Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom Tylko Frankie tej formy cos nie moze ustabilizowac. Patrzac na wiek i potencjal Argentynczyk będzie lepszy
1
@Tomek_TF A w tej bajce byly smoki?
1
@MesQueUnClub96 Po co jak właśnie kupili Enzo
0
@Inko Właśnie nie do konca bo jak byla okazja Alvareza brac to olali temat
0
@Worny Po prostu takie przeczucie. Bez powodu go nie kupili a Argentyna ma zdolna młodzież
0
Mam nadzieję, ze Xavi w obliczu braku bezsensownych transferów w końcu zacznie dawac szanse Alarconowi, Torre i ten Argentyńczyk tez moglby sie pokazać, myślę że będzie dobry grajek
0
@P33ck Ale zazdrość, ze kupuja fajnych grajków
0
@Worny Dlatego powinni zająć sie tym wczesniej skoro juz byl zawodnikiem pierwszego skladu
0
@Aragorn33 Ale wtedy jakieś transfery robiliśmy, wiec czy by na pewno przeszkadzal?
0
Dlaczego tego Gaviego latem 2022 nie zarejestrowali? Teraz niezłe cyrki będą jak uda sie odwołać la lidze
1
@MesQueUnClub96 Oczywiście, tym bardziej ze Puchar Krola zmienił forma i nie ma.dwuleczy gdzie Ci wszyscy rezerwowi beda grać, bo na pewno nie w lidze gdzie taki Torre ma 13 minut rozegranych, to samo szkółka
0
Ludzie tutaj to jakby w fife grali usłyszą o transferze i już ekstaza a tacy gracze sa nam niepotrzebni wręcz mamy tych pilkarzy za dużo a Xavi i tak nimi nie gra, pensje trzeba płacić
4
Dobrze, że się nie udalo. Kupowanie dla kupowania
0
@Malibu Tylko to nie do końca jego wina a zyski z praw telewizyjnych sa jakie są
0
@Sau_Ron On ma ze wszystkimi problem, albo taki ma sposób działania. To, ze Gaviego nie daje zarejestrowac bo będziemy za mocni to śmieszny argument, Gavi przeciez i tak gra
1
@Roobo na Mundialu mi sie podobal ale ich trener caly zespół świetnie ułożył. To jest typowy DMF czyściciel
0
@Paradoks Tego jest pelno wpisz realmadryt.pl Tebas
0
@Paradoks mam kilka przykładów
https://zapodaj.net/66bf8173acdff.jpg.html
0
@Paradoks Jakiś czas temu coś sie do realu pruł ale nie pamiętam o co. Krytykowal ich
1
Co do Tebasa to nie wiemy czy specjalnie robi problemy Barcelonie, bo nie ma drugiego tak zadłużonego klubu wiec nie mamy porównania
0
@!34RC3!_0N4 w ostatnim meczu tez gralismy czworka i wygladalo to gownianie, to jest mit ze wtedy gramy lepiej
1
Xavi to chce z Barcelony zrobić drugie Atletico. Musi koniecznie grać czwórka pomocników, bo trójka sobie nie poradzi? O czym to świadczy?
0
@Rewolucja123 Zgadzam sie z tymi komentarzami na tweeterze. Tu Xaviego nie mozna skrytykowac ale mają racje
0
@Gall on go nie wprowadza ostrożnie tylko nie chce na niego stawiać
@Kamiloza91 a z Araujo tak nie robi?
0
@Hubsao Ok ale jeszcze te Alonso, Belleriny dużo przykladow glupich transferow jak sami widzisz. Wiec nie wmawiaj mi ze Lapcio taki nieomylny
0
@Hubsao Chodzi o jego odejście i co my z tego mamy, jakos kasa sie potem znalazła
0
@Hubsao No nie wiem Ferran, Kessie, lepiej z tych pieniedzy dać pensje Messiemu nawet kosztem Lewego, wniosl by o wiele więcej
0
@Hubsao Widze ale tez podejmuje decyzje idiotyczne a z tymi dzwigniami zobaczymy z perspektywy czasu jak wyjdziemy
0
@Hubsao Laporta nie lepszy
2
@Bezhistorii pytanie jak Xavi go wprowadzi do gry bo jak będzie go piłował po 90 minut to nie widze tego