0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 Fati ma powód być slabym po rocznej kontuzji i dwóch latach bez gry a Ferran po prostu to cienias. Jakich jeszcze argumentów potrzebujesz?

0

@Encore Ferran bo jest niekoleżeński

0

@Rewolucja123 Dosyć tych ckliwych historyjek o Ferranie, zwłaszcza że to Fati jest ofiara i jest jechany ze wszystkich stron a Ty robisz męczennika z Ferrana

0

@Rewolucja123 A nie przyszlo Ci do glowy, że Fati wie jak Ferran strzela na przykład na treningu? Może uznal ze zrobi to lepiej

4

@Rewolucja123 Nie przesadzaj, to nie był karny w finale LM żeby zwykla sytuacja boiskowa wytrącała z rownowagi. Po prosto ujowo strzelił i tyle

4

@Rewolucja123 na mundialu pewnie też na niego rzucił balast jak marnował karnego z Marokiem

2

@Rewolucja123 Wzruszyła mnie ta historia

0

@Worny wykapany Torres wczoraj ten w czerwonych włosach

3

Wczorajsza kłótnia o karnego xd


0

@Pawel13sz Wklejali, że niby Fatiego sprzedadzą, to będą musieli go na kopach wywalić a to nie przystoi jednak bo to wychowanek. To samo sytuacja w Realu Mariano, Hazard też siedzą sobie i klub im nic nie może zrobić

1

Śmieszą mnie ludzie którzy nadal myślą, że jak klub kogoś chce sprzedać to ot tak sobie sam decyduje. Ostatnie słowo ma piłkarz a wy sie dajecie nabierać tym wszystkim źródłom. Sytuacja z De Jongiem, Albą i paroma innymi was niczego nie nauczyła.

0

@ViscaBarca123 a będzie mógł to już oficjalnie?

0

@626 Niby tak, ale Xavi też popelnia błędy że za dobre mecze sadza pilkarzy na ławie, tak bylo z Fatim po Sociedad i po Betisie

0

@Gall Akurat Ferran to wczoraj zagrał jeszcze gorzej, chyba że o innym meczu mówisz

1

@kakusus Paradoksalnie to sadzanie na ławie go dobilo, bo jeszcze niedawno przynajmniej chcialo mu sie grać np. z Betisem a teraz nic z tego nie zostało

4

Jak dla mnie to powinniśmy sobie odpuścić stoperow, kupić prawdziwego PO a Kounde na ŚO. Czterech stoperów tej klasy będzie niezadowolonych, że mało grają a Kounde w ataku nic nie wnosi. Co z tego, że lewonożny, stoper jest od bronienia a nie od tworzenia akcji

0

@Krzysztof1987 Gral tak nawet gdy byl Raphinha i Dembele dostępny

1

@szymonekk Xavi gra czterema pomocnikami wątpię żeby to sie zmienilo, czasem daje trzech atakujących

0

@626 W osasunie to on ma hektary przestrzeni a u nas będzie bil głową w autobusy, to żaden wyznacznik

2

@Toretto Tylko z Xavim on bedzie grał zawsze i wszedzie czy to z Bayerenem czy z Cadiz

0

@Emhyr albo tak albo niech odchodzi, chociaz dla mnie i tak lepiej jakby poszedl do mls

0

@Emhyr 40 mln brutto obecnie

0

@tbas Raphinha: 72 kontakty, 69 % skuteczność podań, 27 strat
Torres: 44 kontakty, 75 skuteczność, 14 strat
Fati (grał pół godziny krócej): 36 kontaktów, 83 % skuteczność, 8 strat

2

Przejrzalem sobie statystyki wczoraj naszych pomocników i wszyscy Kessie, Busi, Roberto, De Jong mają łącznie jedno kluczowe podanie, to od Busquetsa do Raphinhi. Nic dziwnego że tak ciężko stworzyć nam okazje z taka kreatywnością w środku. Teraz zmienila sie narracja że skrzydlowi sa za wszystko odpowiedzialni a pomocnicy mają tylko rozbijać ataki czy jaką oni pelnia role? Podawanie wzdluz i wszerz boiska?

0

@kamilop Ta pomoc nic nie tworzy bez Pedriego, to jest tragedia. Wczoraj Busquets blysnal i juz sytuacja brankowa

1

@Bocheno1 Xavi patrzy tylko na wynik aby nie wylecial, wczoraj to bylo widac w tej jego loży. Za to gra zamiast sie poprawiac jest co raz gorsza, masa niedokladnosci, brak pomyslu na akcje ofensywne, glupie zarzadzanie kadra, zero szans dla Torre.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

56

Kij mnie obchodzi ten dzisiejszy karny, jak nas okradli w LM i nie dali karnego z Interem i z Bayerenem zdaje się to każdy byl zadowolony, to teraz karma wróciła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?