1

@kuz powinien kazdy po kolei sporbowac i bedziemy madrzejsi, Torre ma dobry rozny to moze i wolny ale musialby grać

1

@kuz ale Fati kiedys uderzal bo nie przypominam sobie? Lewy to nie umie. W ogole lewy pajacuje jak przed karnym z tymi podskokami

1

@shahman dac jemu szanse

0

@Crakitic ale ten chlopak gra dobrze jak dostaje szanse i to nie tylko kwestia przeczucia , to talent

1

@chavez Trzeba ale zagral niewiele a powinien 3 razy tyle, Pedri przychodzil jak mial 17 lat i gral nieporównywalnie więcej

3

@Yiamuiaijahaima ale on nie jest z Castilli tylko z Shacktara a wcześniej Brazylii wiec to jak szkola nie ma nic do rzeczy

2

@Yiamuiaijahaima ani razu nie zagrał wiec to wróżenie z fusów. Nawet może byc niezly ale wątpię ze poziom Balde

0

@Mario96w Nie chodzi o tabu ale jak łatwo sie chłop zalamal a przecież gra od czasu do czasu. Po jego zachowaniu jak bójka z Saviciem widac ze nie wtrzymuje presji

0

@Survier Siedział bo nie byl lepszy od innych ale raczej byl pewny siebie i nieźle gral z tych meczy co pamiętam

0

@Survier Xavi to mimo wszystko młody facet i trener, moze jakiś doświadczony jak Gaurdiola by jego problemy rozwiązał a Xavi taki sie nie wydaje w sensie mentalnie raczej nie wspiera pilkarzy jakoś bardzo

1

Ale że Ferran potrzebuje psychologa bo siedzi na ławce rezerwowych to trochę słabo, gościu chyba nie ma psychy na granie w takim klubie

0

@MateS horrory z rana jak śmietana

0

@Medium oni żałują kasy a rynek jest jaki jest

0

@Kengo może, ale z drugiej strony my tez co pokolenie nie mielismy geniuszy i ostatnio byla przeciętność . U nich byl tez Raul, Cassilas

0

@Kengo Theo to nie z Realu jest. Ciężko powiedzieć ale jak oni gnija do 25 lat w trzeciej drużynie to ciężko ocenić ale taki Llorente, moze Reguilon

0

@Kengo Teoretycznie tak ale maja tez talenty, Hakimi, Llorente, te dziadki jak Carvajal ktos by sie jeszcze znalazl

0

Fati musi grac za dobry mecz z Betisem, inaczej to będzie glupota

4

Na stronie realu trwa krucjata przeciwko trenerowi, że nie daje grać mlodym. Wszyscy chca swojego Gaviego czy Balde. Ciekawe czy znajdą

1

@mateusz1989VeB a takie byly kopanki i deptanie po sobie w klasykach xd

2

@Comentateiro To prawda, gra momentami nie powala, zwłaszcza drugie połowy ale człowiek żyje nadzieja, ze może w końcu sie ogarną

0

@Lionel_Messi10 oni graja z tym ronaldem czy jak?

2

Musze przyznać, że za Xaviego wróciła mi ta chęć ogladania Barcy i głód chociaz czasami jeszcze gramy piach. Ale jak sobie przypomne co bylo za Setiena czy końcówki Valverde. Czasami odpuszczałem i nie chciało mi sie tej padaki oglądać

2

@Lionel_Messi10 ale zlamasy od razu sie skojarzylo


2

@Kessie przeciez to widac ze fejk

0

@Elmati77 Wszystko albo nic, Manchester City. Na amazonie

0

@Darkin wierze w niego bo ma mega talent i wierze ze moze jeszcze tak grac a potrzebuje zaufania, wkurza mnie jechanie po nim czy sprzedawanie go

4

Zacząłem oglądać serial o Manchesterze City i kurcze fajniej to nakręcili niz to o Barcelonie, głównie sie skupili na meczach, przygotowaniach, na szatni a nie jakies aferki. I Pep w tym serialu gigachad, jak ktos uwaza ze on mial samograja czy cokolwiek to niech sobie zobaczy jak pracuje, jak jedzie z tymi zawodnikami teksty typu "macie ku*wa grac" top

0

@Darkin fanboy bo nie chce go sprzedac? Jeden z najwiekszych talentow tego pokolenia. Zawsze wychowankowie sa wazniejsi dla mnie

0

@Janas11224 oni sie podniecaja tym Carrasco a zadnego meczu nie widzieli, zwykly przecietniak

0

@Worny Fatiego sprzedac xd przestalem czytać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?