0

@Worny akurat ten pilkarz to wyjatek bo nie da sie go oglądać i powinien zrobic wypad z klubu

0

Przydałaby sie taka zasada na la rambli aby banować każdego kto jedzie po naszych piłkarzach. Od razu by sie czyściej zrobilo od nieudaczników piwnoczakow co potrafia tylko krytykować

0

@Emhyr jak Fati zagra dobry mecz to ty i tobie podobni hejterzy macie morde na kłodke do kolejnego slabego wystepu wiec milcz.znawco z fify

0

@tbas pisalem ostatnio ze to slabiak, to miedzy innymi @Emhyr i inni pisali ze zjada naszych skrzydlowych xd wątpię

1

Ludzie tu naprawde sa naiwni myśląc, ze jakis rezerwowy Atletico ktorego chca sie pozbyc za ochłapy to bedzie top poziom. Fifacze z wiedza z tejże właśnie gry

0

Macie swojego Carasco, Fatiego by tu wieszali

0

Już Asensio lepszy od tego Carasco i to o kilka klas lepszy

0

Ludzie co chca Carasco pisza ze Fati wolny a ten Carasco biega jak wóz z weglem xd widac kto ogląda mecze

0

@tbas Slabiak. Jedynie Ansu ma szanse cos osiagnac z tej trójki

2

Ten Carasco to mniej widoczny od Depaya a wy go tu chcecie

0

Wyrodny tatuś z golem

0

A ten zajebisty Carasco czemu nie gra?

1

Ten Vinicius jest co raz bardziej irytujacy i co raz slabszy gdzie on do takiego Dembele czy nawet Raphinhi

0

Niezle pastwisko ma tym bernabeu

0

@sokot Sędzia im nie pomoze z taka grą

1

W sumie to jestem za realem kolejna okazja by im dać lekcje futbolu

7

A potem symulancik płacze, ze go nie lubia. Czemu Dembele mija 10 i sie nie przewraca?

0

@Image To zobacz statystyki całokształtu odkad sa w klubie

1

@Adamski69 Jak nie jest zobacz jego statystyki w porównaniu do Pedriego. Jak pilkarz potrzebuje 30 meczy aby odzyskac forme to jest cienki bolek

1

Ciągle słyszę to miauczenie, że Valverde nie może znaleźć formy a gosciu jest po prostu cienki z dobrym strzałem

1

Fati jest piekny a sam na sam kazdy czasem marnuje

1

Nie stawiac na tego dzieciaka to grzech

0

Fati krol pierwszy kontakt z pilka, i co hejterzy

0

Bo rozwiazane buty to najnowszy krzyk mody

0

Wchodzi idol, bedzie brameczka

0

I ten Lewy mial złota pilke wygrać jak pilki nie umie przyjąć

0

Niech juz ten Fati wejdzie jak ma forme szykowac

0

No i drewniak Kessie będzie ciagle gral teraz

0

Jakby Xavi trenowal od kilku lat to zaden Pedri, Gavi, Balde by w tym klubie nie gral

0

@SinMistico juz zaden mlody sie przy nim nie rozwinie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?