Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Za Torre, fajna zmiana xd najlepszy z pomocy
0
Piękny Gavi wchodzi
0
@Borry takie coś asysta? Przeciez tu Raphinha wszystko zrobił
1
@Sulimo jeszcze ten platfus jego
1
Najlepiej hejtowac Torre 19 latka ktory ma 200 minut, 0 zaufania trenera a po drobym meczu nie dostaje nawet 3 minut tylko gnije na lawce. Trzeba byc uposledzonym. I tak wygląda o niebo lepiej niz roberto czy Kessie
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Lewy jakie przyjęcie i jeszcze trzeba sie z nim męczyć kolejny sezon
2
@LewoSkrzydlowy11 nic dziwnego jak nic nie gra a ciagle minuty lapie to dno Kessie
3
Wszystkich byscie sprzedali a potem podnieta
2
Brawo Rapha zamyka mordy hejterom
0
@kuz to sobie jebnij baranka jak pierwszy raz ze soba graja to czego sie spodziewasz? A ceuta gra kilkadziesiat meczy tym skladem
1
Torre z takim skladem to nawet nie ma jak pokazac swojego potencjalu
1
Ludzie ktorzy narzekaja tez sa dobrzy, calkiem inna 11 nic z realem a wy chcecie tej samej gry?
0
Dwóch drewniakow w pomocy i nieograny mlodzik to jak ma ta gra wygladac
1
Ale te zagrania Alby jiz sa nudne, od x lat to samo
2
@SelloutCrowd najbardziej wkurzający pilkarz obecnie
1
Nie widze kto jest kim przez ta kamere
4
Jaka padaka póki co
0
@VeB 1899 eh nie wiedzialem ze to trzeba tłumaczyć
0
Zszedł król nie oglądam dalej
0
@HighestInTheRoom nie ogladalem 1 polowy xd
0
Mbappe geniusz, przyjemnie sie go ogląda
8
Mapet widac ze zakochany w idolu, fajne obrazki
2
Ale spuchnięty ten Mental na twarzy
2
Ansu powinien być ogrywany jak ma w lidze na 9 grać a tym czasem ława drugi raz po dobrym meczu z Betisem, a potem będą hejty że bez formy
0
@MesQueUnClub96 i co z tego maja mecze co 3 dni do liverpoolu, a liverpool ma mecze co tydzień. Zajada sklad i fajnie
0
Tym czasem real once de gala wystawia xd
1
@Mroziu chyba meczu z betisem nie widziales
0
Za duzo mamy tych atakujacych a oni chca jeszcze kogos psorwadzic pwoinien grac Fati
2
Villareal
https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/323146696_565604555489807_8237492314936635781_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=-MBTqSXCu0AAX9GLIHb&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=00_AfBj_Um3R9NLu2JHP96m8-SunyyajgIgUadK56eum9kOBg&oe=63CD84C5