Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IronSanHybrid 2019?
0
@IronSanHybrid dobry ziomek
1
Black eyed peas docenilo pomoc Polaków dla Ukraińców. Fajnie z ich strony
0
@gmdfk To były czasy a teraz to ni ma
1
@Adran360 taktyk
2
@fart chyba że ma sie urodziny pod koniec roku, ja sobie nie dodaje
1
Fajerworksy
0
Wpadła mi mucha do szampana i to znak by już nie pić, chociaz mialem w ogóle nie pić ale dalem sie skusić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Playlista z petardami fajnie wygląda w telewizorku
0
@konrad1661 moze nie pij więcej xd
0
Po samej twarzy to by czlowiek nie powiedzial ze Rodowicz ma 77 lat, ale po ruchach to widać
2
Za mało mu zaplacili tylko na ruszanie morda starczyło
1
@konrad1661 żenada ja bym takiemu nie płacił
2
Playback gwiazda wieczoru na polsacie slabo
3
Zdrowia i spokojnego roku życzę, jak najmniej problemów
2
@ptrx tylko ona tańczy dla mnie bylo ok bo na żywo i mam sentyment do tej nuty
0
@bartekvisca w tym roku zrezygnowali ale i tak sylwester w wawie byl lepszy zanim tvn go przejęło
3
Wole te smuty z polsatu niz playback i disco polo z tvp tak wprawdzie
1
@jaras121 zdrowie najważniejsze, wzajemnie
0
Must be the music to byl program top
2
Big cyc mam nadzieję że zaśpiewają nute z kiepskich
0
W polsacie taka bieda że prezenterki śpiewają
0
Ten Felivers fajnie zaśpiewali
0
Pamiętam jak bylem nastolatkiem i o Kwiatkowskim nikt nie slyszal wtedy, mial slawnego bloga i mi odpisał kiedyś, szpan
0
@gumaz haha xd
@Cygan BRC ja dobrze wspominam
0
Prawie wszystkie te gwiazdy polsatu mialem okazji słyszeć na żywo
0
Pamiętam jak lata temu Sylwka organizowała Warszawa to było pod narodowym, bez TV a tam takie tuzy jak Kings of Leon, Jason Derulo, Big Cyc i pełno zagranicznych gwiazd już nie pamiętam kto, to były czasy
1
@Emhyr Srasz komentarzami wiecej niz ja hipokryto. Ignor i nie pisz do mnie bo nie bede czytał wysrywów