Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co sie dzieje że United przegrywa 4 bramkami z Liverpoolem ?xd
0
@mekston Akurat Fati strzelil w Superpucharze a Ferran ostatniego karnego zjebal na MŚ
3
Ferran mentalność sebixa i samolub. Frajerskie zachowanie z tym karnym i jeszcze te podanie do Ter Stegena albo do przeciwników pod naszą szesnastke.
0
@Kondziubarca Nie wszystkie byly na kolano, z tego co pamiętam to ostatnia dłuższą kontuzja to była mięśniowa. Dembele tez mial operacje na kolano i tez kilka i jakoś gra
0
@Kondziubarca O lekarz sie odezwał, a skąd to wiesz?
0
@require Fati gadał że chce zostać wiec wnioski z dupy. Poza tym każdy może odpalić w każdym momencie tak jak i stracić forme, to jest sport
1
@MesQueUnClub96 Torres daje nam przewage na skrzydle
0
Ciekawe kto na 9 Ferran czy Ansu?
0
@budel17 a kogo byś chcial Roberto na skrzydle?
0
Nie płaczcie przynajmniej będzie coś sie działo w ataku, dobrze wiemy jak to wygląda z dwójką napastników. Gramy wtedy bez ofensywy
1
@tristan87 Raphinha to mam wrażenie ciągle w to samo ubrany
0
@tomek8756 Debilem
0
@Kessie i takie gówno ludzie oglądają
0
@Pawel13sz Nic dziwnego jak co mecz w role lewofałszywoskrzydłowego wciela sie ktoś inny, dziś podobno Roberto
11
Jak specjalnie ściągnięty za hajs Pablo Torre, gwiazda trzeciej ligi nie dostaje szans nawet w obliczu tylu kontuzji, to pisanie w formie teraźniejszej, że stawiamy na młodzież i potrzeba cierpliwości to nieprawda. Może za Kumana, ale nie za Xaviego
1
@PatrychoO Właśnie zobaczyłem i chyba faktycznie xd
0
@PatrychoO wygląda na legit i jest dużo takich postów u niego
0
Mbappe i jego GOAT
https://zapodaj.net/ad17a669052af.jpg.html
83
Dlatego Vinicius jest taki agresywny, bo go kołnierzyk drapie
0
Komentarz usunięty
1
@Emhyr 58 minut w sezonie, zajebisty cel
3
@Cule1234 Posiadanie nikogo nie obchodzi ale grać dobrze w ofensywie jak i defensywie, a cała nasza kreacja w ofensywie kończy sie na rzuceniu piłki na skrzydło
0
Barca Juvenil gra z Girona jak komuś sie nudzi. Jest Yamal
https://www.youtube.com/live/tIFcxRXtdxg?feature=share
0
@P33ck Ja tego filmu nie oglądałem, jedynie urywki i nie jest dla mnie straszna
1
@Alvarinho A ja nie rozumiem co ludzi w tym śmieszy. Chyba cieszą sie że komuś nie wychodzi, bo nic śmiesznego w tym nie ma co on pisze
3
@tbas tak, bo tu ciągle padaly takie stwierdzenia po tych transferach jakby to byl wielki wyczyn kupic gościa za kupe siana
0
@tbas ja pisze o tym konkretnym transferze a ty mi cała historie opisujesz
0
@TaughtMule i to było Top a nie jakiś Alemany co robi transfery po 60 mln
7
@VegetaPolska O to, że obie to księżniczki, olej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika