Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle Misfits Wyklęci na Hbo. To nie jest takie znane bo z 2009 ale zajebiste
1
@Eto'o9 R10 Xavi nikomu z młodych nie da szansy. Tylko tych co sa juz i grali u innych trenerów
0
@Graves Dla mnie drugi sezon to porazka, na szczęście trzeci juz lepszy
2
@sokot Przecież to piękna szpileczka xd i fakty
12
@Patryczek1426 To raczej tobie brak poczucia humoru
21
Real wczoraj
https://zapodaj.net/5a5d75209f079.jpg.html
0
@VamosRakieta Jak nasi pilkarze trzech celnych podan nie potrafia wymienic to jest to powod do zmartwien i ta panika, chaos na boisku
5
Przeciez Dembele zagral dno, same straty po ktorych szly kontry, zero zagrozenia, zepsuta sytuacja od Fatiego
0
@matirix20 mieli farta a real kilka setek zepsul
0
@kiper09 Z tym zawsze to bym polemizował. Właśnie napisałeś, że on zawsze gra dobrze co jest kłamstwem
0
@culer_5306751 Ja tej chemii nie widze, większość gra jakby pod siebie
42
Tak naprawde to Vinicius dzisiaj zrobil wzystko zeby nie wygrali. Dzięki Vini
38
Komentarz z notatnika o Barcy "Ich przepycha sędzia i taki RSO rozkłada nogi, a z nami mecz jak walka o życie."
Ale odklejus xddd
1
@Pawel13sz Tylko ze Vinicius gra slabo i Benzema tez i nie maja zadnych alternatyw
2
Real nie ma rezerwowych w ataku i daleko nie zajedzie z 3 piłkarzami
0
Vinicius to sabotażysta
0
Ten Camavinga tez niezly symulant
0
Ci polscy komentatorzy to naprawde sa dziwni. Zawsze musza wtracac jakies historyjki z zycia pilkarzy i bardziej o tym gadaja jiz o meczu. Jak ogladam w innym języku to czegos takiego nie ma
0
@Domin7777 Dobry jest dzisiaj i ogólnie ma wzrost formy
0
Jasne zajechac pomocnikow a skrzydlowi totalnie zjada z forma
1
Ten Rodrygo dobry dzisiaj musze przyznać. Caballos też klasa
1
Ale ten Vinicius cienki, tyle co sytuacji partoli to Ferran z Fatim tak nie partolą xd
0
@Faro dzięki, nie chce mi sie oznaczać wszystkich. Coś z tego wybiore
12
Messi
https://scontent-fra5-2.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/327174527_928509358146953_2082121960166688414_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=8024bb&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=hnu6tlgM-wsAX9SGw8h&_nc_ht=scontent-fra5-2.xx&oh=00_AfDWKWaA_b6Gw2rArU6oe7kyQNhFLoKHiYgsuXYGUIuMsQ&oe=63DAFC75
0
Znacie jakieś wybitne seriale? Ale takie naprawde wybitne, bo co ogladam jak np Dark, drugi sezon The Boys, to czuje rozczarowanie a wszyscy sie tym zachwycają.
To co ja oceniam jako wybitne: Gra o tron, Stranger Things, Breaking bad, Prison Break. Zbyt wielu seriali nie oglądałem
2
@FCBparasiempre Może tak uzgodnili miedzy soba bo z tego maja większe pieniądze.
0
@diabel666 na to nic nie poradzisz
0
@diabel666 Przecież masz wytlumaczone załóżmy kolejka 10 wybiera canal +, kolejka 11 wybiera eleven i tak na zmiane. Załóżmy dziś canal + wybiera Barcelone, a za tydzień eleven wybiera Real, tym sposobem masz dwa mecze Barcelony pod rząd na Canal +. Chyba prościej sie nie da
0
@diabel666 Wybiera po kolei eleven i C+, więc możliwe ze eleven wybralo teraz Real - Sociedad
0
@michal26 dla mnie zagrali tylko dobry mecz z Kostaryka, bądźmy obiektywni pozostale mecze klepali do najblizszego a Gavi z Marokiem to masakra 50 fauli i nic poza tym. Raphinha nie byl taki koszmarny i mial fajne akcje zwłaszcza podania