0

Carrasco 1617 min 4 gole, 3 asysty
Ansu 900 minut 5 goli 3 asysty
A tu odklejency mysla ze Carssco nas zbawi xd

2

@Emhyr to do uja daj mu grac a nie sprowadzaj Carrasco co za logika debilna. Dobrze ze Twoj dembele zagral 15 genialnych meczy z rzedu, a nie czekaj..

8

Żadnych interesow z tymi klaunami. Poza tym kolejny napastnik jest nam niepotrzebny.

0

@Emhyr co zrobil zle z Betisem? Zajebisty gol ze slabszej nogi? Ty po prostu jestes antyfati i fanatyk Dembele

0

@Emhyr jest to diament a ty go chcesz skreslic, fajny kibic

0

@Emhyr oczywiście ze ma Fati zagral super mecz, moze grac tez Dembele a na prawej Raphinha. Ten Srasco zanim sie zaaklimatyzuje minie 5 lat

0

@Emhyr w dupe z tym Carrasco, grać tymi co sa, kolejny niewypal będzie

2

@kondzix2115 to ciekawe skoro taki Mudryk kosztuje 100 mln

2

@kondzix2115 A mi sie podobal Raphinha z Betisem czy w cdr, przypierdalacie sie już o nic do niektórych

0

@Matheu12 A Ty jakim gatunkiem jesteś?

15

@PatrychoO dzięki babci zaczął grać w piłkę

8

@AmigoBlancos Każdy woli oglądać Barce niz jakis Real

0

@Luciano99 lewy obronca na srodku ataku albo na dmfie, pierwszy raz cos takiego widze

0

Dziwny ten Bereszynski biega gdzies na napadzie a na jego stronie dziura

0

Bereszynski ciagnie do tego srodka, zamoast trzymac lewa strone

0

Bereszynski hahaa xd

1

Słaby ten Bereszynski

0

@KlonaZepan Arsenal kupi bo nie ma alernatyw a Arteta go chciał

0

Bereszynki jakie błędy w przyjęciu

0

@Derean Ja juz wole Raphinhe a na Ferranie mozna zarobić

6

Jak chca tego Carrasco to Torresa powinnismy opchnąć do Arsenalu bo za duzy tłok na tych skrzydłach a nie grajac nikt nie będzie co raz lepszy (Ferran, Fati)

0

Depay jest ostatni w hierarchii, gdzie będzie Carrasco?

0

Bardzo dobrze nie sprzedawac ale od takich kwot im stawiac warunki

1

@Medium Napoli rezerwy czy normalnie?

2

@Messibestplayerintheworld Tym bardziej ze to klasyk bylo widac ten usmieszek po bramakch

0

@Kondziubarca i fajnie byle cos zagral

0

@MysticCat To nie była zaczepka do Ciebie zjedź kilka postów bo napisałem o tym samym i zrozumiesz

2

@MysticCat za często tam przesiadujesz. Kupiłeś juz koszulke Realu?

0

@Objectivo Nie, ja tam przesiaduje bo mi sie tamta strona podoba i wiele rzeczy można tam znaleźć, wiec mi nie wmawiaj czegoś czego nie napisałem

1

@Objectivo Kibic Realu przesiaduje tu i wypisuje i zwraca uwage, hipokryzja. Ja sie tam przynajmniej nie udzielam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?