0

Co sie dzieje że United przegrywa 4 bramkami z Liverpoolem ?xd

0

@mekston Akurat Fati strzelil w Superpucharze a Ferran ostatniego karnego zjebal na MŚ

3

Ferran mentalność sebixa i samolub. Frajerskie zachowanie z tym karnym i jeszcze te podanie do Ter Stegena albo do przeciwników pod naszą szesnastke.

0

@Kondziubarca Nie wszystkie byly na kolano, z tego co pamiętam to ostatnia dłuższą kontuzja to była mięśniowa. Dembele tez mial operacje na kolano i tez kilka i jakoś gra

0

@Kondziubarca O lekarz sie odezwał, a skąd to wiesz?

0

@require Fati gadał że chce zostać wiec wnioski z dupy. Poza tym każdy może odpalić w każdym momencie tak jak i stracić forme, to jest sport

1

@MesQueUnClub96 Torres daje nam przewage na skrzydle

0

Ciekawe kto na 9 Ferran czy Ansu?

0

@budel17 a kogo byś chcial Roberto na skrzydle?

0

Nie płaczcie przynajmniej będzie coś sie działo w ataku, dobrze wiemy jak to wygląda z dwójką napastników. Gramy wtedy bez ofensywy

1

@tristan87 Raphinha to mam wrażenie ciągle w to samo ubrany

0

@tomek8756 Debilem

0

@Kessie i takie gówno ludzie oglądają

0

@Pawel13sz Nic dziwnego jak co mecz w role lewofałszywoskrzydłowego wciela sie ktoś inny, dziś podobno Roberto

11

Jak specjalnie ściągnięty za hajs Pablo Torre, gwiazda trzeciej ligi nie dostaje szans nawet w obliczu tylu kontuzji, to pisanie w formie teraźniejszej, że stawiamy na młodzież i potrzeba cierpliwości to nieprawda. Może za Kumana, ale nie za Xaviego

1

@PatrychoO Właśnie zobaczyłem i chyba faktycznie xd

0

@PatrychoO wygląda na legit i jest dużo takich postów u niego

0

83

Dlatego Vinicius jest taki agresywny, bo go kołnierzyk drapie

0

Komentarz usunięty

1

@Emhyr 58 minut w sezonie, zajebisty cel

3

@Cule1234 Posiadanie nikogo nie obchodzi ale grać dobrze w ofensywie jak i defensywie, a cała nasza kreacja w ofensywie kończy sie na rzuceniu piłki na skrzydło

0

Barca Juvenil gra z Girona jak komuś sie nudzi. Jest Yamal
https://www.youtube.com/live/tIFcxRXtdxg?feature=share

0

@P33ck Ja tego filmu nie oglądałem, jedynie urywki i nie jest dla mnie straszna

1

@Alvarinho A ja nie rozumiem co ludzi w tym śmieszy. Chyba cieszą sie że komuś nie wychodzi, bo nic śmiesznego w tym nie ma co on pisze

3

@tbas tak, bo tu ciągle padaly takie stwierdzenia po tych transferach jakby to byl wielki wyczyn kupic gościa za kupe siana

0

@tbas ja pisze o tym konkretnym transferze a ty mi cała historie opisujesz

0

@TaughtMule i to było Top a nie jakiś Alemany co robi transfery po 60 mln

7

@VegetaPolska O to, że obie to księżniczki, olej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?