Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Worny akurat ten pilkarz to wyjatek bo nie da sie go oglądać i powinien zrobic wypad z klubu
0
Przydałaby sie taka zasada na la rambli aby banować każdego kto jedzie po naszych piłkarzach. Od razu by sie czyściej zrobilo od nieudaczników piwnoczakow co potrafia tylko krytykować
0
@Emhyr jak Fati zagra dobry mecz to ty i tobie podobni hejterzy macie morde na kłodke do kolejnego slabego wystepu wiec milcz.znawco z fify
0
@tbas pisalem ostatnio ze to slabiak, to miedzy innymi @Emhyr i inni pisali ze zjada naszych skrzydlowych xd wątpię
1
Ludzie tu naprawde sa naiwni myśląc, ze jakis rezerwowy Atletico ktorego chca sie pozbyc za ochłapy to bedzie top poziom. Fifacze z wiedza z tejże właśnie gry
0
Macie swojego Carasco, Fatiego by tu wieszali
0
Już Asensio lepszy od tego Carasco i to o kilka klas lepszy
0
Ludzie co chca Carasco pisza ze Fati wolny a ten Carasco biega jak wóz z weglem xd widac kto ogląda mecze
0
@tbas Slabiak. Jedynie Ansu ma szanse cos osiagnac z tej trójki
2
Ten Carasco to mniej widoczny od Depaya a wy go tu chcecie
0
Wyrodny tatuś z golem
0
A ten zajebisty Carasco czemu nie gra?
1
Ten Vinicius jest co raz bardziej irytujacy i co raz slabszy gdzie on do takiego Dembele czy nawet Raphinhi
0
Niezle pastwisko ma tym bernabeu
0
@sokot Sędzia im nie pomoze z taka grą
1
W sumie to jestem za realem kolejna okazja by im dać lekcje futbolu
7
A potem symulancik płacze, ze go nie lubia. Czemu Dembele mija 10 i sie nie przewraca?
0
@Image To zobacz statystyki całokształtu odkad sa w klubie
1
@Adamski69 Jak nie jest zobacz jego statystyki w porównaniu do Pedriego. Jak pilkarz potrzebuje 30 meczy aby odzyskac forme to jest cienki bolek
1
Ciągle słyszę to miauczenie, że Valverde nie może znaleźć formy a gosciu jest po prostu cienki z dobrym strzałem
1
Fati jest piekny a sam na sam kazdy czasem marnuje
1
Nie stawiac na tego dzieciaka to grzech
0
Fati krol pierwszy kontakt z pilka, i co hejterzy
0
Bo rozwiazane buty to najnowszy krzyk mody
0
Wchodzi idol, bedzie brameczka
0
I ten Lewy mial złota pilke wygrać jak pilki nie umie przyjąć
0
Niech juz ten Fati wejdzie jak ma forme szykowac
0
No i drewniak Kessie będzie ciagle gral teraz
0
Jakby Xavi trenowal od kilku lat to zaden Pedri, Gavi, Balde by w tym klubie nie gral
0
@SinMistico juz zaden mlody sie przy nim nie rozwinie