1

@GadulkiGembulki_FCB fajna ustawka, mają talent kaskaderski

2

@Dembouz1899 robochłop, ten o rodzinie boczka, i o wigilii jak ken i barbie wyszli z domku dla lalek. Najlepiej je pamiętam

0

Nakupoal skrzydlowych i nie beda grac nikt mi nie wmowi ze Raphinha i Fati nie sa w formie a Fati z Realem zagral dobrze w lidze

0

@FanBarcy22 miałem i dopiero na innym necie mi działało z innej sieci

0

@norbi77 ostatni mecz daje nadzieje że tak, bylo dużo szybkiej gry, podania prostopadle pomocnikow ktorych wczesniej bylo jak na lekarstwo

0

@Emhyr potrafi podawac ale ze strzalami moze mlodzikowi buty czyścić. Poza tym porownujesz 20 latka do 25 latka co samo w sobie jest żałosne

3

@DonCarletto Spoko ta konferencja Benza, widać ze konkretny gość

0

@Emhyr To tak jak Twoj ulubieniec Dembele

0

@Jakchcesz Chyba od tego jest to forum żeby dzielić sie swoimi uwagami, ale lepiej pisać o rozterkach milosnych czy o niszowej piłce ręcznej

0

@Emhyr Fati zagrał super mecz a Ty dalej masz do niego problem. Kompleks Fatiego

1

Zaniżona ocena Ansu ktory mogl dac zwycięstwo i dal drugie życie atakowi, który nie istnial po zejsciu Dembele. Polowa strzalow celnych mowi sama za siebie

0

Jak Xavi wyjdzie tym samym ustawieniem na Real co w lidze, a są takie pogłoski to będzie oznaczalo, że nie wyciąga wniosków. Wtedy tez mielismy zdominować środek pola a dostaliśmy w jape, a gola strzeliliśmy dopiero jak Fati wszedł za pomocnika. Dwoch skrzydlowych to obowiązek. Z Betisem tez ofensywnie to wyglądało dobrze a problemy mieliśmy w obronie. Wyjście 4 pomocnikami oznacza strach przed Realem

2

@Arczi87 Takie pół kontry bo zazwyczaj dalekie podanie i Dembele lub ktoś robi różnicę jak ostatnio. My wrecz mamy pilkarzy w ataku do gry z kontry i grajac tak mielibysmy lepsze wyniki, nawet nie tyle z kontry co po prostu szybciej

0

Ktoś to jest w stanie przetłumaczyć? Podobno dzieciak Pique jakieś skandaliczne rzeczy mówił o jego kochance


1

@RomanHoffer z samych zdjęć nie podoba mi sie a nawet cos odpychajacego ma w sobie

2

Ciekawe czy Xaviemu praca tranera sprawia radość, bo takie słowa że by sie zamienil i wolał grać budzą wątpliwości

0

@WiernyKatalonii hiszpanom podpisuje bez gadania

1

@KrwawiaceoczyVEB tyle nie dadza, moze jakies drobne

0

@Emhyr cienkie to sa Twoje komentarze xd bez kitu
W ostatnim klasyku to wlasnie Fati dal nam akcje bramkowa objezdzajac Valverde so shut up

0

To jest az chore jeszcze jakis kuzyn zalozycielki BLM, brzmi jak ustawka i wygląda po filmiku
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-01-14/usa-nie-zyje-krewny-wspolzalozycielki-black-lives-matter-31-latek-zmarl-po-interwencji-policji/

0

@Emhyr co haha dla Ciebie to jest dobry sklad? Dobrze wygladal poczatek z Betisem i tak powinni wyjść

3

@Bezhistorii to jest akurat największy dzban tam

1

@Emhyr z takim składem będzie w dupe, bez sensu. Raphinha albo Ansu a nie jakies wynalazki z pomocnikiem w ataku

0

@oddychaj sklad nie jest do duou, tylko trener ich nie potrafi nauczyc grac albo wpuszcza dziadow co ledwo biegaja

2

Wprowadze bezsensowne zmiany pilkarzy którym nie chce sie biegac, a potem "bylem zly". Xavi zacznij dostrzegac swoje błędy bo daleko nie zajedziemy.
Jak wyjda 4 pomocnikami to przegramy

0

@joloskyy ogólnie panowanie nad meczem, czerwo tez nie wiadomo za co, no i brak faulu od ktorego sie to zaczelo

0

@LewoSkrzydlowy11 zepsul ale podobalo mi sie ze probowali zagran prostopadlych a Fati tez swietny występ i piękny gol. I jak Fati nas ratował i gral pieknie to Dembele siedzial w szpitalu więc troche wyrozumiałości. Ogólnie obaj sa wazni co pokazal ten mecz, zszedl Dembele siadla ofensywa ale wszedl Fati i znowu tworzyliśmy sytuacje

1

@Zazinho No na razie słabo Spurs wygląda

0

Czeka człowiek na te nba i tylko reklamy, jakieś niepotrzebne wywiady i pokazówki
Jak ta superliga ma sie wzorować na tym to tragedia i mam nadzieję że do tego nie dojdzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?