Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Image Lewy tez wyglada slabo wiec nie widze różnicy
2
@AlexDark00 Dramat ten Xavi, Torre pewnie tez murawy nie powacha. A potem janusze beda jezdzic po pilkarzu bo gra nie tam gdzie powinien
0
@Janas11224 to nie jest jego pozycja wiec zagra slaby mecz, wystaw tam Dembele czy Raphinhe i tez gowno zagraja
1
Znowu Fati na srodku juz mozna bylo dac Alarcona a Fatiego na LS
0
@usztafik To akurat pozasportowy ale mimo wszystko Vinicius mial bardzo dobry sezon, a ten caly Rodrygo na sile promowany bo z realu
0
@LambiPL Ja nic o Fatim nie pisalem, i wszystko co skomentuje teraz bedziecie wiazac z Fatim? Po prostu chodzi o jego zapatrzenie w przereklamowanych brazoli
0
@Paradoks A ja juz wole Viniciusa. Rodrygo to jeszcze gorszy dzban co pokazal robiac dzieci i chcac na nie placic 400 euro miesiecznie
0
@LambiPL No ale nie mowi tylko ostatnio pierdzielil, ze Barcelona ma problem z lewym skrzydlem i nic nie mowil o formach i wieku, a tu szuka usprawiedliwienia. Co do Rodrygo ogladam wiele meczy Realu i chlop czasem bramke strzeli a tak to go nie ma na boisku, dlatego nie zgodze sie. Nigdy nic ekstra nie pokazal
0
Ale ten Cwiakala zapatrzony w ten Real i ten tekst o Rodrygo ze moze byc jednym z najlepszych na świecie.. to tylko kibic realu mógłby powiedzieć
0
@HypeR Im sie wydaje, że ucza tolerancji ale to tak nie dziala i takie dziecko w starszym wieku w razie kryzysu będzie mialo takie pomysly
0
@BonusKiller nie, nienejstem alenogladajac go w meczach nienrozumiem czemu gra o wiele slabszy Kessie zamiast niego wsytarczy oglądać
7
@IronSanHybrid Niech każdy robi co chce ze soba ale takie pranie mózgów dzieciom to powinno być karane więzieniem
1
@rasta212 każdy to powtarza a nikt w to nie gra
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@BonusKiller co haha? Ile on zagral w tym sezonie? Chlop albo odejdzie albo bedzie katastrofalny bo nie gra, w lidze chyba 0 minut ma , to jest tragedia
0
@Emhyr Ale masz siano w głowie, to aż smutne
0
@Emhyr Idola a Ty kim jestes? Nawet 1 % nie osiągniesz w życiu co ten idol. Możesz tylko hejtowac na forum i tak sie pocieszać
0
@Emhyr Najżałośniejszy typ jakiego spotkalem na tym forum, po prostu mi cie szkoda
0
@Emhyr to sa oceny Dembele. Kolosalna roznica. Sam.sie orasz v 2
https://zapodaj.net/8e7d4bf65eb69.jpg.html
I dalej nawet w kazdym komentarzu musisz zhejtowac. Zal mi czasu na Ciebie dzieciaku
0
@Emhyr jakie ma miec oceny grajac po 3 minuty max 20 specjalisto. Żałosny jestes xd sam sie orasz
0
@Emhyr Ty nawet nie potrafisz sie odniesc do tego co ja pisze, tylko gadasz w ogole nie na temat. Nie przyjmujesz nic do swojej glowy tylko masz swoj hejt i bedziesz sie go trzymal.
0
@Worny Ale ten typ hejtuje dla hejtu, nawet jak Fati zagra dobrze to go ciśnie a Dembele zagra dno i będzie sie nim podniecal. Po prostu gosc jest irytujacy i zionie nienawiscia do pilkarza Barcelony bez powodu. Jak Fati strzeli bramke to nic nie napisze, zero komentarzy, jak Fati cos zrobi zle to 100 komentarzy jaki on beznadziejny. Zwykly hejter z internetu
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
Hazard przed transferem
1
Jak on po świetnym meczu z Betisem dostaje ławę z Realem i wchodzi na 3 minuty to jak ma sie odbudowac? Kwestia mentalna a Xavi jolejnego pilkarza zmarnuje, bo Torre juz zmarnowal. Xavi tylko w Dembele zapatrzony ktory mial miliony szans. Niestety u Xaviego grasz za sympatie a nie za forme
1
Juz wiadomo kto bedzie na trybunach Pablo Torre i ten trzeci bramkarz
0
@mikokarla Tylko Fati znowu nie na swojej pozycji i będzie jak zawsze czyli hejt
0
@David_Martin wlasnie Gavi czy Pedri a zwłaszcza ten drugi od 60 minuty sa bezproduktywni ledwo biegaja i Torre dalby wiecej w tej części meczu ale Xavi uwzial się..