Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MeMyselfAndI I co nie murowalby sie jakby Barca bypa bez kontuzji z takim składem?
8
@Encore Coutinho tez tak strzelal w liverpoolu
1
On potrzebuje zawodnika do asekuracji na czym cierpi atak i jesteśmy co raz słabsi pod bramką rywala
6
W ogóle to żałosny jest Ancelotti, ze narzeka na nasza gre. Ciekawe jakby swój potężny Real ustawił bez Viniciusa, Benzemy i Modricia
0
Jakbyśmy zagrali tak z Manchesterem jak wczoraj to byłaby szansa ale fakt że atak dalej był bezjajeczny, jednak z United Ferran nie gral i to była najgorsza decyzja.
1
@reloaded Tak i Gavi też startowal do piłek na skrzydle i nie nadazal. Wszyscy sa wolni poza Balde, Araujo i Dembele
0
@require De jong to gra jako defensywny większość sezonu akurat
2
@Firestone Jak dobrze gramy to Gavi skupia sie na grze w piłce, jak źle gramy to mu trochę odwala ale ogólnie on jest też zajeżdżany i to też nie jest najlepsze. Powinien czasem usiąść na ławce żeby nabrać trochę pokory
0
@Emhyr urodzony w Katalonii
1
@okiemtypera_lucaxx95 Tylko Gavi to jeszcze bachor a Vini ma 22 lata i siano w głowie
1
@okiemtypera_lucaxx95 Jak Alvis w pace, chyba że przepustkę dostanie
3
Poznali sie na Raphinhi xd
2
@Rastafarnianin Przypomina mi babe z targu wykłucającą sie o ceny
1
@Worny Marnuje sie na PO
0
Standardowo pochwaliłem tą żałosna fife i nagle przeciwnika nie znajduje. Działa wam ten chłam?
0
@Gaz tylko jak oceniać skutecznośc jak nie ma nawet sytuacji
0
@kuz wlasnie wedlug mnie w FUT o wiele realistyczniejszy. Mimo handicapu fajniej sie gra. A sezony to dno dla mnie obecnie
0
Do fifaczy. Czy gameplay różni się według was w Fut od Sezonów? Bo odpaliłem i mam wrażenie, że to dwie inne gry jeśli chodzi o gameplay w tych trybach
0
@konrad1661 Co ty nie powiesz, myslalem że wkręcił by go w ziemię jak Neymar w prime
0
@Adamski69 I tak nikogo nie możemy kupić wiec pozbywanie sie go to głupota, Ferranowi z meczu na mecz coś przeskoczyło. Powinien pracować z psychologiem żeby przestał bac sie biegać. Raphinha tez jest dramatyczny jak na to ile gra a nikt o t nie pisze
0
Ciekawe czy Dembele by przeszedł Araujo?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 za kogo?
1
@Trencaxarxes To nie byl plan, w pierwszej polowie byl otwarty mecz i mieliśmy problem wymienic 5 podan, bo Real wszystko kasowal. Po strzeleniu gola tak wyszło
0
@Sulimo Fati zjebal ale poza tym nie wygladal gorzej niz Raphinha
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Raphinha to kapeć, nic wczoraj dobrze nie zrobil
0
@taris Jak dla mnie w końcu dobrze zagrał, w żadnym innym meczu tak nie gral i w każdym irytowal a tutaj dobre zawody
0
Przewidziałem, tak było
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12852273#comment-12852273
0
@mindbender84 a wy mówicie że Fati słaby
3
@Damian11 Ostatnio dostali 3:1, teraz 1:0 więc widać progres
0
@Nerazzurro U nas szybcy sa tylko Araujo i Balde reszta to powolniaki