Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz powinien kazdy po kolei sporbowac i bedziemy madrzejsi, Torre ma dobry rozny to moze i wolny ale musialby grać
1
@kuz ale Fati kiedys uderzal bo nie przypominam sobie? Lewy to nie umie. W ogole lewy pajacuje jak przed karnym z tymi podskokami
1
@shahman dac jemu szanse
0
@Crakitic ale ten chlopak gra dobrze jak dostaje szanse i to nie tylko kwestia przeczucia , to talent
1
@chavez Trzeba ale zagral niewiele a powinien 3 razy tyle, Pedri przychodzil jak mial 17 lat i gral nieporównywalnie więcej
3
@Yiamuiaijahaima ale on nie jest z Castilli tylko z Shacktara a wcześniej Brazylii wiec to jak szkola nie ma nic do rzeczy
2
@Yiamuiaijahaima ani razu nie zagrał wiec to wróżenie z fusów. Nawet może byc niezly ale wątpię ze poziom Balde
0
@Mario96w Nie chodzi o tabu ale jak łatwo sie chłop zalamal a przecież gra od czasu do czasu. Po jego zachowaniu jak bójka z Saviciem widac ze nie wtrzymuje presji
0
@Survier Siedział bo nie byl lepszy od innych ale raczej byl pewny siebie i nieźle gral z tych meczy co pamiętam
0
@Survier Xavi to mimo wszystko młody facet i trener, moze jakiś doświadczony jak Gaurdiola by jego problemy rozwiązał a Xavi taki sie nie wydaje w sensie mentalnie raczej nie wspiera pilkarzy jakoś bardzo
1
Ale że Ferran potrzebuje psychologa bo siedzi na ławce rezerwowych to trochę słabo, gościu chyba nie ma psychy na granie w takim klubie
0
@MateS horrory z rana jak śmietana
0
@Medium oni żałują kasy a rynek jest jaki jest
0
@Kengo może, ale z drugiej strony my tez co pokolenie nie mielismy geniuszy i ostatnio byla przeciętność . U nich byl tez Raul, Cassilas
0
@Kengo Theo to nie z Realu jest. Ciężko powiedzieć ale jak oni gnija do 25 lat w trzeciej drużynie to ciężko ocenić ale taki Llorente, moze Reguilon
0
@Kengo Teoretycznie tak ale maja tez talenty, Hakimi, Llorente, te dziadki jak Carvajal ktos by sie jeszcze znalazl
0
Fati musi grac za dobry mecz z Betisem, inaczej to będzie glupota
4
Na stronie realu trwa krucjata przeciwko trenerowi, że nie daje grać mlodym. Wszyscy chca swojego Gaviego czy Balde. Ciekawe czy znajdą
1
@mateusz1989VeB a takie byly kopanki i deptanie po sobie w klasykach xd
2
@Comentateiro To prawda, gra momentami nie powala, zwłaszcza drugie połowy ale człowiek żyje nadzieja, ze może w końcu sie ogarną
0
@Lionel_Messi10 oni graja z tym ronaldem czy jak?
2
Musze przyznać, że za Xaviego wróciła mi ta chęć ogladania Barcy i głód chociaz czasami jeszcze gramy piach. Ale jak sobie przypomne co bylo za Setiena czy końcówki Valverde. Czasami odpuszczałem i nie chciało mi sie tej padaki oglądać
2
@Lionel_Messi10 ale zlamasy od razu sie skojarzylo
2
@Kessie przeciez to widac ze fejk
0
@Elmati77 Wszystko albo nic, Manchester City. Na amazonie
0
@Darkin wierze w niego bo ma mega talent i wierze ze moze jeszcze tak grac a potrzebuje zaufania, wkurza mnie jechanie po nim czy sprzedawanie go
4
Zacząłem oglądać serial o Manchesterze City i kurcze fajniej to nakręcili niz to o Barcelonie, głównie sie skupili na meczach, przygotowaniach, na szatni a nie jakies aferki. I Pep w tym serialu gigachad, jak ktos uwaza ze on mial samograja czy cokolwiek to niech sobie zobaczy jak pracuje, jak jedzie z tymi zawodnikami teksty typu "macie ku*wa grac" top
0
@Darkin fanboy bo nie chce go sprzedac? Jeden z najwiekszych talentow tego pokolenia. Zawsze wychowankowie sa wazniejsi dla mnie
0
@Janas11224 oni sie podniecaja tym Carrasco a zadnego meczu nie widzieli, zwykly przecietniak
0
@Worny Fatiego sprzedac xd przestalem czytać