0

@Xxxbarca4ever i pewnie by poszedł a Xavi go zatrzymal niewiadomo po co

1

@matirix20 Yamal to ma 15 lat, bardziej martwi brak gry Pablo Torre gdzie indziej bylby podstawowym piłkarzem

1

@DonCarletto W obwodzie jeszcze nagroda sportowca wszechświatów

1

@VegetaPolska ale dlaczego tyle to ja wiem

0

@tbas herb za Szwabke

3

@VegetaPolska kto pytał

1

@DonCarletto skoro tak obsesyjnie sprowadzacie Brazyliczyjkow to śmiało mozna stwierdzic ze jedna osoba za tym stoi

1

@karszun Jakoś nie słyszy sie tych nazwisk jak u nas o Alemanim czy innym. Tak myślę, że Floro ma władze absolutną

3

@Comentateiro Ciekawia mnie te słowa o tym mitycznym Pintusie, co on im tam każe worki z węglem przerzucać? Wyglądali tragicznie wrecz najgorzej w tym sezonie motorycznie przede wszystkim

1

@DonCarletto Perez to już co raz większy dziadzio i ciężko wymagać od niego jasności umysłu, mega sie zestarzal ostatnio

0

@bari_94 no z Atletico to bylo wspaniale 20 minut, jeszcze jakis mecz?

0

@masq Fati co zagrał 3 minuty i zespół mial nakaz bronienia sie. Nie no zalamujecie mnie powoli. Raphinha tez wszedl tylko po to

0

@ranger3120 myślałem że chodzi o taką z shopu

0

@mrboom Jednak przy drugim golu dal takie podanie i ma duzy udzial przy bramce

2

@Kgorecki2500 Po prostu po latach kompromitacji po jednym dobrym meczu nie popadam w hurraoptymizm, nie nabieram sie

0

@Kgorecki2500 To sobie obejrz powtorke bo mi sie nie chce tłumaczyć

0

@panczo Obiektywnie to zagrali mega słabo, dla nas to dobrze ale wyciąganie wnioskow że byliśmy tacy potężni troche na wyrost

2

@barcanawieki Mieli wylewy w obronie ale nasi to świetnie wykorzystali. To nasze gole to takie kontry

0

@Peciak A zobaczmy na taki mecz z Bayernem. Fajnie że gramy lepiej ale obiektywnie to ten Real jest mierny

2

@Mazi a Ansu to co? Smutne jak kibice juz go skreślili

3

@Lionel_Messi10 Musi grać tak żeby Leo w kanadyjce nie przybywalo

0

@Kamiloza91 No to ja moge pochwalić, ze nauczyl chłopaków co to kontra, że potrafil ich zmotywować i pozytywne zaskoczenienjesli chodzi o blok defensywny

2

@Kamiloza91 ja poczekam do porządnego sprawdzianu z Manu, bo ten Real byl cienki jak sik pajaka, zobacz jeszcze raz bez emocji nasze akcje bramkowe jak sie zaczęły. Co nie zmienia faktu że poprawe w grze widać wyraźnie, co raz mniej klepania i wieksza bezpośredniość

3

@Worny Zawsze to wychowanek dlatego na nich trzeba stawiac

1

Obejrzałem teraz na chłodno skrót i wszystkie bramki to takie wylewy w obronie Realu jakie my w LM robiliśmy

0

@vangoor oby byl tym kozakiem u nas to po pierwsze

9

Gavi od kilku meczy mega progres notuje, jeszcze na mundialu i przed nim jego gra głównie opierała sie na bieganiu od pola karnego do pola karnego, niepotrzebne faule i głównie odbiory a teraz poprawil gre z piłką, odważny zagrywa do przodu i jeszcze ta jakość podan dzisiaj oraz gol, top

2

@KrychaFCB po prostu zbyt bystry to on nie jest, skupiony na rasiźmie nie na grze

0

@galix22 Oni stali jak kolki, Betis 100 razy bardziej byl zaangażowany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?