Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jutro na pasku tvp info "Real zazdrości Barcelonie wychowanków "
1
@Comfortable_ oddac Depaya i nie brac nikogo
0
@barcelonaLM właśnie jakiegoś kupilismy do Barcy B
0
@graco14 Pewnie chodzilo o obrone wyniku bo inaczej dziwna decyzja
1
@bari_94 ciekawe wnioski po jednym meczu
0
@sevs Nie ma juz Komeana wiec niewiadomo czy ktorys z nich dostanie szanse jakos Torre nie dostaje
0
@Emhyr Bo Dembele to drewno jak sie zbliza do pola karnego
0
Nam juz niepotrzebny kolejny atakujacy ci co sa juz malo grają
0
@PatrykBarca jaka narracja? To najgorszy Real jaki widziałem w tym sezonie
1
Zagraliśmy dobry mecz, ale Real nie istnieje od kilku meczy gra totalno gówno a tu już hurraoptymizm, że zawsze będziemy tak grać i w ogóle to lecimy po LM. Weźcie zimny prysznic co poniektórzy bo to żałosne tak pisać po jednym meczu gdzie rywal nawet nie chcial grać
0
@Emhyr to jeden mecz czlowieku co w LM zagralismy, żałosne te twoje wpisy
0
@Emhyr jak dobrze ze to nie Ty jestes trenerem
31
Floro i Laporta to teraz takie ziomki przez ta superlige
8
Ale mnie ten Kessie irytuje i kradnie minuty Pablo Torre w dodatku
1
3 minuty dla Fatiego to zart spokojnie wczesniej mogl zmienic Dembele lub zajechanego Pedriego
11
Po co ten Kessie w ogole wchodzi na boisko, żart ten pilkarz
11
Ansu za świetny mecz ława a potem dziwne ze gra piach
1
Frajer z tego Rodrygo gorszy niz Vinicius
1
Gavi kocham cie
3
Ile ten Dembele ma zjebac jeszcze sytuacji, Fati na boisko
1
A niektorzy chcieli Valencie w finale, wiadomo że lepiej z Realem grać
5
@MarianekFCB po meczu te przyjemności
0
Widac ze cos tam robia na tych treningacj drugi mecz gramy z pierwszej pilki i dużo zagrań do przodu zamiast do tylu czy w bok
0
Amsu lub Rapha by tam robili wiatr na skrzydle oby któryś dostal szanse
0
@VamosDeJong poczekaj na mocnego rywala, a Rapha to PS
3
@Ronin47 a mnie zadziwil, nie wierzylem ze tak dobrze dogra Lewemu
0
Co teraz musza czuc madrycioki ktorzy Gaviego nienawidzą
0
@Emhyr to jest najslabszy Real jaki widzielismy i tak nie robili liczb, ostatnio sie poprawia
0
Dobrze gramy ale Real fatalny to trzeba miec na uwadze. Licze na Ansu w drugiej polowie
1
Gavi golden boy świetny mecz w jego wykonaniu na razie