1

@HighestInTheRoom Tylko Frankie tej formy cos nie moze ustabilizowac. Patrzac na wiek i potencjal Argentynczyk będzie lepszy

1

@Tomek_TF A w tej bajce byly smoki?

1

@MesQueUnClub96 Po co jak właśnie kupili Enzo

0

@Inko Właśnie nie do konca bo jak byla okazja Alvareza brac to olali temat

0

@Worny Po prostu takie przeczucie. Bez powodu go nie kupili a Argentyna ma zdolna młodzież

0

Mam nadzieję, ze Xavi w obliczu braku bezsensownych transferów w końcu zacznie dawac szanse Alarconowi, Torre i ten Argentyńczyk tez moglby sie pokazać, myślę że będzie dobry grajek

0

@P33ck Ale zazdrość, ze kupuja fajnych grajków

0

@Worny Dlatego powinni zająć sie tym wczesniej skoro juz byl zawodnikiem pierwszego skladu

0

@Aragorn33 Ale wtedy jakieś transfery robiliśmy, wiec czy by na pewno przeszkadzal?

0

Dlaczego tego Gaviego latem 2022 nie zarejestrowali? Teraz niezłe cyrki będą jak uda sie odwołać la lidze

1

@MesQueUnClub96 Oczywiście, tym bardziej ze Puchar Krola zmienił forma i nie ma.dwuleczy gdzie Ci wszyscy rezerwowi beda grać, bo na pewno nie w lidze gdzie taki Torre ma 13 minut rozegranych, to samo szkółka

0

Ludzie tutaj to jakby w fife grali usłyszą o transferze i już ekstaza a tacy gracze sa nam niepotrzebni wręcz mamy tych pilkarzy za dużo a Xavi i tak nimi nie gra, pensje trzeba płacić

4

Dobrze, że się nie udalo. Kupowanie dla kupowania

0

@Malibu Tylko to nie do końca jego wina a zyski z praw telewizyjnych sa jakie są

0

@Sau_Ron On ma ze wszystkimi problem, albo taki ma sposób działania. To, ze Gaviego nie daje zarejestrowac bo będziemy za mocni to śmieszny argument, Gavi przeciez i tak gra

1

@Roobo na Mundialu mi sie podobal ale ich trener caly zespół świetnie ułożył. To jest typowy DMF czyściciel

0

@Paradoks Tego jest pelno wpisz realmadryt.pl Tebas

0

0

@Paradoks Jakiś czas temu coś sie do realu pruł ale nie pamiętam o co. Krytykowal ich

1

Co do Tebasa to nie wiemy czy specjalnie robi problemy Barcelonie, bo nie ma drugiego tak zadłużonego klubu wiec nie mamy porównania

0

@!34RC3!_0N4 w ostatnim meczu tez gralismy czworka i wygladalo to gownianie, to jest mit ze wtedy gramy lepiej

1

Xavi to chce z Barcelony zrobić drugie Atletico. Musi koniecznie grać czwórka pomocników, bo trójka sobie nie poradzi? O czym to świadczy?

0

@Rewolucja123 Zgadzam sie z tymi komentarzami na tweeterze. Tu Xaviego nie mozna skrytykowac ale mają racje

0

@Gall on go nie wprowadza ostrożnie tylko nie chce na niego stawiać
@Kamiloza91 a z Araujo tak nie robi?

0

@Hubsao Ok ale jeszcze te Alonso, Belleriny dużo przykladow glupich transferow jak sami widzisz. Wiec nie wmawiaj mi ze Lapcio taki nieomylny

0

@Hubsao Chodzi o jego odejście i co my z tego mamy, jakos kasa sie potem znalazła

0

@Hubsao No nie wiem Ferran, Kessie, lepiej z tych pieniedzy dać pensje Messiemu nawet kosztem Lewego, wniosl by o wiele więcej

0

@Hubsao Widze ale tez podejmuje decyzje idiotyczne a z tymi dzwigniami zobaczymy z perspektywy czasu jak wyjdziemy

0

@Hubsao Laporta nie lepszy

2

@Bezhistorii pytanie jak Xavi go wprowadzi do gry bo jak będzie go piłował po 90 minut to nie widze tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?