1

@Image Lewy tez wyglada slabo wiec nie widze różnicy

2

@AlexDark00 Dramat ten Xavi, Torre pewnie tez murawy nie powacha. A potem janusze beda jezdzic po pilkarzu bo gra nie tam gdzie powinien

0

@Janas11224 to nie jest jego pozycja wiec zagra slaby mecz, wystaw tam Dembele czy Raphinhe i tez gowno zagraja

1

Znowu Fati na srodku juz mozna bylo dac Alarcona a Fatiego na LS

0

@usztafik To akurat pozasportowy ale mimo wszystko Vinicius mial bardzo dobry sezon, a ten caly Rodrygo na sile promowany bo z realu

0

@LambiPL Ja nic o Fatim nie pisalem, i wszystko co skomentuje teraz bedziecie wiazac z Fatim? Po prostu chodzi o jego zapatrzenie w przereklamowanych brazoli

0

@Paradoks A ja juz wole Viniciusa. Rodrygo to jeszcze gorszy dzban co pokazal robiac dzieci i chcac na nie placic 400 euro miesiecznie

0

@LambiPL No ale nie mowi tylko ostatnio pierdzielil, ze Barcelona ma problem z lewym skrzydlem i nic nie mowil o formach i wieku, a tu szuka usprawiedliwienia. Co do Rodrygo ogladam wiele meczy Realu i chlop czasem bramke strzeli a tak to go nie ma na boisku, dlatego nie zgodze sie. Nigdy nic ekstra nie pokazal

0

Ale ten Cwiakala zapatrzony w ten Real i ten tekst o Rodrygo ze moze byc jednym z najlepszych na świecie.. to tylko kibic realu mógłby powiedzieć


0

@HypeR Im sie wydaje, że ucza tolerancji ale to tak nie dziala i takie dziecko w starszym wieku w razie kryzysu będzie mialo takie pomysly

0

@BonusKiller nie, nienejstem alenogladajac go w meczach nienrozumiem czemu gra o wiele slabszy Kessie zamiast niego wsytarczy oglądać

7

@IronSanHybrid Niech każdy robi co chce ze soba ale takie pranie mózgów dzieciom to powinno być karane więzieniem

1

@rasta212 każdy to powtarza a nikt w to nie gra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BonusKiller co haha? Ile on zagral w tym sezonie? Chlop albo odejdzie albo bedzie katastrofalny bo nie gra, w lidze chyba 0 minut ma , to jest tragedia

0

@Emhyr Ale masz siano w głowie, to aż smutne

0

@Emhyr Idola a Ty kim jestes? Nawet 1 % nie osiągniesz w życiu co ten idol. Możesz tylko hejtowac na forum i tak sie pocieszać

0

@Emhyr Najżałośniejszy typ jakiego spotkalem na tym forum, po prostu mi cie szkoda

0

@Emhyr to sa oceny Dembele. Kolosalna roznica. Sam.sie orasz v 2
https://zapodaj.net/8e7d4bf65eb69.jpg.html
I dalej nawet w kazdym komentarzu musisz zhejtowac. Zal mi czasu na Ciebie dzieciaku

0

@Emhyr jakie ma miec oceny grajac po 3 minuty max 20 specjalisto. Żałosny jestes xd sam sie orasz

0

@Emhyr Ty nawet nie potrafisz sie odniesc do tego co ja pisze, tylko gadasz w ogole nie na temat. Nie przyjmujesz nic do swojej glowy tylko masz swoj hejt i bedziesz sie go trzymal.

0

@Worny Ale ten typ hejtuje dla hejtu, nawet jak Fati zagra dobrze to go ciśnie a Dembele zagra dno i będzie sie nim podniecal. Po prostu gosc jest irytujacy i zionie nienawiscia do pilkarza Barcelony bez powodu. Jak Fati strzeli bramke to nic nie napisze, zero komentarzy, jak Fati cos zrobi zle to 100 komentarzy jaki on beznadziejny. Zwykly hejter z internetu

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

4

Hazard przed transferem


1

Jak on po świetnym meczu z Betisem dostaje ławę z Realem i wchodzi na 3 minuty to jak ma sie odbudowac? Kwestia mentalna a Xavi jolejnego pilkarza zmarnuje, bo Torre juz zmarnowal. Xavi tylko w Dembele zapatrzony ktory mial miliony szans. Niestety u Xaviego grasz za sympatie a nie za forme

1

Juz wiadomo kto bedzie na trybunach Pablo Torre i ten trzeci bramkarz

0

@mikokarla Tylko Fati znowu nie na swojej pozycji i będzie jak zawsze czyli hejt

0

@David_Martin wlasnie Gavi czy Pedri a zwłaszcza ten drugi od 60 minuty sa bezproduktywni ledwo biegaja i Torre dalby wiecej w tej części meczu ale Xavi uwzial się..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?