0

@Hubsao To rządy Bartomeu Cie nie nauczyly, ze zarzad nie zawsze ma racje?

1

@Encore to nie brać nikogo i czekac do lata. Na LL ta kadra wystarczy tu nie ma godnych przeciwnikow poza Realem. Dodatkowy pilkarz niczego nie zmieni

0

Mamy tylu piłkarzy w składzie z których mozna cos jeszcze wydobyć w szkółce talenty które pukają do drzwi pierwszego skladu, obiecujacy talent Pablo Torre, to nie lepiej szukać wynalazków w naszej i tak dramatycznej sytuacji finansowej. Ten Amrabat by nie byl zly ale pozbyc sie do tego Busquetsa lub Kessiego

0

@MesQueUnClub96 Ja mówię o przyszlosci talent ma i na pewno sie odbuduje

3

@marcin62 o takie gorące dyskusje nic nie robiłem xd

0

Czuje, że z Fatim będzie jak z Thiago odejdzie przez brak gry i jeszcze to nas zaboli. Gościu ma ego co widac nawet w meczach i jak Xavi bedzie wolal wystawiac 4 pomocnikow to on szybko odejdzie

3

@meg23 to wina Xaviego nie zarzadu

0

@kiper09 bo Xavi marnuje pilkarzy

3

Ale ten Xavi irytuje co raz bardziej ciągle pragnie transferow a potem wpierdolw LM. Niech buduje naszych pilakrzy Fati ma 20 lat, Ferran 22 lata, Raphinha byl topem w Leeds!

0

@kamilop klasa zawsze spokojny, bez machania łapami co teraz widzimy często u naszych piłkarzy

4

Xavi czy Iniesta?
Ja zawsze wolałem Inieste, za sposób gry i ta magie, i cała otoczka pozaboiskowa jakoś taki sympatyczniejszy w odbiorze. Ciekawe czy jakąś funkcje w klubie będzie pełnił

2

@Gaz w tym roku czyli w grudniu, niezla manipulacja xd

0

Młody Argentino trenuje dziś z pierwszym zespołem.

1

@Deeespacito ugryź suchara


2

Aletico zaczęło rozmowy z Girona na temat Arnau Martineza
[Mundo]

2

@bartas97 w sumie to glos i akcent tez mi do niego nie pasuje a byly z nim jakies wywiady

0

@szymonekk To bylo cos jak ostatni mecz w pucharze krola w pierwszej polowie

2

Takie coś mi wyskoczyło na Youtubie, i niby nic wspólnego to nie ma z gra ale brakuje Messiego i ciężko sobie wyobrazić, ze juz nie zagra w Barcelonie


3

@Deviler Lubie Fatiego bo dał tyle radości kibicom i mi i w dodatku to wychowanek wiec wierze w niego, ale nie jestem jakimś debilem xd

2

@Deviler Nie jest

0

@Deviler Ale jaki kontekst tego pytania?

2

@insp1re Przeciez to nie fifa, nie ma zespołu ktory by kazda sytuacje zamienial w bramke. Bardziej chodzi o ilosc stworzonych sytuacji im ich wiecej tym statytycznie wpadnie więcej goli

0

@kiper09 myślę że to wizja Xaviego bo ciagle gada o tym wbieganiu w pole karne pomocnikow eh..

0

@kiper09 Jakie byś nie dal ustawienie to i tak wygląda w praktyce w ten sposób że pomocnicy snuja sie gdzies w lini ataku i czasem to wyglada jakbysmy grali 6 napastnikami, jakieś dziwne wymieniane pozycji a z tylu rozgrywaja Busquets i stoperzy

0

@lucca87 Balde dwa ostatnie mecze nic nie pokazał

0

@cris2706 Grali u siebie to na razie nie spłakał. Po meczu na wyjeździe to pewne

1

Chłop zagrał dwa dobre mecze w CDR, potem z Betisem, gdzie naprawdę wygladal jak.top skrzydlowy po czym na dwa kolejne mecze zasiada na ławce bo Xavi woli stawiać na 4 pomocników i ich zajeżdżać a później pretensje że skrzydlowi nie mają formy. To samo Fati dobry mecz w CDR z intercity, następnie wejście z Betisem świetna bramka i już wygladal jak stary Fati, z Realem ta sama.sytuacja co z Raphinha, nastepnie dobre wejscie w CDR. Kolejny mecz ligowy i znowy 4 pomocnikow, obaj nasi skrzydlowi zasiadaja na lawce, po czym Fati jest wrzucany na nie swoja pozycje w następnych meczach. Ich forma to konsekwencja wyborów Xaviego i kiedy zaczynaja grac zamiast ich budowac woli realizowac swoja wizje a'la Guardiola

0

@kiper09 fajnie go Kubo ogral

0

@patrickjacob nikogo o lepszej jakości od nich nie wypozyczymy, oni musza grac i odzyskac forme. Juz byly pomysly o jakims Carrasco a gra sto razy gorzej niz wspomniana dwójka . To nie wina skrzydlowych tylko systemu gry Xaviego i ze nie potrafi ich odbudować. Jak zagraja dobrze to potem siedza na lawie dwa kolejne mecze

1

@PatrychoO chodzi o to, ze w dzisiejszych czasach to by byly dziwolagi, bo wszyscy mają tatuaże, farbowane włosy etc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?