0

Jutro na pasku tvp info "Real zazdrości Barcelonie wychowanków "

1

@Comfortable_ oddac Depaya i nie brac nikogo

0

@barcelonaLM właśnie jakiegoś kupilismy do Barcy B

0

@graco14 Pewnie chodzilo o obrone wyniku bo inaczej dziwna decyzja

1

@bari_94 ciekawe wnioski po jednym meczu

0

@sevs Nie ma juz Komeana wiec niewiadomo czy ktorys z nich dostanie szanse jakos Torre nie dostaje

0

@Emhyr Bo Dembele to drewno jak sie zbliza do pola karnego

0

Nam juz niepotrzebny kolejny atakujacy ci co sa juz malo grają

0

@PatrykBarca jaka narracja? To najgorszy Real jaki widziałem w tym sezonie

1

Zagraliśmy dobry mecz, ale Real nie istnieje od kilku meczy gra totalno gówno a tu już hurraoptymizm, że zawsze będziemy tak grać i w ogóle to lecimy po LM. Weźcie zimny prysznic co poniektórzy bo to żałosne tak pisać po jednym meczu gdzie rywal nawet nie chcial grać

0

@Emhyr to jeden mecz czlowieku co w LM zagralismy, żałosne te twoje wpisy

0

@Emhyr jak dobrze ze to nie Ty jestes trenerem

31

Floro i Laporta to teraz takie ziomki przez ta superlige

8

Ale mnie ten Kessie irytuje i kradnie minuty Pablo Torre w dodatku

1

3 minuty dla Fatiego to zart spokojnie wczesniej mogl zmienic Dembele lub zajechanego Pedriego

11

Po co ten Kessie w ogole wchodzi na boisko, żart ten pilkarz

11

Ansu za świetny mecz ława a potem dziwne ze gra piach

1

Frajer z tego Rodrygo gorszy niz Vinicius

1

Gavi kocham cie

3

Ile ten Dembele ma zjebac jeszcze sytuacji, Fati na boisko

1

A niektorzy chcieli Valencie w finale, wiadomo że lepiej z Realem grać

5

@MarianekFCB po meczu te przyjemności

0

Widac ze cos tam robia na tych treningacj drugi mecz gramy z pierwszej pilki i dużo zagrań do przodu zamiast do tylu czy w bok

0

Amsu lub Rapha by tam robili wiatr na skrzydle oby któryś dostal szanse

0

@VamosDeJong poczekaj na mocnego rywala, a Rapha to PS

3

@Ronin47 a mnie zadziwil, nie wierzylem ze tak dobrze dogra Lewemu

0

Co teraz musza czuc madrycioki ktorzy Gaviego nienawidzą

0

@Emhyr to jest najslabszy Real jaki widzielismy i tak nie robili liczb, ostatnio sie poprawia

0

Dobrze gramy ale Real fatalny to trzeba miec na uwadze. Licze na Ansu w drugiej polowie

1

Gavi golden boy świetny mecz w jego wykonaniu na razie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?