Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Carrasco 1617 min 4 gole, 3 asysty
Ansu 900 minut 5 goli 3 asysty
A tu odklejency mysla ze Carssco nas zbawi xd
2
@Emhyr to do uja daj mu grac a nie sprowadzaj Carrasco co za logika debilna. Dobrze ze Twoj dembele zagral 15 genialnych meczy z rzedu, a nie czekaj..
8
Żadnych interesow z tymi klaunami. Poza tym kolejny napastnik jest nam niepotrzebny.
0
@Emhyr co zrobil zle z Betisem? Zajebisty gol ze slabszej nogi? Ty po prostu jestes antyfati i fanatyk Dembele
0
@Emhyr jest to diament a ty go chcesz skreslic, fajny kibic
0
@Emhyr oczywiście ze ma Fati zagral super mecz, moze grac tez Dembele a na prawej Raphinha. Ten Srasco zanim sie zaaklimatyzuje minie 5 lat
0
@Emhyr w dupe z tym Carrasco, grać tymi co sa, kolejny niewypal będzie
2
@kondzix2115 to ciekawe skoro taki Mudryk kosztuje 100 mln
2
@kondzix2115 A mi sie podobal Raphinha z Betisem czy w cdr, przypierdalacie sie już o nic do niektórych
0
@Matheu12 A Ty jakim gatunkiem jesteś?
15
@PatrychoO dzięki babci zaczął grać w piłkę
8
@AmigoBlancos Każdy woli oglądać Barce niz jakis Real
0
@Luciano99 lewy obronca na srodku ataku albo na dmfie, pierwszy raz cos takiego widze
0
Dziwny ten Bereszynski biega gdzies na napadzie a na jego stronie dziura
0
Bereszynski ciagnie do tego srodka, zamoast trzymac lewa strone
0
Bereszynski hahaa xd
1
Słaby ten Bereszynski
0
@KlonaZepan Arsenal kupi bo nie ma alernatyw a Arteta go chciał
0
Bereszynki jakie błędy w przyjęciu
0
@Derean Ja juz wole Raphinhe a na Ferranie mozna zarobić
6
Jak chca tego Carrasco to Torresa powinnismy opchnąć do Arsenalu bo za duzy tłok na tych skrzydłach a nie grajac nikt nie będzie co raz lepszy (Ferran, Fati)
0
Depay jest ostatni w hierarchii, gdzie będzie Carrasco?
0
Bardzo dobrze nie sprzedawac ale od takich kwot im stawiac warunki
1
@Medium Napoli rezerwy czy normalnie?
2
@Messibestplayerintheworld Tym bardziej ze to klasyk bylo widac ten usmieszek po bramakch
0
@Kondziubarca i fajnie byle cos zagral
0
@MysticCat To nie była zaczepka do Ciebie zjedź kilka postów bo napisałem o tym samym i zrozumiesz
2
@MysticCat za często tam przesiadujesz. Kupiłeś juz koszulke Realu?
0
@Objectivo Nie, ja tam przesiaduje bo mi sie tamta strona podoba i wiele rzeczy można tam znaleźć, wiec mi nie wmawiaj czegoś czego nie napisałem
1
@Objectivo Kibic Realu przesiaduje tu i wypisuje i zwraca uwage, hipokryzja. Ja sie tam przynajmniej nie udzielam