Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hubsao To rządy Bartomeu Cie nie nauczyly, ze zarzad nie zawsze ma racje?
1
@Encore to nie brać nikogo i czekac do lata. Na LL ta kadra wystarczy tu nie ma godnych przeciwnikow poza Realem. Dodatkowy pilkarz niczego nie zmieni
0
Mamy tylu piłkarzy w składzie z których mozna cos jeszcze wydobyć w szkółce talenty które pukają do drzwi pierwszego skladu, obiecujacy talent Pablo Torre, to nie lepiej szukać wynalazków w naszej i tak dramatycznej sytuacji finansowej. Ten Amrabat by nie byl zly ale pozbyc sie do tego Busquetsa lub Kessiego
0
@MesQueUnClub96 Ja mówię o przyszlosci talent ma i na pewno sie odbuduje
3
@marcin62 o takie gorące dyskusje nic nie robiłem xd
0
Czuje, że z Fatim będzie jak z Thiago odejdzie przez brak gry i jeszcze to nas zaboli. Gościu ma ego co widac nawet w meczach i jak Xavi bedzie wolal wystawiac 4 pomocnikow to on szybko odejdzie
3
@meg23 to wina Xaviego nie zarzadu
0
@kiper09 bo Xavi marnuje pilkarzy
3
Ale ten Xavi irytuje co raz bardziej ciągle pragnie transferow a potem wpierdolw LM. Niech buduje naszych pilakrzy Fati ma 20 lat, Ferran 22 lata, Raphinha byl topem w Leeds!
0
@kamilop klasa zawsze spokojny, bez machania łapami co teraz widzimy często u naszych piłkarzy
4
Xavi czy Iniesta?
Ja zawsze wolałem Inieste, za sposób gry i ta magie, i cała otoczka pozaboiskowa jakoś taki sympatyczniejszy w odbiorze. Ciekawe czy jakąś funkcje w klubie będzie pełnił
2
@Gaz w tym roku czyli w grudniu, niezla manipulacja xd
0
Młody Argentino trenuje dziś z pierwszym zespołem.
1
@Deeespacito ugryź suchara
2
Aletico zaczęło rozmowy z Girona na temat Arnau Martineza
[Mundo]
2
@bartas97 w sumie to glos i akcent tez mi do niego nie pasuje a byly z nim jakies wywiady
0
@szymonekk To bylo cos jak ostatni mecz w pucharze krola w pierwszej polowie
2
Takie coś mi wyskoczyło na Youtubie, i niby nic wspólnego to nie ma z gra ale brakuje Messiego i ciężko sobie wyobrazić, ze juz nie zagra w Barcelonie
3
@Deviler Lubie Fatiego bo dał tyle radości kibicom i mi i w dodatku to wychowanek wiec wierze w niego, ale nie jestem jakimś debilem xd
2
@Deviler Nie jest
0
@Deviler Ale jaki kontekst tego pytania?
2
@insp1re Przeciez to nie fifa, nie ma zespołu ktory by kazda sytuacje zamienial w bramke. Bardziej chodzi o ilosc stworzonych sytuacji im ich wiecej tym statytycznie wpadnie więcej goli
0
@kiper09 myślę że to wizja Xaviego bo ciagle gada o tym wbieganiu w pole karne pomocnikow eh..
0
@kiper09 Jakie byś nie dal ustawienie to i tak wygląda w praktyce w ten sposób że pomocnicy snuja sie gdzies w lini ataku i czasem to wyglada jakbysmy grali 6 napastnikami, jakieś dziwne wymieniane pozycji a z tylu rozgrywaja Busquets i stoperzy
0
@lucca87 Balde dwa ostatnie mecze nic nie pokazał
0
@cris2706 Grali u siebie to na razie nie spłakał. Po meczu na wyjeździe to pewne
1
Chłop zagrał dwa dobre mecze w CDR, potem z Betisem, gdzie naprawdę wygladal jak.top skrzydlowy po czym na dwa kolejne mecze zasiada na ławce bo Xavi woli stawiać na 4 pomocników i ich zajeżdżać a później pretensje że skrzydlowi nie mają formy. To samo Fati dobry mecz w CDR z intercity, następnie wejście z Betisem świetna bramka i już wygladal jak stary Fati, z Realem ta sama.sytuacja co z Raphinha, nastepnie dobre wejscie w CDR. Kolejny mecz ligowy i znowy 4 pomocnikow, obaj nasi skrzydlowi zasiadaja na lawce, po czym Fati jest wrzucany na nie swoja pozycje w następnych meczach. Ich forma to konsekwencja wyborów Xaviego i kiedy zaczynaja grac zamiast ich budowac woli realizowac swoja wizje a'la Guardiola
0
@kiper09 fajnie go Kubo ogral
0
@patrickjacob nikogo o lepszej jakości od nich nie wypozyczymy, oni musza grac i odzyskac forme. Juz byly pomysly o jakims Carrasco a gra sto razy gorzej niz wspomniana dwójka . To nie wina skrzydlowych tylko systemu gry Xaviego i ze nie potrafi ich odbudować. Jak zagraja dobrze to potem siedza na lawie dwa kolejne mecze
1
@PatrychoO chodzi o to, ze w dzisiejszych czasach to by byly dziwolagi, bo wszyscy mają tatuaże, farbowane włosy etc.