0

@Rust_Cohle Misfits Wyklęci na Hbo. To nie jest takie znane bo z 2009 ale zajebiste

1

@Eto'o9 R10 Xavi nikomu z młodych nie da szansy. Tylko tych co sa juz i grali u innych trenerów

0

@Graves Dla mnie drugi sezon to porazka, na szczęście trzeci juz lepszy

2

@sokot Przecież to piękna szpileczka xd i fakty

12

@Patryczek1426 To raczej tobie brak poczucia humoru

21

0

@VamosRakieta Jak nasi pilkarze trzech celnych podan nie potrafia wymienic to jest to powod do zmartwien i ta panika, chaos na boisku

5

Przeciez Dembele zagral dno, same straty po ktorych szly kontry, zero zagrozenia, zepsuta sytuacja od Fatiego

0

@matirix20 mieli farta a real kilka setek zepsul

0

@kiper09 Z tym zawsze to bym polemizował. Właśnie napisałeś, że on zawsze gra dobrze co jest kłamstwem

0

@culer_5306751 Ja tej chemii nie widze, większość gra jakby pod siebie

42

Tak naprawde to Vinicius dzisiaj zrobil wzystko zeby nie wygrali. Dzięki Vini

38

Komentarz z notatnika o Barcy "Ich przepycha sędzia i taki RSO rozkłada nogi, a z nami mecz jak walka o życie."
Ale odklejus xddd

1

@Pawel13sz Tylko ze Vinicius gra slabo i Benzema tez i nie maja zadnych alternatyw

2

Real nie ma rezerwowych w ataku i daleko nie zajedzie z 3 piłkarzami

0

Vinicius to sabotażysta

0

Ten Camavinga tez niezly symulant

0

Ci polscy komentatorzy to naprawde sa dziwni. Zawsze musza wtracac jakies historyjki z zycia pilkarzy i bardziej o tym gadaja jiz o meczu. Jak ogladam w innym języku to czegos takiego nie ma

0

@Domin7777 Dobry jest dzisiaj i ogólnie ma wzrost formy

0

Jasne zajechac pomocnikow a skrzydlowi totalnie zjada z forma

1

Ten Rodrygo dobry dzisiaj musze przyznać. Caballos też klasa

1

Ale ten Vinicius cienki, tyle co sytuacji partoli to Ferran z Fatim tak nie partolą xd

0

@Faro dzięki, nie chce mi sie oznaczać wszystkich. Coś z tego wybiore

0

Znacie jakieś wybitne seriale? Ale takie naprawde wybitne, bo co ogladam jak np Dark, drugi sezon The Boys, to czuje rozczarowanie a wszyscy sie tym zachwycają.
To co ja oceniam jako wybitne: Gra o tron, Stranger Things, Breaking bad, Prison Break. Zbyt wielu seriali nie oglądałem

2

@FCBparasiempre Może tak uzgodnili miedzy soba bo z tego maja większe pieniądze.

0

@diabel666 na to nic nie poradzisz

0

@diabel666 Przecież masz wytlumaczone załóżmy kolejka 10 wybiera canal +, kolejka 11 wybiera eleven i tak na zmiane. Załóżmy dziś canal + wybiera Barcelone, a za tydzień eleven wybiera Real, tym sposobem masz dwa mecze Barcelony pod rząd na Canal +. Chyba prościej sie nie da

0

@diabel666 Wybiera po kolei eleven i C+, więc możliwe ze eleven wybralo teraz Real - Sociedad

0

@michal26 dla mnie zagrali tylko dobry mecz z Kostaryka, bądźmy obiektywni pozostale mecze klepali do najblizszego a Gavi z Marokiem to masakra 50 fauli i nic poza tym. Raphinha nie byl taki koszmarny i mial fajne akcje zwłaszcza podania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?