0

@MeMyselfAndI I co nie murowalby sie jakby Barca bypa bez kontuzji z takim składem?

8

@Encore Coutinho tez tak strzelal w liverpoolu

1

On potrzebuje zawodnika do asekuracji na czym cierpi atak i jesteśmy co raz słabsi pod bramką rywala

6

W ogóle to żałosny jest Ancelotti, ze narzeka na nasza gre. Ciekawe jakby swój potężny Real ustawił bez Viniciusa, Benzemy i Modricia

0

Jakbyśmy zagrali tak z Manchesterem jak wczoraj to byłaby szansa ale fakt że atak dalej był bezjajeczny, jednak z United Ferran nie gral i to była najgorsza decyzja.

1

@reloaded Tak i Gavi też startowal do piłek na skrzydle i nie nadazal. Wszyscy sa wolni poza Balde, Araujo i Dembele

0

@require De jong to gra jako defensywny większość sezonu akurat

2

@Firestone Jak dobrze gramy to Gavi skupia sie na grze w piłce, jak źle gramy to mu trochę odwala ale ogólnie on jest też zajeżdżany i to też nie jest najlepsze. Powinien czasem usiąść na ławce żeby nabrać trochę pokory

0

@Emhyr urodzony w Katalonii

1

@okiemtypera_lucaxx95 Tylko Gavi to jeszcze bachor a Vini ma 22 lata i siano w głowie

1

@okiemtypera_lucaxx95 Jak Alvis w pace, chyba że przepustkę dostanie

3

Poznali sie na Raphinhi xd


2

@Rastafarnianin Przypomina mi babe z targu wykłucającą sie o ceny

1

@Worny Marnuje sie na PO

0

Standardowo pochwaliłem tą żałosna fife i nagle przeciwnika nie znajduje. Działa wam ten chłam?

0

@Gaz tylko jak oceniać skutecznośc jak nie ma nawet sytuacji

0

@kuz wlasnie wedlug mnie w FUT o wiele realistyczniejszy. Mimo handicapu fajniej sie gra. A sezony to dno dla mnie obecnie

0

Do fifaczy. Czy gameplay różni się według was w Fut od Sezonów? Bo odpaliłem i mam wrażenie, że to dwie inne gry jeśli chodzi o gameplay w tych trybach

0

@konrad1661 Co ty nie powiesz, myslalem że wkręcił by go w ziemię jak Neymar w prime

0

@Adamski69 I tak nikogo nie możemy kupić wiec pozbywanie sie go to głupota, Ferranowi z meczu na mecz coś przeskoczyło. Powinien pracować z psychologiem żeby przestał bac sie biegać. Raphinha tez jest dramatyczny jak na to ile gra a nikt o t nie pisze

0

Ciekawe czy Dembele by przeszedł Araujo?

0

1

@Trencaxarxes To nie byl plan, w pierwszej polowie byl otwarty mecz i mieliśmy problem wymienic 5 podan, bo Real wszystko kasowal. Po strzeleniu gola tak wyszło

0

@Sulimo Fati zjebal ale poza tym nie wygladal gorzej niz Raphinha

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Raphinha to kapeć, nic wczoraj dobrze nie zrobil

0

@taris Jak dla mnie w końcu dobrze zagrał, w żadnym innym meczu tak nie gral i w każdym irytowal a tutaj dobre zawody

0

0

@mindbender84 a wy mówicie że Fati słaby

3

@Damian11 Ostatnio dostali 3:1, teraz 1:0 więc widać progres

0

@Nerazzurro U nas szybcy sa tylko Araujo i Balde reszta to powolniaki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?