Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca jakby taki dobry byl to chcieli by sie go pozbyc? watpie to Atletico
1
@abram3k nie opłaca sie, gracz który w mlodosci wyladowal w lidze chinskiej, żaden crack z niego
2
Podobno Barbera ma nie przedłużyć umowy z Barca, panuje pesymizm a tez dobry grajek, ale pewnie lepiej sciagac jakis Guedesow zamaist im dać grać
0
@JarekS A uważasz ze kogos dodatkowego potrzebujemy? Ja jestem za tym aby Dembele gral na LS z Ansu, Raphinha na PS do wymiany z Ferranem i Lewy jako napastnik do rotacji Ansu lub Ferran. Czy my kogos potrzebujemy? Za darmo i tak nikt dobry nie przyjdzie a im minuty wiele moga pomoc czyli Raphinhi, Ansu i Ferranowi
0
Jesteście za tym by kogos sprowadzac za Depaya? Ja osobiscie nie, bo za darmo nie sciagniemy nikogo kto by przebijal poziomem Ferrana, Raphinhe, Fatiego. Jak dla mnie na LS powinien grac Dembele po świetnym meczu z Betisem, na PS Raphinha na kilka meczy z rzedu, do rotacji Ansu z Dembele a Ferran z Lewym lub Raphinha. Zawsze mozna tez grac tymi 4 pomocnikami lub mlodzikami z Barcy B
0
@Worny kupowal bo sie wyroznial a gosciu ma 3 bramki w 21 meczach, poziom Traore i tak dalej
2
@Culer_1906 kolejny średniak zapchajdziura, dramatyczne statystyki ma
0
@Worny kolejny ze średniaka premier league, dobrzy pilkarze nie graja w takich klubach
0
@Worny te dzieciaki sie lepiej sprawdzaja u nas niz podstarzałe gwiazdki
1
@JarekS z jednej strony Xavi sam sobie winny skoro go kisil na ławie
0
@Worny zastępstwa na ławkę szukamy? Przecież on nie gral
1
@Hubsao który putin ich jest 15
0
@Worny Roman nasz najnowszy transfer do Barcy B
0
Może zamiast sprowadzac jakichs Guedesów dać szanse temu Argentynczykowi?
2
@sokot ja z jego gry przede wszystkim zapamiętam nadmierne kombinowanie, miał setke to sie gubil albo kiwal sam ze soba, w ostatnim meczu w cdr zagral najlepiej. Przed mundialem mial uraz który tez niewiadomo czy nie byl częściowo smymulacja. Z charakteru ciężki zawodnik i psuje atmosfere jak widać wiec pożegnać
0
@barcanawieki pisałem ze najemnik i gwiazdorek
2
@shahman Ale sie uratował
0
Czy ten serial o Barcy na amazonie nie ma polskich napisow? Bo na pirackim źródle sa a na Amazonie nie widzę
2
Wizyta Barcelony w szpitalu dziecięcym
0
@zenoowity to zobacz sobie walke takiego Gaviego, Araujo i powiedz ze nie widzisz roznicy gdy gra Kessie, Depay nie chodzi mi o umiejetnosci a o walke i zostawianie serca na boisku
0
@zenoowity Depay kopiacy sie po czole i gwiazdorzacy? Mial mnostwo czasu zeby sie pokazac, zawalil, Kessie to szkoda komentowac jego zaangazowania na boisku
0
@Encore nie sa, sa pilkarze ktorzy graja tylko dla zarobku a sa tez wychowankowie lub pilkarze ktorzy zawsze marzyli o grze w jakims klubie i taki pilkarz zawsze daje od siebie wiecej
1
Carrasco skreslony i bardzo dobrze, a wy sie slinicie na kolejnego najemnika jak Depay, Kessie
0
@Aragorn33 głupoty to wy piszecie i Gaviego na De Bruyne tez byście wymienili jakby byla okazja, tacy z was kibice
0
@Muhitos Dokładnie ciezko uwierzyc ze kibice Barcelony maja taka krótka pamięć
1
@Aragorn33 na szczęście nie ma juz zadnego tematu Carrasco bo kosztuje 60 milionow i fajnie
0
@hayek Fati jest typem strzelca a nie dryblera i wole to, gole daja punkty a nie dryblingi
0
@Worny To czemu Griezman gra tam lepiej niz w Barcelonie?
0
@Encore z Realem w lidze tez mial dobre wejscie ogladasz tego Carasco? Od tego sa skrzydlowi ze maja robic liczby a te Fati ma lepsze
1
@Encore wspaniale to daj dowody bo statystyki tego nie pokazuja
@Aragorn33 tak jak Griezman marnowal a w Barcy wymiatal?