowego/napastnika aby ten mial sytuacje na zdobycie gola? To co zrobil ostatnio Busquets do Raphinhi albo Raphinha do Fatiego jak strzelil w slupek. O takie zagrania mi chodzi. U nas tego praktycznie nie ma

3

Teraz nagle Depay dobry. Przecież tak jest zawsze u nas zapominają grać, odchodzą i sobie przypominają. Winny jest ten dziadowski system i klepanie wzdłuż i wszerz oraz brak kreatywności obecnych pomocników, poza Pedrim. Nic nie tworza a wszystko zależy od skrzydeł.

0

Depay był zniechęcony grzaniem ławy i tak by sie u nas nie odbudowal przy tej ilości minut co dostawał. Jedynie kwota jest śmieszna

0

@Dari0G Ciekawe czy te ptaki to prawda. Oglądałem na amazonie dokument o tym modelu samolotu i dwa razy się rozbił w ciągu ostatnich kilku/nastu lat

1

W samolocie wybuchł silnik, po tym jak wpadły do niego ptaki. Nikomu nic się nie stało



3

@Kreegen Żeby jeszcze grali na miare tych cen

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?